0

دانلود آلبوم درخشش ابدی از درن براتی مسیحی

آلبوم درخشش ابدی از درن براتی مسیحی

آلبوم درخشش ابدی اثری است بی کلام با تنظیم و نوازندگی پیانو توسط درن براتی مسیحی که به صورت رسمی در آذر ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی درخشش ابدی اثری از درن براتی مسیحی است. این آلبوم شامل ۱۹ قطعه موسیقی در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۸۰,۰۰۰ تومان است.

در توضیح این آلبوم آمده است:

“آلبوم حاضر شامل نوزده اثر محلی و آشنا در فرهنگ موسیقایی ارمنی، با تنوع قابل توجهی در رنگ آمیزی هارمونی است. این آثار اغلب به صورت آوازی برای ساز پیانو تنظیم و با هارمونی‌های جذابی رنگ‌آمیزی شده است تا بیش از پیش در ذهن مخاطب بدرخشند. نامگذاری اثر به عنوان «درخشش ابدی» به منظور ایجاد یک ذهنیت جذاب و ابدی از آوازهای موسیقی ارمنی در ذهن شنونده این آثار است. این آثار اغلب کوتاه هستند و هر کدام بیانگر احساسات و عواطف خاصی است که در اجرای آن‌ها، این عواطف نیز متبلور شده است و شنونده را به یک سفر درونی می‌برد.”

آلبوم درخشش ابدی از درن براتی مسیحی

آهنگ های آلبوم درخشش ابدی

درخشش ابدی نام اثری است که توسط درن براتی مسیحی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه هنری بانگ آوای سارنگ منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱رویا
۲ملت باشکوه
۳لک لک مهربان
۴رویای زیبا
۵دیگه دوستت ندارم
۶بهاری
۷بهار
۸ایروان بهاری
۹چشمهای زیبا
۱۰پسران قهرمان
۱۱خوب من
۱۲آهنگ یک مبارز
۱۳اوه زیبایی
۱۴چقدر اوه
۱۵ملودی عشق
۱۶آهنگ عاشقانه
۱۷گلها
۱۸سرزمین بومی
۱۹مثل نسیم
آلبوم درخشش ابدی از درن براتی مسیحی
آلبوم درخشش ابدی از درن براتی مسیحی
بیوگرافی درن براتی مسیحی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *