0

دانلود آلبوم درس هایی از استاد نورعلی برومند

آلبوم درس هایی از استاد نورعلی برومند، دستگاه ماهور

آلبوم درس هایی از استاد نورعلی برومند اثری از نورعلی برومند است که به صورت رسمی در سال ۱۳۸۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی درس هایی از استاد نورعلی برومند اثری از نورعلی برومند است. این آلبوم، شامل ۴۸ قطعه موسیقی و چهار سی‌دی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت هر یک از چهار لوح این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

بررسی آلبوم درس هایی از استاد نورعلی برومند

درس‌هایی از استاد نورعلی برومند اثری است که توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

این مجموعه که حاصل کار میدانی و گفت وگوی دکتر هرمز فرهت با استاد نورعلی برومند است را می‌توان گامی در جهت ثبت و انتشار جنبه‌هایی از تاریخ شفاهی موسیقی کلاسیک ایران محسوب کرد. شناخت نسل جدید موسیقیدان ایرانی از استادان قدیم تاکنون عمدتاً به‌طور غیرمستقیم و با واسطه ی روایات استادان نسل واسط بوده است، اما انتشار مجموعه‌هایی از این دست می‌تواند علاقه‌مندان را تا حدودی در جهت شناختی مستقیم و بی واسطه از استادان نسل پیشین کمک کند.

در دو سی‌دی نخست این مجموعه گوشه‌های دستگاه ماهور با سه‌تار اجرا و درباره آن‌ها توضیحات شایان توجهی ارائه شده است. در سی‌دی سوم و چهارم نیز به ترتیب درس‌هایی درباره‌ ضربی‌ها و تصانیف و فنون آوازخوانی آمده است. متن دفترچه به قلم هومان اسعدی  است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *