0

شانه های مورد نیاز برای گربه و سگ

شانه سگ و گربه

شانه گربه و سگ یکی از مهم ترین وسایل برای این حیوانات خانگی به خصوص نژاد های مو بلند است.

به گزارش خوبو، گربه ها و سگ ها به طور ذاتی خود را تمیز می کنند، اما این بدان معنا نیست که ما نباید در پاکیزه و سالم نگه داشتن آن ها تلاش کنیم. از آن جا که نژاد های مختلف سگ و گربه دارای موهای یکسانی نیستند، لذا نیاز به گزینه های متفاوتی در شانه گربه و سگ حس می شود. اگرچه بیشتر شانه ها به خوبی کار می کنند، اما انتخاب بهترین نوع شانه برای نوع خاص حیوان شما مهم است.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

به همین منظور در اینجا به معرفی چند مدل شانه گربه و سگ پرداخته‌ایم.

شانه اسلیکر (Slicker)

شانه های اسلیکر به شکل منحنی یا مایل با دندانه های بسیار نازک هستند. آن ها برای گربه ها و سگ های با موی متوسط تا بلند ایده آل هستند. این شانه به خوبی برای از بین بردن آلودگی روی مو و همچنین موهای مرده عمل می کند. همچنین وقتی به طور منظم استفاده شود از جوش زدن گربه و سگ شما نیز جلوگیری می کند. این شانه ها با دسته های پلاستیکی سخت و نرم در بازار یافت می شوند.

شانه اسلیکر با دسته پلاستیکی سخت

شانه اسلیکر با دسته پلاستیکی

گره باز کن ها (Matbreakers)

گره باز کن ها برای گربه ها و سگ های مو بلند ساخته شده اند که باید گره آن ها را باز کنید. آن ها برس های بلند و باریکی هستند که به جای دندانه، تیغه های بلندی دارند. از گره باز کن ها برای از بین بردن گره بدون آسیب رساندن به بقیه مو استفاده می شود.

گره باز کن ها
گره باز کن ها2

برس دو طرفه (Dual-Sided Brush)

شانه های دو طرفه برای موهایی با طول کوتاه تا متوسط ایده آل هستند. آن ها از یک طرف یک برس ظریف و از طرف دیگر شانه نرم دارند و به ترتیب گره های کوچک را از بین می برند و روغن های طبیعی پخش می کنند. آن ها ابزار بسیار مفیدی هستند و هر دو طرف وقتی با هم استفاده شوند به یک اندازه کارایی خواهند داشت.

برس دو طرفه

دستکش ماساژ سگ و گربه (Mitt Brush)

دستکش ماساژ سگ و گربه دستکش هایی هستند که داخل دست شما می شوند و دارای یک سمت دندانه دار هستند. این دندانه ها می توانند برای شانه و نوازش کردن گربه یا سگ شما استفاده شود. این دستکش ها از این نظر منحصر به فرد هستند که بیشتر حس نوازش را به حیوان شما القا میکند تا شانه و گربه یا سگ شما ممکن است از این تفاوت مطلع نشود. دستکش های ماساژ دندانه های کوتاه و نرم دارند که باعث از بین رفتن آلودگی روی مو و حذف موهای مرده می شوند و موی حیوان شما را صاف می کنند. نکته خوب، در این است که می توان آن ها را روی انواع موها استفاده کرد. این دستکش ها در رنگ های مختلف در بازار یافت می شوند.

دستکش ماساژ سگ و گربه 2

شانه گره بازکن دندانه دار (Shedding Comb)

این نوع شانه انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به شانه با دندانه‌های نازک و ضخیم تر اشاره کرد.

شانه گره باز کن دندانه دار با دندانه نازک

شانه دارای دندانه های نازکی است که از یکدیگر فاصله دارند و برای حیوانات با موی بلند ایده‌آل است. زیرا باعث از بین رفتن گره‌ها و موهای مرده می‌شود.

شانه گره باز کن دندانه دار با دندانه نازک

شانه گره باز کن دندانه دار با دندانه ضخیم تر

شانه های ضخیم تر دارای دندانه های نزدیکتر به یکدیگر هستند و می‌توانند برای انواع مو استفاده شوند اما برای طول های کوتاه تا متوسط ایده‌آل هستند.

شانه گره باز کن دندانه دار دو طرفه

در بعضی از مدل ها هر دو حالت دندانه بر روی یک شانه نصب می شوند.

بیشتر بخوانید

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *