0

معرفی ارز دیجیتال آردور Ardor

ارز دیجیتال آردور What Is Ardor

آردور Ardor یک پلتفرم چند زنجیره‌ای با معماری زنجیره‌های اصلی والد و زنجیره‌های فرعی یا کودک است. امنیت کل شبکه توسط زنجیره والدین آردور Ardor تأمین می‌شود در حالی که زنجیره‌های کودک با قابلیت همکاری با یکدیگر عملکرد سیستم را برعهده دارند. این تیم معتقد است که این طراحی و دسترسی به قابلیت‌های ترکیبی رمز انعطاف پذیری لازم برای انواع استفاده است و دریچه‌ای را برای پذیرش جریان اصلی فناوری بلاکچین باز می‌کند. ارز دیجیتال آردور توکن بومی این اکوسیستم است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار خوب بررسی کنید.

Ardor مبتنی بر فناوری Nxt است و براساس الگوریتم اجماع سهام PoS که از الگوریتم‌های اجماع است، کار می‌کند. اولین زنجیره کودک در آردور Ardor Ignis نام دارد. توسعه هر سه توکن (ARDR ، IGNIS ، NXT) توسط Jelurida Swiss SA مدیریت می‌شود. آردور Ardor توانسته مشکلات سیستم بلاکچین از جمله گره‌هایی که در این سیستم بوجود می‌امده و یا مستقل کردن توکن‌ها را حل کند.

شناسنامه توکن آردور

نامآردور، Ardor
اختصارARDR
آدرس سایتjelurida.com
تعداد کل توکن‌ها998,999,495
رتبه198
حجم بازار267 میلیون دلار
توییترJelurida
استانداردERC20

قیمت ارز دیجیتال آردور

آردور Ardor در زنجیره خود 998,999,495 توکن دارد که از این تعداد تمام توکن‌های آن استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار آردور در زمان نگارش این مقاله حدود 210 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 152 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید آردور

بهترین صرافی‌های خرید ارز دیجیتال آردور Ardor به شرح زیر است:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *