0

فیلم بهشت پنهان

فیلم بهشت پنهان فیلمی ایرانی است که توسط کامران قدکچیان در سال ۱۳۷۳ ساخته شده و در دی ۱۳۷۴ در سینماهای سرتاسر کشور به اکران عمومی درآمد.

به گزارش خوبو، بهشت پنهان از جمله فیلم‌های اکشن منتشره در اوایل دهه هفتاد بود. این فیلم از سایت معتبر IMDB، نمره ضعیف 4.7 را کسب کرده است. 26 نفر به این فیلم نمره داده‎اند.

عوامل و بازیگران فیلم بهشت پنهان

بهشت پنهان فیلمی است که در ژانر اکشن، جنایی و درام توسط کامران قدکچیان ساخته شده است. کامران قدکچیان از جمله کارگردانان مطرح سینمای ایران است که بیش از بیست فیلم سینمایی در کارنامه‌اش دارد و گردباد، بهشت پنهان و زخمی از مطرح‌ترین آن‌ها است.

در این فیلم ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، حسین فلاح و شهریار پارسی پور به هنرمندی پرداخته‌اند.

کارگردانکامران قدکچیان
تهیه‌ کنندهیداله شهیدی
حسین فرح بخش
عبداله علیخانی
نویسندهحمید خیرالدین
اسماعیل رحیم زاده
بازیگرانابوالفضل پورعرب
فاطمه گودرزی
حسین فلاح
سامانتا شوئنبرگ
شهریار پارسی پور
خرم راشدی
سیدرضا جدا
تدوینکامران قدکچیان
موسیقیفریبرز لاچینی
سال انتشار1374
مدت زمان فیلم100 دقیقه
نمره IMDB4.7

خلاصه داستان فیلم بهشت پنهان

«کوپر» سیاستمداری با ازدواج دخترش نرجس (که قبلاً ملیکا نام داشته) با یک جوان دانشجوی ایرانی «علیرضا» مخالف است، اما دخترش به رغم مخالفت‌های پدر با «علیرضا» ازدواج می‌کند.

«کوپر» که موقعیت و پست خود را در خطر می‌بیند، غریبه‌ای آدمکش را اجیر می‌کند تا علیرضا را بکشد. آدمکش جوانی به نام «خسرو» است که با همسرش «یاسمین» که مبتلا به ایدز است در پاریس زندگی می‌کند. «خسرو» قرار می‌گذارد تا در برابر دریافت ویزای آمریکا «علیرضا» را بکشد اما پس از آشنایی با او از قصد خود منصرف می‌شود و در حالی که خود دچار تحولات روحی شده است به «علیرضا» و «نرجس» کمک می‌کند تا به ایران فرار کنند…

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *