0

بازی Asphalt 9: Legends

بازی Asphalt 9: Legends

بازی Asphalt 9: Legends یک بازی ویدئویی مسابقه ای است که توسط Gameloft Barcelona توسعه یافت و توسط Gameloft منتشر شد.

به گزارش خوبو، این بازی پانزدهمین بازی از سری آسفالت است که منتشر شد. بازی Asphalt 9: Legends برای فایر، اندروید، IOS، نینتندو سوئیچ، مک، ایکس باکس سری وان و سری X/S، مک و ویندوز در جولای 2018 عرضه شد.

معرفی بازی Asphalt 9: Legends

معرفی بازی Asphalt 9: Legends

اگر از طرفداران بازی‌ های مسابقه‌ ای آرکید هستید، حتماً مجموعه Asphalt را می‌ شناسید. همه چیز با شروع بازی اولیه در سال 2004 شروع شد. پس از 14 سال و 8 ماژول بازی مسابقه ای شگفت انگیز، اکنون Asphalt 9 را در اختیار دارید. Gameloft Barcelona این بازی را با تمام عناصر مهمی که به یک بازی مسابقه ای آرکید و اکشن کمک می کند توسعه داد. اگر تا به حال هر یک از نسخه های قبلی Asphalt را بازی کرده اید، باید بدانید که این بازی ها چقدر خوب هستند.

این بازی به شما این امکان را می‌ دهد تا با محدود نکردن مجموعه‌ ای از قوانین، همانطور که می‌ خواهید مسابقه دهید. موضوع اصلی این بازی مسابقه ای آرکید این است که در نبردهای مسابقه ای شرکت کنید و در کنارش وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید. توانایی انجام بدلکاری از ویژگی های فوق العاده این بازی است. تسلط بر این موارد دشوار نیست. حتی افراد مبتدی نیز می توانند در صورتی که مدت زمان زیادی بازی را انجام دهند، به انجام بدلکاری عادت کنند.

گیم پلی بازی Asphalt 9: Legends

گیم پلی بازی Asphalt 9: Legends

بازی‌ های آسفالت به خاطر گیم‌ پلی پرسرعت خود معروف هستند که در بین تمامی نسخه‌های بازی رایج است. از بین بردن حریفان راهی برای ایجاد امتیاز است و ترکیب چند روش می تواند منجر به مسابقات دیدنی شود. برنده شدن در مسابقات همیشه هدف شما در Asphalt 9 Legends نیست، زیرا در بسیاری از مسیرها، اهداف مختلفی برای بازیکنان وجود دارد.

ماشین ها

ماشین ها

Asphalt 9 Legends شامل بیش از 50 ماشین برای باز کردن قفل در کلاس های مختلف از D تا S است. رایگان بودن بازی برای باز کردن قفل ماشین های جدید کمی وقت گیر است. در حالی که ریزتراکنش های موجود در بازی وجود دارد، همه چیز را می توان بدون صرف یک سکه باز کرد. پایان دادن به مسابقات و اهداف به شما 2 شکل ارز در توکن و پول می دهد؛ پول برای باز کردن قفل ارتقاء ماشین شما استفاده می شود و توکن ها می توانند برای باز کردن بسته های جدید ماشین استفاده شوند.

این بازی قابلیت جدید دیگری به نام Blueprints را نیز معرفی کرده است که پس از اتمام هر مسابقه می توانید آن را به دست آورید. یک نقشه اساساً یک قطعه یا لوازم جانبی جدید خودرو را برای شما به ارمغان می آورد. با کسب نقشه های بیشتر، شانس شما برای ارتقاء به یک ماشین جدید افزایش می یابد.

ماشین در بازی Asphalt 9: Legends

مدل‌ های ماشین‌ واقعی زیادی وجود دارند، از سدان‌ های ساده تا مدل‌ های چند میلیونی ماشین‌ های مسابقه‌ ای مانند فراری، بوگاتی و بسیاری دیگر در این بازی وجود دارد.

پس از استفاده از یک ماشین در 6 مسابقه، به مدت 5 دقیقه آن ماشین غیر قابل استفاده خواهد بود. اکنون می توانید چند ژتون خرج کنید تا از این زمان انتظار رد شوید یا از ماشین دیگری استفاده کنید. توصیه این است تا می توانید آن توکن ها را برای باز کردن قفل ماشین های بیشتر، نگه دارید. دقت کنید که هر 4 ساعت یک پک ماشین رایگان دریافت می کنید. بنابراین اگر واقعاً به بازی علاقه مند هستید، حتما پیگیری کنید و هر زمان که پیش آمد آن را دریافت کنید تا به شما کمک کند قفل ماشین ها را باز کنید.

حالت های بازی

حالت های بازی

چند حالت در Asphalt 9 Legends وجود دارد که حالت تک نفره، حالت های چند نفره تقسیم صفحه و حالت های چند نفره آنلاین در دسترس است. در حالت حرفه ای با باز کردن قفل ماشین های بیشتر و اتمام فصل های قبلی، فصل های مختلف در دسترس قرار می گیرند. Split Screen در ابتدا به طرز آزاردهنده‌ای قفل است. اما خوشبختانه زمان زیادی طول نمی‌ کشد تا قفل آن باز شود و بعد از اینکه تقریباً نیمی از فصل دوم را طی کردید در دسترس خواهد بود. Split Screen به چهار بازیکن اجازه می دهد از بازی روی یک صفحه لذت ببرند. اگر می‌ خواهید با افراد دیگر رقابت کنید، می‌ توانید در حالت چند نفره آنلاین شرکت کنید که به شما امکان می‌دهد با ۷ بازیکن دیگر مسابقه دهید.

کنترل

کنترل

بازی Asphalt 9 Legends را می‌ توان به روش‌ های مختلفی انجام داد، از جمله کنترل‌ های سنتی، کنترل‌ های حرکتی و کنترل‌ های صفحه نمایش لمسی یا حتی ترکیبی از این سه مورد. یک گزینه کنترل دیگر برای Asphalt 9 Legends به نام Touchdrive وجود دارد. این یک طرح کنترل ساده است که برای بازیکنان جدید عالی است تا خودشان را وارد بازی کنند.

این حالت به شما امکان می دهد با کشیدن انگشت روی صفحه نمایش خودرو خود را حرکت دهید. تاچ درایو دو عامل مهم رانندگی یعنی شتاب و فرمان را مدیریت می کند تا بتوانید روی چیزهای دیگری تمرکز کنید که می تواند به شما در پیروزی در مسابقه کمک کند. این حالت بازی را از جهات مختلفی آسان‌تر می‌ کند. اما همچنان که پیشرفت می‌ کنید، هنوز کمی استراتژی برای موفقیت لازم است.

گرافیک بازی Asphalt 9: Legends

گرافیک بازی Asphalt 9: Legends

Asphalt 9 Legends بازی زیبایی است! خودروها دارای مدل های فوق العاده و ظاهری عالی هستند. محیط‌ ها نیز خیره‌ کننده به نظر می‌ رسند و رانندگی در میان کوه‌ های برفی یا جاده‌ های ساحلی با موج‌ هایی که به بالا می‌ پاشند بسیار لذت بخش می کند. نورپردازی نیز درجه یک به نظر می رسد و ظاهری واقعی به دنیا می دهد. یکی دیگر از چیزهایی که بازی به خوبی انجام می دهد، حس سرعتی است که در طول مسابقه دریافت می کنید. هنگام استفاده از سرعت در مسیر، همه چیز در اطراف شما با عبور از جلو، زیبا و تار می‌ شود. جلوه‌ های Nos نیز عالی به نظر می‌ رسند.

تک تک عناصر بازی با جزئیات عالی طراحی شدند. عناصر کلیدی مانند جاده ها، شهرها، زیرساخت ها و آب و هوا با نهایت دقت تصویر شدند و هنگام بازی می توانید جلوه های بصری خیره کننده این بازی را تجربه کنید. انیمیشن‌ های اسلوموشن نیز، لذتی برای تماشا کردن هستند.

صدا در بازی Asphalt 9: Legends

صدا در بازی Asphalt 9: Legends

مانند گرافیک، صدای بازی نیز فوق العاده است. جلوه های صوتی روی موتورها، شماره ها، لاستیک ها و دریفت ها عالی به نظر می رسند. همه چیز همچنین با یک موسیقی متن عالی از آهنگ هایی که به خوبی با اکشن مطابقت دارد برجسته می شود.

قابلیت پخش مجدد بازی Asphalt 9: Legends

بازی Asphalt 9 Legends یک بازی رایگان برای بازی است. بنابراین برای باز کردن قفل همه چیز، مدت زمان زیادی درگیر خواهید شد. خوشبختانه تعداد زیادی مسابقه وجود دارد که شما را مشغول می کند تا علاوه بر مواردی مانند عضویت در یک کلاب یا انجام حالت چند نفره آنلاین، این کار را انجام دهید. همچنین برای هر کسی که به دنبال بازی با دوستان به صورت لوکال برای هر تعداد ساعت است، Split Screen در دسترس است.

سخن پایانی

سخن پایانی

Asphalt 9: Legends برای یک مسابقه آرکید توسعه یافت. صرف نظر از پلتفرمی که روی آن بازی می کنید، بازی ارائه می شود و در مورد کیفیت به خطر نمی افتد. برخی مکانیک‌ های رایگان برای بازی وجود دارد که می‌ توانند در ابتدای بازی، سرگرمی شما را مختل کنند، اما پس از باز کردن قفل اولین ماشین ها، چیزها واقعاً بهتر می‌ شوند.

به طور کلی Asphalt 9 Legends یک مسابقه آرکید عالی با گیم پلی فوق العاده است. برای طرفداران بازی های آرکید مسابقه ای، این بازی می تواند بهترین بازی در این دسته در چند وقت اخیر باشد. با تنوع گسترده ای از ماشین ها، لوازم جانبی، مسیرها و رویدادها، می توانید این بازی را برای مدت طولانی بدون هیچ لحظه خسته کننده ای انجام دهید.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *