0

معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو Kishu Inu

خرید کیشو اینو Kishu Inu

ارز دیجیتال کیشو اینو Kishu Inu با نماد KISHU که در 17 آوریل 2021 راه اندازی شده است و به سرعت توانست در بول مارکت سال 2021 به شهرت جهانی برسد. کیشو اینو یک از غیرمتمرکز مبتنی‌بر جامعه هولدرهای خود است و به کسانی که این ارز دیجیتال را هولد می‌کنند، پاداش فوری تعلق می‌گیرد.

بنیانگذران کیشو اینو این ارز را به عنوان یک قاتل دوج کوین یا Doge killer می نامند زیرا کیشو اینو می‌تواند ارزش دوج کوین را به سرعت پشت سر بگذارد. ارزش توکن کیشو اینو در حال حاضر پایین است و با توجه به برآوردهایی که روی آن شده است می‌تواند در آینده قیمت دوج کوین را پشت سر بگذارد، سرمایه‌گذاری بر روی این توکن می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

سکه کیشو اینو در بازار ارزهای دیجیتال با نماد SHIB معرفی شده است. کیشو اینو با استفاده از شبکه اتریوم ساخته شده است بنابراین شبکه کیشو مورد اطمینان است.

کیشو اینو برادر کوچک دوج و بهترین دوست هوکایدو اینو $HOKK است. ما از برادر بزرگ آن خواسته‌ایم که برخی از معیارهای ضد تورمی دوج کوین را تغییر دهد اما امکان آن وجود ندارد، بنابراین کیشو اینو KISHU متولد شد! کیشو اینو یک توکن کاملاً ضد تورمی که با هر تراکنش پی در پی بر ارزش آن اضافه می شود. مکانیسم‌های تورمی کیشو اینو $KISHU شامل یک سیستم توزیع مجدد است. 2٪ از هر تراکنش به عنوان پاداش به دارندگان یا همان هولدرهای آن توزیع می‌شود.

کیشو اینو کاملا به صورت منصفانه توزیع شده است به طوری که تمام توکن‌های آن در ابتدا عرضه شده است و به تیم سازنده آن حتی یک توکن هم داده نشده است بنابراین تمامی اعضای تیم کیشو باید این توکن را از صرافی‌های معتبر خریداری کنند.

ویژگی های توکن کیشو اینو

تعداد کل توکن های ارز دیجیتال کیشو اینو  100,000,000,000,000,000 واحد است و 2 درصد کارمزد برای هر معامله به عنوان پاداش بین هولدرها تقسیم می‌شود.

KISHU Swap کیشو سواپ صرافی رسمی غیرمتمرکز (DEX) پروژه کیشو اینو است و به دارندگان آن این امکان را می‌دهد که هر توکن با استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم را با رمز دیگری عوض کنند. کیشو بر بستر شبکه اتریوم قرار دارد و در صرافی‌هایی از جمله صرافی یونی سواپ قابل خرید و فروش است.

کیف پول کیشو اینو

ارز دیجیتال کیشو اینو براساس استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم ساخته شده است. بنابراین آن را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت کیشو اینو

ارز دیجیتال کیشو اینو در زنجیره خود 100,000,000,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 100,000,000,000,000,000 در حال گردش می‌باشد. حجم بازار کیشو اینو در زمان نگارش این مقاله حدود 164 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2570 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید کیشو اینو

توکن کیشو اینو را می‌توانید از صرافی ایرانی تاپ کنز خریداری کنید. همچنین می‌توانید آن را از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *