0

معرفی ارز دیجیتال دکسی Dexe

ارز دیجیتال دکسی Dexe

دکسی یک توکن براساس استاندارد ERC20 که بر روی پلتفرم اتریوم ایجاد شده است و امنیت آن توسط تیم سرتیک Certik تایید شده است. DeXe DAO یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است که شبکه DeXe را مدیریت می‌کند و از طریق توکن حاکمیتی خود به نام (DEXE) فعالیت می‌کند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار خوب بررسی کنید.

توکن DEXE توکن حاکم DeXe DAO است. هر دارنده توکن DEXE به طور خودکار عضو DAO در شبکه دکسی می‌شود و حق ایجاد پیشنهادات را دارد و می‌تواند به تغییر، توسعه، افزودن یا تصمیمات دیگر در مورد شبکه رأی دهد. دارندگان DEXE نیز از مشوق‌های داخلی بهره‌مند می‌شوند. توکن DEXE به دارنده خود اختیارات رای‌گیری و پیشنهاد در DeXe DAO اعطا می‌کند. دارندگان DEXE همچنین از مشوق‌های داخلی بهره‌مند می‌شوند. از همه اعضای DAO انتظار می‌رود و استقبال می‌شود که فعالانه در DAO شرکت کنند.

شناسنامه توکن دکسی Dexe

نامدکسی، Dexe
اختصارDexe
آدرس سایتdexe.network
تعداد کل توکن‌ها98,942,301
رتبه۷۳۸
حجم بازار۲۶ میلیون دلار
توییترDexeNetwork
تلگرامDexe_network
وایت پیپرمشاهده
استانداردERC20
قراردادمشاهده

قیمت ارز دیجیتال دکسی Dexe

دکسی Dexe در زنجیره خود 98,942,301 توکن دارد که از این تعداد تمام توکن‌های آن استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار دکسی Dexe در زمان نگارش این مقاله حدود ۲۶ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۷۳۸ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید دکسی Dexe

بهترین صرافی‌های خرید ارز دیجیتال دکسی Dexe به شرح زیر است:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *