0

دانلود آلبوم پروانه کوه های زاگرس از علیرضا مشایخی و فریماه قوام صدری

آلبوم پروانه کوه های زاگرس از علیرضا مشایخی و فریماه قوام صدری

آلبوم پروانه کوه های زاگرس اثری از علیرضا مشایخی است که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی پروانه کوه های زاگرس از آثار منتشر شده توسط علیرضا مشایخی آهنگساز مطرح کشورمان است. این آلبوم شامل ۲۰ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

فریماه قوام‌صدری از آغاز همکاری خود با مشایخی، ویرایش بسیاری از آثار پیانویی وی را برعهده داشته است. از او می‌توان به عنوان کارشناس آثار پیانویی مشایخی نام برد. بخش بزرگی از آثار پیانوی مشایخی نیز همراه یا بدون ارکستر، توسط وی اجرا و ضبط شده است.

مشایخی هرگز دوستدار یا معتقد به موسیقی توصیفی نبوده است. هر آینه توجه او به موضوع تداعی معانی که در تزهای فلسفه‌ی هنر او مورد بحث قرار گرفته است، باعث انتخاب عنوان‌هایی برای بعضی از آثارش شده است. اولین‌بار که او یک موتیف شش‌ضربی از منطقه‌ی جنوب ایران را شنید آن را «سبُک» مانند «پروانه‌ای در کوه‌های زاگرس» توصیف کرد و سپس بر آن شد که آن موتیف را موضوع یک بسط وسیع قرار دهد. این قطعه سند معتبری در ارتباط با موضوع «بسط» در موسیقی ملهم از موسیقی ایران است.

آهنگ های آلبوم پروانه کوه های زاگرس

پروانه کوه های زاگرس نام اثری است که توسط علیرضا مشایخی و فریماه قوام صدری منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۲۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۲لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۳لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۴لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۵لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۶لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۷لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۸لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۹لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۱۰لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۱۱لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۱۲لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۱۳لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۱۴لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۱۵لحظه‌‌ها، اپوس ۱۱۹
۱۶خاطره، شماره‌ ۱، اپوس ۱۲۴
۱۷اتود، اپوس ۱۵۵
۱۸اتود برای دست راست، اپوس ۱۱۷، شماره‌ ۱
۱۹اتود برای دست راست، اپوس ۱۱۷، شماره‌ ۲
۲۰پروانه‌ی کوه‌های زاگرس، اپوس ۱۲۱، شماره‌ ۱

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *