0

معرفی سایت مساری Messari.com؛ ابزاری برای تحلیل فاندامنتال

معرفی سایت مساری messari.com

داده‌های بازار ستون فقرات تجارت است. از آنجایی که هر شرکت یا معامله‌گر فردی به دنبال دریافت دقیق‌ترین داده‌ها برای اتخاذ بهترین تصمیمات تجاری است، اما جمع‌آوری داده‌ها در مورد هزاران ارز دیجیتال برای بیش از 10 سال دشوار است. پلتفرم‌هایی که در جمع‌آوری داده ها، نمودارها و تولید اطلاعات تخصص دارند شروع به پیدایش کردند. چنین پلتفرم‌هایی می‌توانند حجم عظیمی از اطلاعات را بر اساس منابع مختلف داده‌های عظیم نمایش دهند.

علاوه بر ای ن، شما اهرم تجزیه و تحلیل نمودارها را نیز دریافت می‌کنید. در طی آن جهش در حوزه مالی کریپتو، مساری به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان داده جایگاه خود را شروع کرد. مساری بیش از 10 سال داده، نمودار و معیارهای دقیق دارد. علاوه بر این، می‌توانید نمودار خود را بسازید و آن را ویرایش کنید، سکه‌ها را به فهرست تماشای خود اضافه کنید و موارد دیگری که در طول بررسی Messari به آنها خواهیم رسید.

درباره مساری

مساری یک استارت آپ با رشد سریع در نیویورک است که لایه داده نسل بعدی را برای جامعه جهانی دارایی های رمزنگاری می‌سازد. مساری علاوه بر ارائه داده‌ها در مورد همه دارایی‌های رمزنگاری، ابزارهای مفیدی را برای تجزیه و تحلیل نمودارها ارائه می‌کند، بنابراین تصمیمات معاملاتی بهتری اتخاذ می‌کند.

ویژگی‌های مساری

Messari ویژگی‌ها و عملکردهای زیادی را ارائه می‌کند و در بررسی Messari ما، تمام ویژگی‌های Messari را توضیح می‌دهیم که آن را به عنوان یکی از بهترین‌ها ثابت می‌کند.

نمودار

در نمودارهای مساری، اطلاعات دقیق و متنوعی در مورد هر یک از دارایی‌ها دریافت خواهید کرد. همچنین، می‌توانید داده‌های مختلف زنجیره‌ای مانند ارزش بازار واقعی، نرخ هش بیت‌کوین، آدرس‌های فعال BTC و ETH، هزینه‌های ماینر و موارد دیگر را مشاهده کنید. علاوه بر این، می‌توانید با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکی مختلف مانند Pitchfork، Gann Fan و قوس مقاومت سرعت، روی نمودارها ترسیم کنید، که در هنگام تجزیه و تحلیل نمودار مفید خواهد بود. نه تنها این، بلکه می‌توانید بین نشانگرهای مختلف مانند تمساح، آرون، پهنای دانچین و موارد دیگر انتخاب را تغییر دهید. همچنین می‌توانید شمع‌ها را تغییر دهید و شمع‌هایی را که ترجیح می‌دهید، مانند Line، bar، Mountain یا volume candle انتخاب کنید. همچنین می‌توانید چارچوب زمانی را تغییر دهید تا نمای گسترده‌تر یا دقیق‌تری از نمودار خود داشته باشید. 5 دقیقه تا 2 هفته در دسترس است.

لیست‌های پیگیری

دارایی‌هایی را که برای شما مهم هستند ردیابی کنید! با استفاده از فهرست پیگیری Messari، می‌توانید سکه‌های مورد علاقه خود را ردیابی کنید و تمام معیارهای آن مانند ارزش بازار، قیمت، حجم و موارد دیگر را مشاهده کنید.

صفحه نمایش

برای مشاهده تمام معیارها در یک پنجره، می‌توانید نمایشگر بازار خود را داشته باشید. علاوه بر این، در Messari دسته‌های مختلفی را برای انتخاب بین موارد زیر دریافت خواهید کرد:

  • طبقه‌بندی (DeFi، استیبل کوین ها، دارایی های صرافی و غیره)
  • بازگشت سرمایه (بازنده‌های روزانه، بازنده های هفتگی و غیره)
  • آمار (حجم، نقدینگی، در زنجیره، سهام، عرضه و بازار، و غیره)

گزارش‌ها

علاوه بر داده‌های دقیقی که از مساری دریافت می‌کنید، اگر تازه کار یا متخصص باشید، قطعا از گزارش‌های آنها لذت خواهید برد. تیم مساری گزارش‌ها و تحقیقات مختلفی را در زمینه مالی ارز دیجیتال می‌نویسد. همچنین، آنها برای سهولت دسترسی دسته‌بندی شده‌اند.

نتیجه‌گیری

Messari یکی از بهترین ارائه‌دهندگان داده و نمودار برای معامله‌گران و همچنین برای شرکت‌ها است. ما قطعا مساری را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با این حال، توصیه می‌کنیم نکات مثبت و منفی مساری زیر را نیز بخوانید.

مزایا

نمودار و تجزیه و تحلیل داده‌های پیشرفته

معیارهای مختلف برای همه سکه‌ها

داده‌های زنجیره‌ای دقیق سکه

معایب

استفاده از آن در نگاه اول سخت است

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *