0

معرفی ارز دیجیتال بیبل beoble (BBL)

ارز دیجیتال و توکن بیبل BBL

بیبل beoble یک پلتفرم اجتماعی در حوزه Web3 است که برای ارائه ارتباطات غیرمتمرکز کیف پول‌ها پول طراحی شده است. با مجموعه‌ای از ویژگی‌های نوآورانه مانند کسب درآمد، فالو کردن و یک مدل مبتنی‌بر پاداش که برای جامعه web3 طراحی شده است، beoble حریم خصوصی، امنیت و مشارکت کاربر را در اولویت قرار می‌دهد.

از آنجایی که کاربران در وب 3 هسته اصلی هر محصول پیام رسان را تشکیل می‌دهند، بیبل تجربه کاربری را در درجه اول قرار داده است و مهمتر از همه بیوبل متعلق به جامعه است. beoble قابلیت‌های ارتباطی Web3 را با تجربه کاربری Web2 ارائه می‌دهد.

توکن BBL امکان گردش نوآورانه اقتصاد چت روم را فراهم می‌کند. beoble به کاربران این امکان را می‌دهد که از تعاملات امتیاز کسب کنند و کاربران براساس مشارکت‌های فعال خود، در اتاق‌های گفتگو اشتراک‌گذاری کنند. هرچه بیشتر درگیر شوند، سهم چت روم آنها بیشتر می‌شود و اطمینان حاصل می‌شود که هر درآمدی که چت روم ایجاد می‌کند، از جمله هزینه ورودی، به طور عادلانه بین اعضا توزیع می‌شود.

beoble ماژول‌های پیام‌رسانی و اجتماعی را با API و SDK برای وب 3.0 فراهم می‌کند. با beoble، سرویس‌های وب 3.0 می‌توانند به راحتی پیام‌رسانی و عملکردهای پروفایل اجتماعی را در عرض 5 دقیقه در خدمات خود ادغام کنند.

شناسنامه توکن BBL

نامبیبل، beoble
اختصارBBL
رتبه در بازار918
استانداردERC20 اتریوم
آدرس سایتbeoble.io
توییترbeoble_official

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *