0

معرفی سایت کوین متریکس CoinMetrics.com؛ ابزاری برای تحلیل فاندامنتال

معرفی سایت کوین متریکز coinmetrics-com

بازار هر روز به روش‌های متفاوتی حرکت می‌کند و پیش‌بینی چگونگی حرکت بازار، به‌ویژه برای معامله‌گران تازه‌کار سخت می‌شود. با این حال، معامله‌گران خبره از نمودارها و تحلیل تکنیکال برای به دست آوردن تصویر بهتری از بازار استفاده می‌کنند. ابزارهای زیادی وجود دارد که معامله‌گران می‌توانند از آنها استفاده کنند مانند خط انباشت/توزیع، On-Balance-Volume و موارد دیگر.

بسیاری از پلتفرم‌ها شروع به اتخاذ تحلیل تکنیکال کردند تا آن را به شکلی بسیار آسان تر به موسسات ارائه دهند. CoinMetrics بیش از ده سال داده‌های نمودار شده و صدها معیار را شفاف و در دسترس همه قرار داده است. در بخش بعدی، نحوه کاوش 1800+ دارایی و 1600+ جفت را خواهید آموخت.

درباره CoinMetrics

CoinMetrics ارائه‌دهنده هوش مالی رمزنگاری است که داده‌های شبکه، داده‌های بازار، شاخص‌ها و همچنین راه‌حل‌های ریسک شبکه را برای معتبرترین موسسات مرتبط با دارایی‌های کریپتو ارائه می‌کند.

ویژگی‌های CoinMetrics

در طول بررسی CoinMetrics ما متوجه شدیم که این پلتفرم دارای ویژگی‌های متفاوتی است که آن را از سایر ابزارهای تجزیه و تحلیل متفاوت می‌کند. در قسمت بعدی، ویژگی‌های CoinMetrics را بررسی می‌کنیم.

فرکانس‌های مختلف

داده‌های زنجیره‌ای به‌طور مکرر به‌روزرسانی می‌شوند و البته، پیگیری داده‌های روی زنجیره در زمان واقعی دشوار است. اما به نوعی، CoinMetrics توانست یک بازه زمانی برای معیارهای خود تا بلوک به بلوک داشته باشد. به این معنی که زمانی که ماینرها یک بلوک را تأیید کردند، یک داده به روز دریافت خواهید کرد.

جامعیت

هنگام استفاده از CoinMetrics، به بیش از 100 دارایی و بیش از 300 معیار برای هر یک از آنها دسترسی خواهید داشت. بنابراین، هرگز فرصتی را از دست نمی‌دهید زیرا می‌توانید تقریباً تمام نمودارهای مهم را تجزیه و تحلیل کنید.

بهترین معیارهای کلاس

متریک‌ها روشی برای اندازه‌گیری عملکرد سکه‌ها هستند. از این رو، با بررسی معیارهای مختلف مانند تسلط بر بازار، نوسانات، ارزش بازار و موارد دیگر. چنین معیارهای منحصر به فردی به شما در شناسایی روندها و تشخیص الگوهای تکراری کمک می‌کند. هنگامی که با CoinMetrics شروع کنید، به معیارهای منحصر به فردی مانند موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

معیارهای عرضه، اقتصادی، استفاده و ماینر معیارهای جدید مانند عرضه شناور آزاد و سقف تحقق یافته دارایی‌های رمزنگاری شده، معیارهای جریان را با استفاده از موجودیت‌های خوشه‌بندی شده، مانند استخرهای مبادله و استخراج انجام می‌دهد.

خروجی گرفتن اطلاعات

پس از اتمام افزودن معیارها به نمودار خود، می‌توانید نمودار را در پسوندهای مختلف مانند CSV، Excel یا PNG دانلود کنید. همچنین، می‌توانید نمودار خود را بعداً از دستگاه محلی یا ابر وارد کنید.

نتیجه‌گیری

صادقانه بگویم، CoinMetrics پیشنهادات زیادی دارد و در طول بررسی، ما تحت تاثیر قرار گرفتیم. با توجه به معیارهای مختلف پشتیبانی شده که بسیاری از آنها نادر بودند، معامله‌گران پتانسیل بالایی برای تجزیه و تحلیل و مشاهده نمودارها پیدا خواهند کرد.

مزایا

  • تعداد عظیمی از معیارهای پشتیبانی شده
  • ساده و آسان برای استفاده

معایب

  • بدون ویرایش نمودار
  • هیچ معیار اجتماعی مانند تسلط اجتماعی و روندهای اجتماعی وجود ندارد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *