0

معرفی ارز دیجیتال کورتکس Cortex

ارز دیجیتال کورتکس cortex

کورتکس Cortex یک پلتفرم بلاکچین منبع باز Open Source، همتا به همتا و غیرمتمرکز است که از مدل‌های هوش مصنوعی (AI) پشتیبانی می‌کند تا در شبکه توزیع بارگذاری و اجرا شوند. Cortex یک پلتفرم AI منبع باز برای دستیابی به دموکراتیزه شدن AI فراهم می‌کند که در آن مدل‌ها می‌توانند به راحتی در قراردادهای هوشمند ادغام شده و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) با قابلیت AI ایجاد کنند.

Cortex چه کاری انجام می‌دهد؟

کورتکس با ارائه قراردادهای هوشمند AI در بلاکچین خود، امکان استفاده از Cortex برای افزودن هوش مصنوعی به قراردادهای هوشمند را برای هر توسعه دهنده ای فراهم می کند. این موضوع می تواند به طور چشمگیری پتانسیل قراردادهای هوشمند و پروژه های مرتبط با بلاکچین را گسترش دهد.

توانایی استفاده از هوش مصنوعی این امکان را برای قراردادهای هوشمند فراهم می کند تا به طور مستقل به سیگنال های خارجی پاسخ دهند. علاوه بر این، Cortex سازوكاری تشویقی برای تشویق به همکاری جمعی دارد. هر کسی می تواند مدل ها را در Cortex ارسال کند و مدل‌های موجود را بهینه کند. کسانی که به مدل‌ها کمک می‌کنند، پاداش‌هایی نیز دریافت می‌کنند و محیطی را ایجاد می‌کنند که همه به بخواهند راهی برای تولید بهترین راه حل‌های ممکن برای شرکت پیدا کنند.

نحوه استفاده از کورتکس

کورتکس Cortex با اجازه دادن به محققان در زمینه یادگیری ماشین Machine Learning در سراسر جهان، مدل‌های داده را که به خوبی آموزش دیده‌اند و اضافه کردن سیستم‌های هوش مصنوعی به زنجیره بلوک را عملی می‌کند. اینها وارد لایه ذخیره سازی زنجیره عمومی کورتکس می‌شوند. از آنجا، هر کاربری که می‌خواهد از مدل‌ها استفاده کند، می‌تواند پس از استفاده از آنها و به توسعه دهنده مدل پول پرداخت کند. هر زمان که کاربران معاملات را شروع می‌کنند، یک استنباط هوشمند انجام می‌دهند، یا یک قرارداد هوشمند باز می‌کنند، آنها باید توکن‌های Endorphin را پرداخت کنند. این توکن‌ها برای همه معاملات درون Cortex طراحی شده‌اند.

شناسنامه توکن کورتکس

نامکورتکس، Cortex
اختصارCTXC
آدرس سایتcortexlabs.ai
وایت پیپرمشاهده
تعداد کل توکن299,792,458
حجم بازار$34,479,412
رتبه در ارزهای دیجیتال571
فیسبوکCTXCBlockchain
توییترCTXCBlockchain
تلگرامCortexOfficialEN
مدیومcortexlabs

قیمت ارز دیجیتال کورتکس

ارز دیجیتال کورتکس در زنجیره خود 299,792,458 توکن دارد که از این تعداد 181,700,912.16 CTXC در حال گردش می باشد. حجم بازار کورتکس در زمان نگارش این مقاله حدود 35 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 571 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال کورتکس

ارز دیجیتال کورتکس را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *