0

معرفی ارز دیجیتال دیجن Degen (DEGEN)

ارز دیجیتال و میم کوین دیجن Degen (DEGEN) به عنوان یک توکن که پاداشی برای شرکت کنندگان در کانال Farcaster Degen بود، شروع به فعالیت کرد. چیزی که به عنوان یک میم کوین شروع شد، اکنون دارای پیروان قابل توجهی از توسعه دهندگان، سازندگان محتوای کریپتو و علاقه مندانی است که این کوین را خریداری کرده‌اند. در طول راه اندازی اولیه، 15٪ از کل عرضه به اعضای فعال کانال Degen Farcaster داده شد و برنامه‌هایی وجود دارد که در نهایت 70٪ از کل عرضه توکن را ایردراپ کنند. میم کوین دیجن یک میم کوین با استاندارد ERC20 و در شبکه اتریوم است.

فناوری پشت زنجیره DEGEN

خود زنجیره DEGEN به عنوان یک زنجیره اوربیت در Arbitrum ساخته شده است و از AnyTrust برای در دسترس بودن داده‌ها استفاده می‌کند. هدف اصلی استفاده از آربیتروم پایین آوردن کارمزد DEGEN است.

ایده اصلی پشت زنجیره DEGEN، فعال کردن برنامه‌ها برای ساخت بازی و طراحی برنامه‌های کاربردی سرگرم‌کننده در جامعه میم کوین است.

دیجن با رشد چشمگیری که داشته است، در زمان نگارش این مطلب با کسب رتبه ۲۲۳ بهترین ارزهای دیجیتال، با قیمتی در حدود ۰.۰۳ دلار در حال معامله است. میم کوین دیجن را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال آبان تتر معامله کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *