0

معرفی ارز دیجیتال دگو فایننس Dego Finance

معرفی ارز دیجیتال دگو فایننس dego finance

ارز دیجیتال دگو فایننس Dego Finance که در سال 2020 راه اندازی شد، یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که ترکیبی متنوع از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ابزارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می‌دهد. این یک اکوسیستم مستقل و باز NFT است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، بررسی عمیق ما از Dego Finance را مشاهده کنید. هر کاربری مجاز است یک NFT راه‌اندازی کند و استخراج، مزایده و معامله را آغاز کند و کل چرخه عمر محصول را پوشش دهد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار خوب بررسی کنید.

پروتکل NFT Dego یک زیرساخت لایه دوم زنجیره‌ای برای پروژه‌های بلاکچین است که می‌تواند برای جذب کاربر و توزیع توکن مورد استفاده قرار گیرد. Dego از یک مفهوم طراحی ترکیبی مدولار استفاده می‌کند که عناصر مختلف یک محصول را برای تشکیل زیرسیستم‌هایی با عملکردهای خاص ترکیب می‌کند.

بنیانگذاران Dego Finance چه کسانی هستند؟

Dego Finance توسط تیمی که تا مارس 2021 ناشناس باقی مانده است، تأسیس شده و در حال توسعه است.

چه چیزی Dego Finance را منحصر به فرد می‌کند؟

Dego Finance یک اکوسیستم مستقل و باز NFT است که در آن هر کسی می‌تواند NFT صادر کند، استخراج، مزایده و تجارت را آغاز کند. جامعه دگو می‌تواند سفیران را پیشنهاد و انتخاب کند. 10 داوطلب برتر که بیشترین تعداد آرا را دریافت می‌کنند به عنوان سفیران Dego انتخاب می‌شوند، که سپس مدال سفیر Dego NFT را دریافت می‌کنند که به آنها حق می‌دهد که Dego را در رویدادهای صنعتی نمایندگی کنند.

DEGO با استاندارد ERC20 شبکه اتریوم می‌باشد که از طریق استخراج نقدینگی استخراج می‌شوند. آنها به عنوان نماد حاکمیت و برابری اکوسیستم Dego عمل می‌کنند. کاربرانی که دارای DEGO هستند می‌توانند در پیشنهادات و رای‌گیری جامعه شرکت کنند و سود سهام مستمر دریافت کنند. DEGO یک سیستم توزیع منصفانه را بدون قرار دادن خصوصی یا پیش معدن اتخاذ کرده است.

دگو فایننس Dego Finance از نظر امنیت توسط شرکت امنیتی بلاکچین Beosin ممیزی شده است. الگوریتم Dego از ویژگی‌های تغییرناپذیری فناوری بلاکچین بهره می‌برد و اصل عدم تمرکز الگوریتم اول را دنبال می‌کند.

شناسنامه توکن دگو فایننس

نامدگو فایننس، Dego Finance
اختصارDEGO
آدرس سایتdego.finance
تعداد کل توکن‌ها21,000,000
رتبه۶۵۵
حجم بازار۳۴ میلیون دلار
توییترdego_finance
تلگرامdego_finance
استانداردERC20
قراردادمشاهده

قیمت ارز دیجیتال دگو فایننس

دگو فایننس در زنجیره خود 21,000,000 توکن دارد که از این تعداد تمام توکن‌های آن استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار دگو فایننس در زمان نگارش این مقاله حدود ۳۴ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۶۵۵ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید دگو فایننس

بهترین صرافی‌های خرید ارز دیجیتال دگو فایننس به شرح زیر است:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *