1

دانلود آلبوم هانمیخد از اندیشیا

آلبوم هانمیخد از اندیشیا

آلبوم هانمیخد اثری است بی کلام از اندیشیا که به صورت رسمی در اردیبهشت ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی هانمیخد اثری از اندیشیا است. این آلبوم، شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک راک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۴,۰۰۰ تومان است.

آلبوم حاضر شامل نه آهنگ بی‌کلام در سبک راک است و گیتار الکتریک در آنها نقش محوری دارد. به جز آهنگ اول که ساخته امیر وفایی است، هشت قطعه دیگر را اندیشه هژبر آهنگسازی کرده است. نه نوازنده میهمان در این اثر حضور داشته‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به همایون مجدزاده، آندره خاچیکیان، آیدین حسن‌زاده و نوید اربابیان اشاره کرد. اندیشه هژبر درباره اثر خود می‌گوید:

“نوازندگانی که در این آلبوم با من همکاری کرده‌اند از موزیسین‌ها و نوازندگان خوب و نامی کشور هستند و تهیه و تنظیم این آلبوم حدود دو سال طول کشیده است.”

آهنگ های آلبوم هانمیخد

هانمیخد نام اثری است که توسط اندیشیا منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک راک منتشر شده است. این آلبوم توسط شرکت خانه هنر جوان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱متنفرهای اطراف
۲جاده ای برای ریسک
۳ماورای ما
۴قوانین شرقی
۵شب سه شنبه
۶فندیشکیوت
۷بدون شرم
۸رمزهای جهانی
۹نتیجه
آلبوم هانمیخد از اندیشیا

همایون مجد زاده، آندره خاچكيان، رضاغلامی، علی اظهری، نوید اربابیان، فرشید کاظمی، امیر وفایی، آیدین حسن زاده و حسام الهامی فر، چهره‌های سرشناس موسیقی راک کشور هستند که در آلبوم موسیقی اينسترومنتال هانميخد با اندیشه هژبر به نشانه اتحاد و صمیمیت همکاری نموده‌اند.

آلبوم هانمیخد از اندیشیا

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. هدیه گفت:

    مثل همیشه عالی