0

دانلود آلبوم به موازات بی نهایت از آرمان مهدیه

آلبوم به موازات بی نهایت از آرمان مهدیه

آلبوم به موازات بی نهایت اثری است حاصل تکنوازی سنتور توسط آرمان مهدیه که به صورت رسمی در اردیبهشت ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی به موازات بی نهایت اثری از آرمان مهدیه است. این آلبوم، شامل ۶ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آرمان مهدیه درباره این اثر می‌نویسد:

“به موازات بی‌نهایت، حکایت سیری است به موازات بی‌نهایت. این اثر از کند و کاوهای درونی‌ام که از مجرای موسیقی به ترنم درآمده‌اند، حاصل شده است. از آنجایی که موسیقی را راهی برای بیان افکار و عواطف خویش یافته‌ام، در این اثر نه خود را حافظ حریم گذشتگان دانستم و نه ملزم به نوآوری؛ بلکه سعی بر آن داشتم تا با نگاهی تازه بر هویت دیرین به بیانی هم‌گام با زمان حال و هم‌زبان با ناگفته‌های درونی‌ام دست یابم.

از این رو و در همین راستا، در پی دست‌یابی به گونه‌ای خاص از بیان در تک‌نوازی، سراسر این اثر، بدون وقفه و به‌عبارتی یکسره اجرا شده است و همچنین مدلاسیون‌های انجام‌شده، جملگی مطابق کوکی ثابت برای سنتور هستند که این مهم را می‌توان تلاشی در جهت قوت بخشیدن به حکایت‌محور بودن اثر پیش رو دانست.”

آلبوم به موازات بی نهایت از آرمان مهدیه

آهنگ های آلبوم به موازات بی نهایت

به موازات بی نهایت نام اثری است که توسط آرمان مهدیه منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۶ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. ضبط اثر کاری از سیاوش کامکار و کمال حسینی است و مسترینگ نیز توسط سیاوش کامکار انجام شده است.

#نام آهنگ
۱سلوک
۲کلنجار
۳رویش
۴گذر
۵کارما
۶رهسوار
آلبوم به موازات بی نهایت از آرمان مهدیه
آلبوم به موازات بی نهایت از آرمان مهدیه
آرمان مهدیه
آرمان مهدیه

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *