0

دانلود کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی از داریوش صفوت

کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی اثری است از داریوش صفوت که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی اثری از امین داریوش صفوت است. این آلـبوم، شامل چهار سی‌دی در سبک آموزش موسیقی و کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت هر یک از لوح‌های این آلبوم، از ۴۸,۰۰۰ تا ۵۴,۰۰۰ تومان متغیر است.

بررسی کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی

کتاب صوتی هشت گفتار دربـاره موسیقی نام اثری است که توسط داریوش صفوت منتشر شده است. این آلبوم که شامل چهار سی‌دی است در سبک آموزش موسیقی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط انتشارات جیحون منتشر و عرضه شده است.

در کتاب صوتی هشت گفتار دربـاره فلسفه موسیقی ۱، مبانی موسیقی از دید داریوش صفوت بیان می‌شود و شنونده با راه و روش نگرش او نسبت به موسیقی و فلسفه آن آشنا می‌شود. کتاب صوتی هشت گفتار دربـاره فلسفه موسیقی ۲ شامل هشت سخنرانی دکتر داریوش صفوت درباره فلسفه موسیقی است. مطالب این سخنرانی‌ها دربردارنده‌ مباحثی است از قبیل فایده عام و خاص موسیقی، منفعت موسیقی، صحت و فساد، حرمت موسیقی، حقیقت و مجاز، قدرت‌های روحی و…. کتاب صوتی هشت گفتار دربـاره‌ موسیقی ۳ شامل سخنرانی‌هایی از داریوش صفوت درباره فلسفه و تاریخ موسیقی ایرانی است. کتاب صوتی هشت گفتار دربـاره‌ موسیقی ۴ دربردارنده‌ سخنرانی‌های داریوش صفت درباره تکامل موسیقی و جایگاه کنونی موسیقی ایرانی و پیشرفت‌های آن در طول دورانی است که پشت سر گذاشته است.

کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی ۱ از داریوش صفوت و افشین اعتماد
کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی ۱ از داریوش صفوت و افشین اعتماد
کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی ۲ از داریوش صفوت و کامبیز خلیلی
کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی ۲ از داریوش صفوت و کامبیز خلیلی
کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی ۳ از داریوش صفوت و فریبا فصیحی تاش
کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی ۳ از داریوش صفوت و فریبا فصیحی تاش
کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی ۴ از داریوش صفوت و ستاره صفوت

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *