0

معرفی ارز دیجیتال آریوا (Ariva)

ارز دیجیتال آریوا

ارز دیجیتال آریوا ARV برای استفاده فعال در شبکه‌های گردشگری جهانی و محلی در آینده نزدیک با استفاده از بلاکچین بایننس اسمارت چین تولید شده است. هدف ارز دیجیتال آریوا (Ariva) ایجاد یک پلتفرم جهانی گردشگری B2C است که در آن از توکن‌های ARV استفاده می‌شود. از این طریق، کاربران یک روش پرداخت روان و مطمئن را در بستر رمزنگاری شده تجربه خواهند کرد. علاوه بر این، آریوا (Ariva) به کاربران اجازه می‌دهد تا ارزها و توکن‌های دلخواه خود را به راحتی با ARV معامله کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

یکی دیگر از اهداف ارز دیجیتال آریوا (Ariva) “کاهش هزینه‌های انتقال پول بین المللی” است. علاوه بر این، این پلتفرم با استفاده از توکن‌های ARV پیچیدگی استفاده از پول محلی در کشور مقصد را از بین می‌برد. از این طریق، دیگر مسافران نیازی به استفاده از کارت‌های نقدی یا اعتباری نخواهند داشت.

شناسنامه ارز دیجیتال آریوا (Ariva)

نامآریوا، Ariva
اختصارARV
وب سایتariva.digital
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
استانداردBEP20
توییتر@ArivaCoin
ردیتمشاهده
تعداد کل توکن‌ها100,000,000,000
حجم بازار$3,535,037

کیف پول‌های ارز دیجیتال آریوا (Ariva)

قیمت ارز دیجیتال آریوا (Ariva)

قیمت ارز دیجیتال آریوا (Ariva) در زمان نگارش این مقاله 0.000069 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 1.758.241 دلار آمریکا است. ارز دیجیتال آریوا Ariva در 24 ساعت گذشته 41.19 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 1306 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 51،033،349،029 سکه ARV است و تعداد کل واحدهای آن 100 میلیارد خواهد بود.

صرافی‌های ارز دیجیتال آریوا (Ariva)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن آریوا (Ariva) معامله می‌شود، صرافی پنکیک سواپ PancakeSwap (V2) با سهم %75.58 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *