0

دانلود آلبوم آبسترکتوم از علیرضا مشایخی

آلبوم آبسترکتوم از علیرضا مشایخی

آلبوم آبسترکتوم اثری است بی کلام از علیرضا مشایخی که به صورت رسمی در خرداد ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی آبسترکتوم از آثار منتشر شده توسط علیرضا مشایخی آهنگساز مطرح کشورمان است. این آلبوم شامل ۴ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم آبسترکتوم

آبسترکتوم نام اثری است که توسط علیرضا مشایخی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۴ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر موسیقی پتریکور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱سنات شماره یک، اپوس ۴۷ (۱۹۷۳)
۲سنات شماره دو، اپوس ۱۵۸ (۲۰۰۲)
۳سنات شماره سه، اپوس ۱۷۹ (۲۰۰۷)
۴استرکتوم، اپوس ۳۰۰ (۲۰۲۰)
آلبوم آبسترکتوم از علیرضا مشایخی
آلبوم آبسترکتوم از علیرضا مشایخی
بیوگرافی الگا کلیانکینا
بیوگرافی کلاریز کشاورز

بیوگرافی علیرضا مشایخی

علیرضا مشایخی (متولد ۱۰ فروردین ۱۳۱۸ در تهران) آهنگساز و موسیقی‌دان ایرانی است. برخی او را پایه‌گذار موسیقی مدرن در ایران و از نخستین آهنگ‌سازان مدرن ایرانی می‌دانند. او در وین و اوترخت هلند به تحصیل پرداخت و با حوزه‌های موسیقی معاصر و سبک‌های نوین آشنا شد.

نخستین استادان او در ایران لطف‌الله مفخم پایان (موسیقی ایرانی)، حسین ناصحی (آهنگ‌سازی) و افلیا کمباجیان (پیانو) بودند. سپس در وین نزد اساتید آهنگسازی به نام‌های هانس یلینک (برجسته‌ترین نظریه‌پرداز مکتب وین و شاگرد شونبرگ) و کارل شیسکه به ادامه تحصیل پرداخت. او پس از به پایان رساندن دوره آهنگ‌سازی در آکادمی موسیقی وین، برای ادامه تحصیل و پژوهش در زمینه موسیقی الکترونیک به اوترخت در هلند رفت و در آنجا در کلاس‌های گوتفرید میشائیل کونیگ از پایه‌گذاران انستیتو زونولوگی هلند شرکت جست.

بیوگرافی علیرضا مشایخی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *