0

معرفی ارز دیجیتال کوکو سواپ Coco Swap

کوکو سواپ coco swap چیست؟

توکن کوکو سواپ COCO Swap توکن بستر غیرمتمرکز کوکو سواپ Coco Swap می باشد. این توکن بر اساس آخرین سیستم های پروتکل DeFi ساخته شده است. هدف اصلی کوکو سواپ ارائه معاملات غیرمتمرکز شبکه با زمان سریعتر و هزینه مبادله ارزانتر است. مسیر پیش رو برای کوکو COCO با نوسانات بازار تعیین می شود، اما مدلی که کوکو COCO از آن استفاده می کند میتواند منجر به موفقیت این پروژه شود.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر ریسک است. توصیه ما خرید با تحقیق در مورد ارزهای مختلف است.

توکن کوکوسواپ روی بستر بایننس اسمارت چین BSC ایجاد شده است و از استاندارد Bep20 این پلتفرم استفاده میکند. میتوانید توکن کوکو را در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ PancakeSwap خرید و فروش کنید.

کوکو سواپ نسل بعدی پروتکل عملکرد مستقل Autonomous yield و نقدینگی Liquidity است که شامل پلت فرم Web 3.0 و اپلیکیشن غیرمتمرکز برای آی او اس IOS و اندروید Android می باشد.

از هر تراکنش کوکوسواپ 2 درصد بین هولدرها تقسیم می شود و 2 درصد سوزانده می شود و 3 درصد صرف توسعه پروژه می شود که این روند باعث می شود. هولدرها در بلند مدت میتوانند سود خوبی کسب کنند و با توکن سوزی پیوسته این ارز دیجیتال قیمت هر واحد از این رمزارز افزایش خواهد داشت، بنابراین برای هولد میان مدت و بلند مدت می تواند مناسب باشد.

شناسنامه توکن کوکو سواپ

نامکوکو سواپ، Coco Swap
اختصارCOCO
آدرس بسایتcoco-swap.finance
تعداد کل توکن149,966,767,046
حجم بازارحدود 100 میلیون دلار
رتبه2864
استانداردBep20 و بایننس اسمارت چین
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
فیسبوکcocoswap
توییترcoco_swap
تلگرامcocoswapofficial
خرید از پنکیک سواپخرید

کیف پول های کوکو سواپ

ارز دیجیتال کوکو سواپ را میتوانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت کوکو سواپ

ارز دیجیتال کوکو سواپ در زنجیره خود 149,966,767,046 توکن دارد. حجم بازار کوکو سواپ در زمان نگارش این مقاله حدود 100میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2864 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید کوکو سواپ

برای خرید کوکو سواپ از صرافی های زیر میتوانید اقدام کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *