0

21 بهترین ربات معامله گرید (شبکه‌ای) کریپتو برای استفاده در سال 2023

ربات معاملاتی کریپتو Crypto Trading Bots

قیمت‌های ارزهای دیجیتال می‌توانند به سرعت در یک جهت یا جهت دیگر تغییر کنند و واکنش فوری در زمانی که قیمت در بهترین حالت خود قرار دارد برای معامله‌گران دشوار است. هرگونه تأخیر در اجرای تراکنش می‌تواند باعث بدتر شدن وضعیت شود. شما نمی‌توانید به طور موثر بر هر بازار و صرافی ارز دیجیتال به صورت 24 ساعته نظارت داشته باشید تا بهترین نتایج معاملاتی را داشته باشید.

با این حال، فناوری مدرن ایجاد ربات‌های معاملاتی خودکار ارزهای دیجیتال را تسهیل کرده است که می‌توانند تراکنش‌های مختلفی را برای شما انجام دهند. یکی از انواع ربات‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال که می‌توانید هنگام انجام معاملات از آن استفاده کنید، ربات معاملاتی شبکه‌ای یا گرید است. این راهنما نگاهی عمیق به بهترین ربات‌های تجارت شبکه کریپتو در بازار دارد.

ربات‌های تجارت گرید یا شبکه‌ای کریپتو چیست؟

ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو برنامه‌های خودکاری هستند که برای استفاده از استراتژی تجارت شبکه‌ای طراحی شده‌اند که شامل خرید کم و فروش بالا می‌شود. اگر قیمت کریپتو به زیر حد تعیین شده کاهش یابد، سفارشات فروش دیگر اجرا نمی‌شوند.

این ربات‌های رمزنگاری از یک شبکه قیمت گسترده از سفارش‌های مختلف استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که سفارش‌ها به درستی انجام می‌شوند. گرید شامل سفارشاتی است که با قیمت‌های فزاینده کاهشی و افزایشی قرار دارند.

به عنوان مثال، می‌توانید محدودیت‌های سفارش خرید را در هر 250 دلار زیر قیمت بازار ETH تنظیم کنید و محدودیت‌های سفارش را با قیمت 250 دلار بالاتر از قیمت فعلی اتریوم بفروشید. ربات رمزنگاری هر زمان که قیمت 250 دلار کاهش یابد، خرید انجام می‌دهد. در صورت ادامه کاهش قیمت تا 250 دلار دیگر، سفارش اضافی نیز انجام خواهد شد. سفارشات فروش نیز در فواصل زمانی 250 دلار انجام می‌شود.

هدف اصلی این استراتژی معاملاتی خودکار، ایجاد سفارشات خرید و فروش متعدد با قیمت‌های از پیش تعیین شده است. اتوماسیون این استراتژی خاص آسان است و بنابراین معمولاً برای تجارت رمزنگاری استفاده می‌شود. اگر به درستی استفاده شود، استراتژی تجارت شبکه به شما امکان می‌دهد زمانی که قیمت یک دارایی تغییر می‌کند، درآمد کسب کنید. نقطه ضعف اصلی این استراتژی این است که با فرکانس معاملات بالاتر، سود کمتر خواهد بود.

ربات‌های معاملاتی کریپتو استاندارد بر انجام معاملات در زمان‌های خاص روز تمرکز می‌کنند یا از حرکات معاملاتی که سایر معامله‌گران انجام می‌دهند کپی می‌کنند. با این حال، استراتژی تجارت شبکه‌ای موثرترین است. به دلیل نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال، تعیین محدوده قیمت برای سفارشات خرید و فروش می‌تواند به حداکثر رساندن سود کمک کند.

ربات‌های تجارت گرید کریپتو چگونه کار می‌کنند؟

با استفاده از ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو، می‌توانید سفارش‌های خرید و فروش متعددی را با قیمت‌های مختلف ایجاد کنید، که منجر به ایجاد یک شبکه معاملاتی از سفارش‌های مختلف می‌شود. در صورتی که قیمت لحظه ای به هدف تعیین شده شما برسد، سفارش خرید اولیه اجرا می شود. سپس سفارش فروش بالاتر از قیمت خرید در شبکه بعدی قرار می گیرد. اگر قیمت در نهایت افزایش یابد و به گرید بعدی برسد، دستور فروش اجرا می‌شود، به این معنی که شما از تفاوت قیمت سود می‌برید.

برای درک بهتر نحوه عملکرد استراتژی تجارت شبکه کریپتو، اجازه دهید به یک مثال نگاه کنیم. بیایید یک جفت بیت کوین و USDT را به عنوان محور استراتژی در نظر بگیریم، با قیمت موجود در بازار حدود 54000 USDT. سرمایه گذار کریپتو می تواند حد بالای قیمت 65000 USDT و حد پایین قیمت 45000 USDT را تعیین کند. تعداد شبکه‌ها می‌تواند برابر با پنج باشد، با فواصل هر 4000 USDT. در این سناریو، سرمایه گذار ممکن است کل سرمایه گذاری خود را 23610 دلار USDT تعیین کند.

با وجود این پارامترها، ربات معاملاتی شبکه کریپتو مقدار توکن اولیه مورد نیاز برای سفارش را محاسبه می‌کند. ربات بلافاصله مقدار لازم از توکن پایه را از طریق سفارشات بازار خریداری می کند. 

اگر این استراتژی در یک بازار پر نوسان اتفاق بیفتد، ابتدا زمانی که قیمت بیت کوین به 53000 USDT رسید، دستور خرید اجرا می شود. سفارش فروش 57000 USDT بالاتر از شبکه بعدی قرار دارد. هنگامی که قیمت از 57000 USDT بالاتر رفت، اولین سفارش فروش انجام شده اجرا خواهد شد. پس از اجرای دستور فروش، سفارش خرید دیگری به قیمت 53000 USDT انجام خواهد شد. این اساس تجارت شبکه ای است، به این معنی که تا زمانی که قیمت کریپتو افزایش می یابد، معامله گران باید به طور خودکار سود ببرند.

مزایای استفاده از ربات های تجارت گرید کریپتو

استفاده از ربات معاملاتی شبکه کریپتو دارای مزایای بی‌شماری برای هر معامله‌گر کریپتو است که شامل همه چیز از سطح بالای اتوماسیون گرفته تا توانایی افزایش مدیریت ریسک است.

سطح بالای اتوماسیون

ربات های معاملاتی شبکه کریپتو دارای میزان قابل توجهی اتوماسیون هستند. استراتژی تجارت شبکه ای یک تکنیک ساده و منطقی است، به همین دلیل است که انجام کارهایی که به روند یا احساسات بازار مربوط نمی شود برای ربات های معاملات خودکار آسان است. هنگامی که مقدار کمی از اطلاعات را وارد کردید، ربات معاملاتی شبکه ای که استفاده می کنید به طور موثر بر روی پلت فرم معاملاتی مطابق با استراتژی شما عمل می کند، بسیار سریعتر از معاملات دستی.

قابل تنظیم و استفاده ساده

استفاده از ربات‌های مبادله گرید کریپتو آسان است و بسیار قابل تنظیم است. هنگامی که یک ربات معاملاتی را انتخاب کردید و برای سرویس مورد نظر ثبت نام کردید، می توانید پارامترهای اولیه خود را تنظیم کنید. اینها معمولاً شامل محدودیت‌های پایین‌تر و بالای قیمت‌گذاری و همچنین تعداد سفارش‌هایی است که ربات می‌تواند در محدوده قیمت تعیین‌شده انجام دهد.

نقدینگی را فراهم می کند

با استفاده از ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو، نقدینگی را برای صرافی فراهم می‌کنید. زمانی که برای اولین بار سفارش خرید و فروش انجام می شود، نقدینگی بازار بورس افزایش می یابد. نقدینگی را می توان با یک ارز خاص با اجرای دستور حد مجاز پیشنهاد و تقاضا در یک صرافی خاص تامین کرد.

انواع بازارهایی که بیشتر از این استراتژی سود می برند، بازارهای نسبتاً غیر نقدی هستند. این بازارها معمولاً با جهش های قابل توجه و مکرر قیمت همراه هستند. رباتی که استفاده می‌کنید هر بار که سفارش‌های خرید و فروش انجام می‌شود، نقدینگی را برای صرافی فراهم می‌کند. مقداری از نقدینگی برای شما به سود تبدیل می شود.

تطبیق پذیری

این امکان وجود دارد که ربات های معاملاتی شبکه کریپتو در هر بازاری مورد استفاده قرار گیرند. تطبیق پذیری آنها به این معنی است که استفاده از استراتژی تجارت شبکه ای در یک بازار به شما امکان می دهد به جای نیاز به تغییر استراتژی ها، این دانش را به بازار دیگری منتقل کنید. ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو می‌توانند معاملات سودآور را به شیوه‌ای از پیش تعیین‌شده و غیر موضوعی انجام دهند.

همچنین روش های زیادی وجود دارد که می توانید برای پیکربندی ربات معاملاتی خودکار و تعیین محدوده قیمت استفاده کنید. تعداد کل شبکه‌هایی که پیاده‌سازی می‌کنید به شما این فرصت را می‌دهد تا تعیین کنید دوره و دفعات معاملات چقدر خواهد بود. به عنوان مثال، می‌توانید این ربات‌ها را طوری برنامه‌ریزی کنید که معاملات متعددی را در مدت زمان کوتاه‌تری انجام دهند یا فقط چند معامله را در مدت زمان طولانی‌تری انجام دهند.

مدیریت ریسک را افزایش می دهد

ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو می‌توانند به شما در انجام مدیریت ریسک کمک کنند، زیرا تنظیمات شما مستقیماً بر سودآوری شما تأثیر می‌گذارد. شما کنترل کاملی بر نسبت ریسک به پاداشی که برعهده می‌گیرید دارید. برای مثال، ممکن است بتوانید با معامله با جفت‌های استیبل کوین، سودهای کوچک اما ثابتی به دست آورید .

از سوی دیگر، می‌توانید با معامله سکه‌هایی که دارای نوسانات بالا و ارزش بازار پایین هستند، ریسک و پتانسیل بازدهی بالا را افزایش دهید. از آنجایی که ربات معاملاتی می تواند متناسب با سطح ریسک شما تنظیم شود، مهارت های مدیریت ریسک شما به طور موثر تقویت می شود.

بهترین ربات های تجارت گرید کریپتو

در حالی که ده‌ها ربات تجارت شبکه کریپتو وجود دارد که می‌توانید در استراتژی خود اعمال کنید، بخش زیر خلاصه‌ای از 21 ربات برتر تجارت شبکه کریپتو را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ربات‌های بای بیت گرید

ربات‌های گرید بای‌بیت به‌طور خاص برای صرافی بابیت طراحی شده‌اند، که این ربات را به ایده‌آلی تبدیل می‌کند که اگر قبلاً با بای بیت و همه چیزهایی که ارائه می‌دهد آشنا هستید، استفاده کنید. استفاده از این ربات تجاری کاملاً رایگان است و می توانید از نسخه دسکتاپ یا اپلیکیشن موبایل Bybit یکی بسازید.

این ربات خاص توسط Bybit ایجاد شده است تا به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال کمک کند تا بیت کوین و بسیاری از رمزارزهای دیگر را به روشی افزایش دهند که به افزایش درآمد و کاهش ضرر و زیان وارده کمک می کند. مانند سایر ربات‌های برتر تجارت شبکه رمزنگاری، ربات‌های گرید Bybit زمانی که پارامترهای معاملاتی را وارد کردید، به طور موثر معاملات را برای شما انجام می‌دهند.

وقتی از Bybit Grid Bots استفاده می‌کنید، از هزینه‌های معاملات رقابتی که Bybit دریافت می‌کند، بهره‌مند خواهید شد . ساختار کارمزد برای معاملات مشابه با پلتفرم Bybit’s Spot است — 0.10%.

یکی از ویژگی های قابل توجه ربات های تجاری گرید Bybit این است که می توانید آنها را با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید. این ویژگی همچنین به شما امکان می‌دهد ربات‌های شبکه‌ای را که توسط معامله‌گران خبره به اشتراک گذاشته شده‌اند کپی کنید، و به مبتدیان این امکان را می‌دهد تا معاملات را مانند متخصصان بدون نیاز به تلاش برای یادگیری نحوه انجام این کار انجام دهند. همچنین با رفتن به صفحه My Grid Bots می‌توانید ربات‌های شبکه ناخواسته را حذف کنید .

یکی دیگر از نکات مهم، پشتیبانی 24/7 مشتری زنده توسط Bybit است. اگر در استفاده از پلتفرم با مشکلی مواجه شدید، مطمئن باشید که تیم همیشه آماده ارائه کمک فوری است. 

کریل

Kryll یک پلتفرم قدرتمند ایجاد ربات معاملاتی رمزنگاری بدون کد است که روشی نوآورانه را برای کاربران برای حرکت در بازار ارزهای دیجیتال فراهم می کند. این پلتفرم یک مدیر پورتفولیوی متمرکز و رایگان، یک ویرایشگر استراتژی پیشرفته بدون کد، یک پایانه معاملاتی برای اجرای معاملات هوشمند و یک بازار برای اجاره و بررسی الگوریتم‌های معاملاتی ساخته شده توسط جامعه را ارائه می‌دهد.

کریل از ادغام یکپارچه با صرافی‌های محبوب مانند Bybit Spot & Bybit Futures، Binance، Coinbase و Kucoin پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد سبد خود را مدیریت کنند یا بر روی یک ارز دیجیتال انتخاب شده تمرکز کنند. 

با Kryll، کاربران می توانند به راحتی استراتژی های معاملاتی خودکار را برای بهینه سازی سرمایه گذاری خود، حتی بدون مهارت های کدنویسی، بسازند، آزمایش و اجرا کنند. از سال 2018، انجمن Kryll طیف متنوعی از الگوریتم‌ها را ساخته و اصلاح کرده است. متناسب با سبک های مختلف معاملاتی و شرایط بازار، دسترسی به موثرترین استراتژی ها در بازار را تضمین می کند. در واقع، Kryll یکی از پیشرفته‌ترین ابزارهای بک‌آزمایی موجود در بازار را به‌صورت رایگان ارائه می‌کند، که به کاربران این امکان را می‌دهد تا استراتژی‌های خود را در برابر داده‌های بازار تاریخی، قبل از استقرار مستقیم، به‌طور کامل آزمایش کنند. این پلتفرم بیش از پنج سال داده‌های تاریخی را در مورد شمع‌های یک دقیقه‌ای ارائه می‌کند و به معامله‌گران الگوریتم امکان می‌دهد ربات‌های خود را با دقت و دقت ایجاد و آزمایش کنند.

Kryll همچنین یکپارچگی با خدمات شخص ثالث مانند TradingView Alerts و PineScript Signals را از طریق Webhooks فراهم می‌کند و این پلتفرم را برای هر کسی که به دنبال ایجاد استراتژی‌های تجاری ساده یا پیچیده است، تبدیل می‌کند.

Kryll به کاربران این امکان را می‌دهد که تجارت با حداقل مبلغ 5 دلار را برای استراتژی‌های اهرمی شروع کنند و حداقل 200 دلار را برای معاملات نقطه‌ای توصیه می‌کند تا از مدیریت صحیح پول در استراتژی‌های معاملاتی خود اطمینان حاصل کنند. 

معامله توکن KRL بومی ERC-20 Kryll (ذکر شده در Bybit) در Kryll رایگان است. برای سایر توکن‌ها، Kryll کارمزد روزانه 0.033% را دریافت می‌کند که در KRL قابل پرداخت است، که کاربران می‌توانند با نگه داشتن تعداد معینی از توکن‌های KRL در حساب خود تا 95 درصد آن را کاهش دهند.

برخی از مزایای کریل عبارتند از:

 • ابزارهای رایگان و نامحدود مدیریت پورتفولیو
 • رابط کاربر پسند و بصری
 • ترمینال تجاری قدرتمند 
 • ویرایشگر ربات بدون کد 
 • قابلیت های ربات های چند تایم فریم و رفتاری
 • بازار استراتژی های تجاری شفاف و بی طرفانه 
 • ایجاد و بک تست ربات های تجاری رایگان و نامحدود
 • مدل قیمت‌گذاری مبتنی بر مصرف فقط برای معاملات زنده
 • در دسترس بودن اپلیکیشن های موبایل برای iOS و اندروید
 • Tradingview/PineScript پیشرفته و ادغام سیگنال های خارجی از طریق Webhooks

پایونکس

پایونکس یک صرافی رمزنگاری محبوب است که با ربات‌های معاملاتی ارائه می‌شود. در حالی که شما می توانید برای به دست آوردن ربات های تجاری اضافی هزینه کنید، به همه کاربران دسترسی رایگان به 12 ربات تجاری جداگانه داده می شود. این ربات‌ها به شما کمک می‌کنند تا با خودکار کردن استراتژی تجارت شبکه‌ای، در زمان خود صرفه‌جویی کنید. اگر تعداد معاملات زیادی انجام می دهید، پایونکس می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

پایونکس از یک جدول کارمزد استاندارد 0.05% استفاده می‌کند که به این معنی است که شما فقط زمانی باید پرداخت کنید که معاملاتی که انجام داده‌اید نقدینگی ایجاد کند. اگر معامله شما مستقیماً با سفارشی که قبلاً در دفتر ثبت شده است مطابقت ندارد، باید هزینه سازنده را بپردازید. در صورتی که سفارش مطابقت داشته باشد، باید هزینه گیرنده را ارائه دهید.

Napbots

Napbots ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو و همچنین داشبوردی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا همه چیز را از طریق آن نظارت کنند. ربات‌های تجاری Napbots با فناوری‌های هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین طراحی شده‌اند. شما همچنین به استراتژی های معاملاتی متعددی دسترسی دارید و می توانید ربات های معاملاتی شبکه کریپتو را انتخاب کنید یا چندین استراتژی را به طور همزمان اجرا کنید.

مزیت واضح استفاده از Napbots پشتیبانی مشتری آنهاست. همراه با راهنماها و آموزش های جامع آموزشی، پشتیبانی یک به یک را نیز در اختیار کاربران قرار می دهند. اگر بودجه معاملاتی شما کمتر از 200 دلار است، می توانید از ربات های معاملاتی آنها به صورت رایگان استفاده کنید. پس از 200 دلار اول، کارمزد شما به ازای هر 100 دلار معامله، 2 دلار در ماه خواهد بود و حداکثر کارمزد ماهیانه 500 دلار است. یک دوره آزمایشی رایگان 15 روزه در دسترس است.

ربات معاملاتی بایننس گرید

بایننس ربات های معاملاتی رایگان را به سرمایه گذاران رمزارز ارائه می دهد که در حال حاضر از بیش از 600 ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می کنند. ایجاد یک حساب کاربری در Binance به سادگی تأیید هویت و اضافه کردن وجوه است.

به خاطر داشته باشید که ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو که توسط بایننس ارائه می‌شوند هم برای مبادلات نقدی و هم برای مبادلات آتی هستند، بنابراین قبل از استفاده از ربات معاملاتی خود مطمئن شوید که در صرافی مناسب هستید. در حالی که استفاده از ربات‌های معاملاتی شبکه برای معاملات آتی می‌تواند راحت و موثر باشد، اما ریسک نیز دارد، زیرا وجوه شما به طور بالقوه می‌تواند نقد شود. به این ترتیب، ربات معاملاتی شبکه آتی بایننس به بهترین وجه توسط معامله گران با تجربه استفاده می شود.

قانون سکه

Coinrule با استراتژی های معاملاتی گسترده ای ارائه می شود که می توانید از آنها استفاده کنید. هنگام استفاده از ربات‌های معاملاتی شبکه رمزنگاری Coinrule، می‌توانید سبد سرمایه‌گذاری خود را با بیش از 150 قالب مختلف سفارشی کنید که بلافاصله پس از رسیدن شرایط بازار به پارامترهای تعیین‌شده، اجرا می‌شوند. قالب های جدید به طور منظم به پلتفرم اضافه می شوند که شامل همه چیز از تنظیمات توقف ضرر تا استراتژی های نگهداری طولانی مدت است.

Coinrule هر دو برنامه رایگان و پولی را ارائه می دهد. طرحی که انتخاب می کنید تعیین می کند که چه تعداد قالب دریافت می کنید. طرح پولی آنها همچنین با استفاده از قالب نامحدود، آموزش تجارت شبکه یک به یک و گزینه های نمودار ارائه می شود، در حالی که طرح رایگان تنها شامل هفت استراتژی الگو است.

Bitsgap

Bitsgap یک ربات شبکه پیشرفته است که می تواند به ده ها صرافی مختلف رمزنگاری متصل شود. این دارای سه برنامه پولی است که می توانید در آنها مشترک شوید – Basic، Advanced و Pro – به ترتیب با قیمت 24، 57 و 123 دلار. بسته به طرحی که انتخاب می کنید، می توانید از دو تا 20 ربات شبکه فعال را به طور همزمان نگهداری کنید.

اگر مطمئن نیستید که بیت‌گپ ارزش پول را دارد، می‌توانید آزمایشی رایگان 7 روزه را انتخاب کنید تا مشخص کنید آیا این ربات تجارت شبکه برای شما مناسب است یا خیر. در کنار ارائه ربات های معاملاتی از پیش تنظیم شده، می توانید سبد خود را ردیابی و مدیریت کنید. مشکل اصلی Bitsgap این است که فقط مبتنی بر وب است و برنامه تلفن همراه ندارد.

TradeSanta

TradeSanta یک ربات تجاری نسبتاً منحصر به فرد است که کاملاً مبتنی بر ابر است و هدف آن کاهش مدت زمان انجام معاملات است. ربات ها به راحتی ایجاد می شوند و می توانند در بسیاری از صرافی های رمزنگاری مختلف استفاده شوند. با TradeSanta، می توانید تعداد نامحدودی ربات ایجاد کنید، که قابل توجه ترین مزیت آن است. از اکثر صرافی ها از جمله Bybit پشتیبانی می کند. سه بسته‌ای که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید 15، 27 و 35 دلار در ماه قیمت دارند. بسته Basic به شما امکان دسترسی به 49 ربات، بسته پیشرفته 99 ربات و بسته Maximum تعداد نامحدودی ربات را می دهد.

Quadency

Quadency یک ربات تجاری گرید مفید است که برای مبتدیان موثر طراحی شده است. ایجاد حساب کاربری با Quadency کاملا رایگان است. پس از انجام این کار، به اکثر ویژگی های معاملاتی آنها دسترسی پیدا می کنید. مانند بسیاری از ربات‌های موجود در این لیست، ربات‌های معاملاتی Quadency را می‌توان به اکثر صرافی‌های ارزهای دیجیتال برد. ویژگی هایی که هنگام استفاده از Quadency دریافت می کنید به طرحی که در آن ثبت نام می کنید بستگی دارد.

در مجموع پنج طرح سطحی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. سطحی که به آن دسترسی پیدا می کنید به مقدار QUAD که دارید یا مقدار پولی معاملاتی که ماهانه انجام می دهید بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر کمتر از 100 دلار را به صورت چهارگانه نگه دارید یا کمتر از 10000 دلار در ماه معامله کنید، به طرح Tier 1 دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می دهد 10 ربات شبکه زنده را با کارمزد 0.10٪ تجارت ربات نگهداری کنید. برنامه های سطح بالاتر با هزینه های معاملاتی ربات کمتر و ربات های تجاری بیشتر همراه هستند.

3 ویرگول

پلتفرم ربات معاملاتی کریپتو 3Commas به شما امکان می دهد یک استراتژی معاملاتی را بر اساس بیش از 20 اندیکاتور معاملاتی ایجاد کنید. همچنین مطالب آموزشی گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به کاهش ریسک کمک کند و سفارشات خرید و فروش را به موقع انجام دهد.

ربات معاملاتی کریپتو 3Commas هر زمان که معامله ای انجام شود، اعلان هایی را از طریق مرورگر، ایمیل یا برنامه تلفن همراه برای شما ارسال می کند. می توانید به برنامه تلفن همراه آنها در دستگاه های Android یا iOS دسترسی داشته باشید. برنامه‌های آنها به طرح های شروع، پیشرفته و حرفه ای تقسیم می شوند که به ترتیب با قیمت 14.50 دلار، 24.50 دلار یا 49.50 دلار در ماه، سالانه پرداخت می شوند. اگر فقط به دنبال امتحان کردن خدمات آنها هستید، می توانید از دسترسی به یک ربات تجارت شبکه تحت طرح رایگان 3Commas لذت ببرید. 

ربات تجاری Altrady Grid

ربات تجاری Altrady grid نسبتا جدید است. کاربران می توانند تقریباً در هر صرافی ارز دیجیتال تراکنش انجام دهند و به یک مدیر صندوق خودکار دسترسی دارند که جریان بیت کوین را در چندین کیف پول صرافی ردیابی می کند.

یک داشبورد رایگان نیز برای نظارت بر تمامی مبادلاتی که این ربات ها در آن قرار می گیرند در دسترس است. کل فعالیت تجاری شما را می توان از یک صفحه مشاهده کرد. سه پلن جداگانه با Altrady وجود دارد که قیمت آنها 25، 45 و 80 دلار در ماه است. خرید طرح سالانه 30 درصد تخفیف برای شما به همراه دارد.

طرح اولیه به شما امکان می دهد از یک ربات سیگنال و یک ربات شبکه استفاده کنید. اگر طرح پریمیوم را خریداری کنید، می توانید همزمان از 25 نوع ربات استفاده کنید. اگر می خواهید بدانید که Altrady چه چیزی برای ارائه دارد، یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه در دسترس است.

KuCoin

صرافی رمزارز KuCoin، ربات‌های معاملاتی شبکه کریپتو را ارائه می‌دهد که دارای جفت‌های معاملاتی متعدد و همچنین یک API پیشرفته است که استراتژی‌های معاملاتی امن و خودکار را تسهیل می‌کند. هزینه ها برای سازنده و گیرنده 0.10٪ است. شما می توانید پنج نوع مختلف ربات معاملاتی شبکه کریپتو را با KuCoin ایجاد کنید که شامل همه چیز از یک ربات شبکه آتی تا یک ربات شبکه نقطه ای است. استفاده از ربات های تجاری KuCoin رایگان است.

Gate.io

Gate.io یک صرافی رمزنگاری منحصر به فرد است که مشتریان آمریکایی را در خود جای می دهد. اگرچه Gate.io از سال 2013 وجود داشته است، آنها اخیراً تجارت ربات شبکه ای را اضافه کرده اند. مزیت اصلی استفاده از Gate.io این است که شما نیازی به اتصال با API ندارید و در عوض می توانید معاملات را مستقیماً در پلتفرم Gate.io انجام دهید . استفاده از این ربات تجاری خاص رایگان است.

BitUniverse

BitUniverse یک ربات تجاری است که استفاده از آن کاملا رایگان است و انواع مختلفی از ربات های شبکه را ارائه می دهد. برخی از ویژگی های برتر موجود با BitUniverse عبارتند از:

 • ربات شبکه حاشیه
 • ربات شبکه اهرمی
 • تنظیم دستی شبکه
 • ویژگی توقف ضرر
 • امکان تنظیم خودکار شبکه شما

BitUniverse را می توان از طریق یک کلید API استاندارد به هر صرافی محبوب از جمله Bybit متصل کرد.

CryptoHopper

تجارت CryptoHopper به طور کامل در فضای ابری میزبانی می شود و اطمینان حاصل می کند که پلت فرم هیچ دوره ای از کار را تجربه نمی کند به روز رسانی سرور نیز می تواند بدون قطع شدن معاملات شما انجام شود تا بتوانید از استراتژی های ربات شبکه استفاده کنید. این ربات رایگان است، با اکثر صرافی ها کار می کند و نیازی به نصب ندارد.

HodlBot

HodlBot کاربر پسند است و به شما در مدیریت معاملات از داشبورد شیک کمک می کند. این نرم افزار از بیش از 350 سکه مختلف پشتیبانی می کند و برای معامله گران با اندازه حساب های کوچکتر بهترین است. طرح اولیه که از معامله گران با حساب های زیر 500 دلار پشتیبانی می کند، 3 دلار در ماه هزینه دارد. برای کسانی که ارزش حسابشان بین 500 تا 1000 دلار است، 6 دلار در ماه هزینه دارد، در حالی که برنامه سوم، با 14 دلار در ماه، برای حساب های بالای 1000 دلار است. می توانید این ربات معاملاتی شبکه ای را به مدت هفت روز به صورت رایگان امتحان کنید. در حال حاضر، بایننس تنها صرافی است که HodlBot از آن پشتیبانی می کند.

ترالیتی

Trality یک پلت فرم قدرتمند ربات معاملاتی شبکه ای است که به کاربران امکان می دهد الگوریتم های خلاقانه و دقیقی برای پشتیبانی از استراتژی های معاملاتی خود ایجاد کنند. اگر می‌دانید چگونه الگوریتم‌های معاملاتی را کدنویسی کنید، می‌توانید از ویژگی معروف به Rule Builder استفاده کنید، یک رابط کاربری که با کشیدن و رها کردن استراتژی‌ها و اندیکاتورهای مختلف، ایجاد منطق ربات معاملاتی خود را برای شما آسان می‌کند.

برای کاربرانی که دانش کدنویسی پایتون دارند، ویژگی Code Editor به توسعه دهندگان این فرصت را می دهد تا استراتژی های پیشرفته تری را ایجاد کنند. طرح رایگان آنها به شما امکان می دهد یک ربات شبکه ای واحد ایجاد کنید، با سه طرح اضافی با قیمت 10، 40 و 60 دلار در ماه. بسته به طرحی که انتخاب می کنید، از دو تا 10 ربات شبکه فعال در یک زمان پشتیبانی خواهید کرد.

Coinmama

Coinmama یک صرافی رمزنگاری است که لزوما میزبان ربات خود نیست. در عوض، این پلتفرم این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که به صورت رایگان به یک ربات خارجی متصل شوند، که برای هر کسی که می‌خواهد قبل از تعهد به اشتراک پولی، یک ربات تجاری را امتحان کند عالی است. با این حال، به اندازه سایر ربات‌های تجارت شبکه کریپتو، مانند ربات‌های بای بیت، از ویژگی‌های فشرده برخوردار نیست.

WunderTrading

WunderTrading یک پلت فرم جامع برای معاملات خودکار است که همچنین ابزارهای مدیریت سبد گسترده و معاملات آینه ای را ارائه می دهد. شما می توانید ربات های معاملاتی مستقل را با ویژگی TradingView Pine Script™ توسعه دهید. WunderTrading عملکرد swing-trade و trailing-stop را ارائه می دهد. ویژگی های پیشرفته تر شامل استراتژی های سود بردن و توقف ضرر است.

شاخص های فنی مختلف و الگوریتم های معاملاتی را می توان با ادغام TradingView در ربات های شبکه شما قرار داد . اگر این ربات را به صرافی های مختلف متصل کنید، می توانید این صرافی ها را از یک داشبورد واحد که از طریق WunderTrading در دسترس است، نظارت کنید. هر معامله‌ای که انجام می‌دهید می‌تواند در هر حساب کاربری شما با کلیک یک دکمه تکرار شود.

همراه با یک طرح رایگان که دسترسی به دو ربات معاملاتی شبکه کریپتو را فراهم می کند، سه طرح پولی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، با قیمت های 10، 25 و 45 دلار در ماه. گران ترین طرح از تعداد نامحدودی از ربات های تجاری فعال پشتیبانی می کند.

Axion Crypto

Axion Crypto یک ربات تجاری ساده و در عین حال قدرتمند است که برای کمک به افراد در توسعه سریع الگوریتم‌ها و شاخص‌های معاملاتی پیچیده‌تر طراحی شده است که می‌توانند هنگام ساخت یک ربات شبکه از آن استفاده کنند. ربات هایی که با Axion Crypto می سازید در صرافی های متعدد پشتیبانی می شوند.

شما همچنین می توانید استراتژی های معاملاتی خود را با ویژگی ویرایشگر کد Axion ایجاد کنید. قیمت برنامه ها از 17.50 دلار تا 105 دلار در ماه متغیر است. نقطه ضعف اصلی Axion Crypto این است که به سادگی ربات های معاملاتی شبکه ای را بدون هیچ ویژگی دیگری ارائه نمی دهد، به این معنی که ممکن است لازم باشد برای قابلیت هایی که هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد، هزینه پرداخت کنید.

ربات ماه

Bot The Moon یک پلتفرم تجاری با استفاده آسان است که از فناوری هوش مصنوعی پشتیبانی می کند. کاربران می توانند از ربات های معاملاتی رمزنگاری آن که با یک داشبورد پیشرفته ادغام شده است برای نظارت بر داده های زمان واقعی استفاده کنند. معامله گران می توانند تعداد نامحدودی از ربات های معاملاتی را سفارشی کرده و ایجاد کنند که با بسیاری از صرافی ها از جمله Bybit سازگار است. این ربات توسط تیمی از متخصصان که به خوبی در اکوسیستم معاملاتی آشنا هستند تأسیس شده است، بنابراین می توانید مطمئن باشید که پیکربندی ها به طور مداوم بر اساس روند بهینه شده و تکامل می یابند. با Bot The Moon، می‌توانید الگوریتم‌های ad-hoc ایجاد کنید تا در صدر بازی معاملاتی باقی بمانید.

آیا ربات‌های تجارت گرید کریپتو ارزش امتحان کردن را دارند؟

ربات های معاملاتی شبکه کریپتو برای مبتدیان و معامله گران با تجربه بسیار مفید هستند. در حالی که انواع دیگری از ربات‌های معاملاتی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید، ماهیت منطقی استراتژی تجارت شبکه‌ای، انجام معاملات خودکار را بدون مشکل برای ربات‌های تجارت شبکه کریپتو آسان می‌کند. اگر می‌خواهید یک ربات معاملاتی شبکه‌ای را امتحان کنید، در مجموع بهترین پلتفرم برای استفاده بای بیت است.

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *