0

معرفی ارز دیجیتال بجر دائو (Badger DAO)

ارز دیجیتال بجر دائو

بجر دائو (Badger DAO) یک سازمان متن باز و غیر متمرکز خودکار است که به ساخت محصولات و زیرساخت‌های ساده سازی استفاده از بیت کوین (BTC) به عنوان وثیقه در بسیاری از سیستم عامل‌های قرارداد هوشمند اختصاص داده شده است.

توجه: صرافی کوینکس در ایران فیلتر شده است. توصیه می‌کنیم از صرافی معتبر نوبیتکس یا آبان تتر استفاده کنید.

این پلتفرم یک فضای مشترک است که در آن توسعه دهندگان، معروف به Badge Builders، توانایی همکاری و پیاده سازی بیت کوین را به عنوان وثیقه در بسیاری از بلاکچین‌ها دارند. یک توسعه دهنده می‌تواند برای هر پیاده سازی، درصدی از هزینه‌ها و توکن‌های BADGER را از استخر استخراج توسعه دهندگان دریافت کند. شبکه اصلی در 3 دسامبر 2020 راه اندازی شد.

سازنده می‌تواند یک توسعه دهنده واحد، گروهی از توسعه دهندگان یا حتی یک شرکت باشد. هیچ الزام ثابتی برای مشارکت وجود ندارد و هرکسی می‌تواند سازنده باشد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال بجر دائو (Badger DAO)

بنیانگذار بجر دائو (Badger DAO) کریس اسپادافورا (Chris Spadafora) است. او از علاقمندان، سرمایه گذاران و شرکای بلند مدت رمزنگاری در Angelrock است.

چه چیزی ارز دیجیتال بجر دائو (Badger DAO) را منحصر به فرد کرده است؟

بجر دائو (Badger DAO) دو محصول اصلی دارد: Sett و DIGG.

بجر دائو (Badger DAO) یک پروژه جامعه محور است. به این معنا که قبل از تولید هرگونه محصولی، ابتدا باید به جامعه پیشنهاد شود و توسط دارندگان توکن رای آورده و تأیید شود.

Sett یک تجمع دهنده مالی غیر متمرکز (DeFi) است که دارای اقدامات کاهش سریع وام با تمرکز بر BTC توکن شده از طریق پنج استراتژی است. هنگامی که یک کاربر سپرده گذاری می‌کند، می‌تواند بازدهی داشته باشد، زیرا قرارداد هوشمند پروتکل کار می‌کند.

DIGG یک بیت کوین مصنوعی غیر محرمانه در بلاکچین اتریوم است که با عرضه انعطاف پذیر و عملکرد مجدد به قیمت BTC وابسته است. هدف اصلی آن حذف اشخاص ثالث متمرکز است.

چه تعداد توکن BADGER در گردش وجود دارد؟

بجر دائو (BADGER) تا مارس 2021 دارای 7،339،511 توکن و حداکثر عرضه 21،000،000 BADGER است.

امنیت شبکه بجر دائو (Badger DAO) چگونه است؟

بجر دائو آزمون بررسی اولیه قراردادهای هوشمند خود را توسط تیم حسابرسی Zokyo بدون مشاهده مسائل بحرانی گذرانده است.

بجر دائو یک کمیته مشورتی امنیتی ایجاد کرده که از هکرهای کلاه سفید ساخته شده است و به طور منظم اکوسیستم پروژه را بررسی می‌کنند. Badger DAO همچنین برنامه‌هایی برای ایجاد مشوق‌هایی دارد که به داوران عمومی پاداش می‌دهد.

کیف پول‌های مناب برای نگهداری ارز دیجیتال بجر دائو (Badger DAO)

قیمت ارز دیجیتال بجر دائو (Badger DAO)

قیمت Badger DAO در زمان نگارش این مقاله 24.81 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 35.601.699 دلار آمریکا است.Badger DAO در 24 ساعت گذشته 17.16 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 177 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 10،092،566 سکه BADGER و حداکثر عرضه 21،000،000 سکه BADGER است.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال بجر دائو (Badger DAO)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بجر دائو معامله می‌شود، صرافی Hotcoin Global با سهم %42.15 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *