0

معرفی صرافی اکس اونیکس exonyx.org؛ خرید و فروش ارزهای دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال اکس اونیکس exonyx

ارزهای دیجیتال، دارایی‌‌هایی امن با قابلیت معامله و ارسال سریع به هر کجای دنیا هستند. صرافی اکس اونیکس (exonyx.org) پتلفرمی است که همه این مزایا را برای شما فراهم کرده است. امنیت بالا، کارمزدهای پایین و انتقال سریع ارزهای دیجیتال در این پلتفرم همه جانبه فراهم شده‌‌اند تا بتوانید در یک چشم به هم زدن خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام بدهید. فقط کافی است با چند کلیک ساده در اکس اونیکس به دنیای بزرگ ارزهای دیجیتال وارد شوید.

پلتفرم معاملاتی صرافی اکس اونیکس سال‌ها است که به خدمت رسانی به هزاران کاربر خود در سراسر ایران افتخار می‌کند. این صرافی در عین داشتن امکانات بالا و پیشرفته برای معامله‌‌گران حرفه‌ ای، بسیار ساده طراحی شده تا هر کسی با هر شغل و دانشی بتواند به معامله و یا سرمایه‌گذاری روی ارزها و خرید ارز دیجیتال بپردازد.

در پلتفرم معاملاتی اکس اونیکس امکان خرید و فروش بیشتر از ده ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، تتر، بایننس، شیبا، ترون، کاردانو و … با ارز رایج کشور یعنی تومان، امکان دسترسی به بخش بزرگی از بازار ارزهای دیجیتال را با کمترین کارمزد در میان رقبا فراهم کرده است.

شناسنامه صرافی اکس اونیکس

ناماکس اونیکس، exonyx.org
آدرس سایتexonyx.org
آدرس شرکتنامشخص
پشتیبانیدارد – چت آنلاین
شماره تماس04435678896
توییترExonyxir
تلگرام سایتEXonyx
تلگرام ادمینExonyx_admin
اینستاگرامexonyx_org
امکان درآمدزاییدارد – ارجاع دوستان

مزایای همکاری با صرافی اکس اونیکس

  • امنیت بالا
  • سرمایه شما سرمایه ماست. ما راهکارهای امنیتی برای حفظ سرمایه شما داریم.  
  • کمترین کارمزد بین صرافی‌های ارز دیجیتال
  • پایین بودن کارمزدهای اکس اونیکس این صرافی را گزینه مناسبی برای خرید و فروش‌ ارز دیجیتال با تعداد بالا تبدیل کند.
  • واریز و برداشت سریع
  • کمتر از چند ثانیه می‌‌توانید سرمایه خود را واریز و کمتر از چند روز می‌توانید سرمایه خود را برداشت کنید.
  • پشتیباتی بیست و چهار ساعته در تمامی روزهای هفته

مشاوره رایگان

اگر تجربه استفاده از ارزهای دیجیتال را ندارید، اکس اونیکس برای مشاوره همراهتان خواهد بود.

سابقه درخشان

صرافی اکس اونیکس چندین سال است که همراه شما است و همیشه در خدمت رسانی به کاربرانش نهایت تلاشش را می‌کند.

قوانین و مقررات

اصطلاحاتی که در این قوانین و قرارداد به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

1) وب سایت: وب سایت خدمات پرداخت اکس اونیکس در ایران مدیریت شده و تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حمایت حقوق مصرف کننده به صورت خاص در حال فعالیت است .

2) فروشگاه اینترنتی اکس اونیکس: وب سایت با آدرس اینترنتی exonyx.org می باشد که یک زیرساخت آنلاین است که در در زمینه آموزش، تحقیق، ارائه اطلاعات مفید و فروش محصولات ارز دیجیتال فعالیت دارد. کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به وب سایت می باشد.

3) کاربر یا کاربران: شخصی حقیقی یا حقوقی است که از طریق اینترنت به وب سایت یا از طریق سامانه های مخابراتی (ارسال پیامک و تلگرام و …) خدمات پرداخت اکس اونیکس متصل و از خدمات آن بهرمند می شود.

4) حساب کاربری حسابی است که کاربر (خریدار) برای استفاده از خدمات وب سایت ایجاد کرده‌اند که متصل به وب سایت اکس اونیکس است .

5) خریدار: کاربر یا متقاضی خرید خدمات پرداخت اکس اونیکس شخصی است که عضو و کاربر از طریق وب سایت ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارز دیجیتال را انجام می دهد.

6) شناسه کاربری : شناسه کاربری شماره موبایل فرد خریدار است که پس تایید آن و احراز هویت خریدار خدمات و محصولات سایت به وی تحویل داده می شود .

7) اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار وب سایت اکس اونیکس قرار داده می‌شود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات اکس اونیکس در اختیار وب سایت قرار داده می‌شود . مانند (هویت و شماره های تماس کاربران) .

8) قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حقوق مصرف کننده به صورت خاص و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع قرارداد است .

9) اکانت اجاره ای : حساب کاربری ای را می گویند که فرد متقاضی خدمات و محصولات وب سایت را برای اشخاص دیگر با وجوهی که توسط شخص ثالث به وی پرداخت می شود در قبال درصدی کارمزد خدمات و محصولات وب سایت را درخواست می نماید . اکس اونیکس می تواند حساب کاربری فرد مجرم و خاطی را مسدود و وی را به محاکم صالحه قانونی معرفی نماید.

10) مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی قانون جرایم رایانه ای(ارتکاب جرم) و قوانین مدنی و تجارت الکترونیک و …. باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و وب سایت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی وب سایت به عمل آورد.

11) به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری و با توجه به تکلیف قانونی که قانون تجارت الکترونیک بر عهده فروشندگان خدمات فضای مجازی قرار داده خریداران ملزم به همکاری با وب سایت در جهت احراز هویت دقیق هستند و در صورت هرگونه استنکاف حساب کاربری آنها توقیف و به مراجع قضایی معرفی می گردند.

12) هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت‌ شده در وب سایت است.

13) با استفاده از خدمات اکس اونیکس کاربران (خریداران) می‌پذیرند و موظف می ‌باشند که از این خدمات برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند و در صورت مشاهده موارد غیر قانونی همه مسئولیت های ناشی از اعمال غیر قانونی با کاربران است. وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال استفاده نادرست خریداران (کلیه استفاده های غیر قانونی) ارز های الکترونیک را ندارد و در فرض آنکه وب سایت آگاه گردد خریدار خدمات خریداری شده را در وب سایت های غیر قانونی علی الخصوص سایت های قمار و شرط بندی و از این دست وب سایت ها استفاده می کند، اکس اونیکس می تواند حساب کاربری فرد مجرم و خاطی را مسدود و وی را به محاکم صالحه قانونی معرفی نماید.

14) کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه پولهای الکترونیک و از محل درآمدهای قانونی مشتریان خود در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با ارز فیزیکی، اسکناس یا حواله ندارد و اساساً خدمات مربوط به صرافی را ارایه نمی نماید .

15) این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با خدمات پرداخت ها از جمله خرید و فروش و اعلام نرخ ارز فیزیکی(اسکناس یا حواله و …) ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

موضوع قرارداد:

اقدام اکس اونیکس به خرید و فروش ارز دیجیتال و رمز ارز قانونی و ارائه محصولات در وب سایت اکس اونیکس به نشانی exonyx.org مطابق قانون تجارت الکترونیکی .

فرآیند اخذ خدمات ،حساب کاربری و تعهدات کاربران:

1) کاربران (خریداران) با ثبت نام در اپلیکیشن یا وب سایت و همچنین با هر بار استفاده از خدمات وب سایت می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری اکس اونیکس را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از اپلیکیشن و یا وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

2) برای استفاده از خدمات لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری در وب سایت بسازد. تنها اشخاصی که بین ۱۸ سال سن تا 50 سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در وب سایت کنند. برای استفاده از خدمات اکس اونیکس کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در وب سایت ثبت کند.

3) کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در وب سایت وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت اثبات خلاف این موضوع، اکس اونیکس مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.

4) کاربران (خریداران) متعهد می‌گردند که در صورت استفاده از شماره همراه هنگام ثبت‌ نام صرفا با شماره همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در وب سایت اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب شماره همراه تماما مسئول بوده و وب سایت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود. و در این خصوص وب سایت هیچ مسئولیتی را بعهده نمی گیرد و کاربر خاطی مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی شکات خود می باشد.

5) هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر، بنا به مورد در وب سایت داشته باشد. در صورتی که اکس اونیکس اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، وب سایت مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.

6) مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در وب سایت و سایر خدمات مربوط به اکس اونیکس انجام می‌شود به عهدۀ کاربران است و وب سایت همواره متعهد به کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کاربران می خواهد در چارچوب قانونی فعالیت نمایند.

7) مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری در وب سایت از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع اکس اونیکس برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به وب سایت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

8) مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات کارت بانکی که خرید محصولات و خدمات با آن انجام می شود (رمز دوم،پویا و شماره کارت) به عهده‌ی کاربران می‌باشد. وب سایت در این خصوص و سوء استفاده احتمالی از حساب بانکی کاربران که در نتیجه سهل انگاری خود کاربر در حفظ اطلاعات محرمانه کارت بانکیست مسوولیتی را بر عهده نمی گیرد .

9) کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات اکس اونیکس متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود. هرگونه خرید و فروش باید با نام کاربر باشد در غیر این صورت مبالغ پرداختی بلوکه خواهد شد .

10) در هر خرید و فروش وب سایت، اختیار دارد برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت از خریدار خود نماید، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار وب سایت قرار ندهد، وب سایت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر خودداری کند همچنین وجه واریزی را به هیچ عنوان عودت نخواهد داد تا از سوی مراجع قضایی تعیین تکلیف گردد.

11) ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص اکس اونیکس، جهت تایید حساب کاربری از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی وب سایت خواهد بود.در غیر این صورت وب سایت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.

12) مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی قانون جرایم رایانه ای (ارتکاب جرم) و قوانین مدنی و تجارت الکترونیک و …. باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و وب سایت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی وب سایت به عمل آورد.

13) هر گونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های وب سایت اکس اونیکس شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. وب سایت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

14) به سبب جلوگیری از کلاهبرداری، هر کاربر در وب سایت امکان واردکردن شماره‌ حساب‌های خود و شماره کارت‌های خود را دارد. کاربران می‌بایست تنها شماره‌ حساب‌هایی که به نام آن‌ها است را وارد کنند و اکس اونیکس هیچ مسئولیتی در مورد حساب‌ها و کارت‌های متصل با نام افراد دیگر در حساب شخص دیگر نخواهد داشت. هرگونه تلاش برای خرید از کارت های بانکی بجز کارتی که به نام شخص در سایت ثبت شده و نسیت به ایجاد چند حساب توسط یک کاربر از طرف اونیکس خدمات پرداخت غیر معتبر بوده و حساب فرد خاطی مسدود می گردد.

15) هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت‌ شده در وب سایت است.

16) انتشار و کپی کردن محتوای خدمات اکس اونیکس بدون اجازه کتبی از وب سایت غیر قانونی بوده و کاربری که خلاف حقوق معنوی و مادی وب سایت اقدام نماید مورد تعقیب قضایی و کیفری توسط وب سایت قرار خواهد گرفت .

شرایط استفاده از خدمات وب سایت اکس اونیکس:

1) با استفاده از خدمات اکس اونیکس کاربران (خریداران و فروشندگان) می‌پذیرند و موظف می‌باشند که از این خدمات برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند. در صورت مشاهده موارد غیر قانونی همه مسئولیت های ناشی از اعمال غیر قانونی با کاربران است. وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال استفاده نادرست خریداران ارز های الکترونیک را ندارد و در فرض آنکه وب سایت آگاه گردد خریدار خدمات خریداری شده را در وب سایت های غیر قانونی علی الخصوص سایت های قمار و شرط بندی و از این دست وب سایت ها استفاده می کند، اکس اونیکس می تواند حساب کاربری فرد مجرم و خاطی را مسدود و وی را به محاکم صالحه قانونی معرفی نماید .

2) کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات اکس اونیکس به صورتی که به وب سایت و مدیریت آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکنند. در صورتی که کاربران نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات وب سایت در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی (کپی رایت خدمات و جزوات) به منافع وب سایت اقدام نمایند، وب سایت ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.

3) جهت جلوگیری از سودجویی و عدم کلاهبرداری و با توجه به تکلیف قانونی که در قانون جرایم سایبری و تجارت الکترونیک بر عهده فروشندگان فضای مجازی قرار داده شده وب سایت می تواند در هر خرید و فروش مراحل احراز هویت را که در قوانین و شرایط وب سایت اعلام شده از متقاضیان (خریدار و فروشنده) تقاضا نماید و در صورت استنکاف کاربران از احراز هویت و یا استفاده از آی پی غیر مجاز ( وی پی ان ) وب سایت اکس اونیکس هیچ گونه همکاری با خریدار متخلف در تحویل محصول درخواست شده انجام نخواهد داد و در صورت پرداخت وجه هیچ همکاری نسبت به عودت وجه بدون دستور کتبی مقامات محترم قضایی را انجام نخواهد داد .

شرایط قراردادی مربوط به انتقال ارز دیجیتال:

1) مسئولیت بررسی صحت آدرس والتی که خریدار هنگام ثبت درخواست خرید ارائه میدهد بر عهده خود او میباشد و علاوه بر آن خریدار موظف است اگر انتقال به والتی که ارائه میدهد نیازمند اطلاعات اضافه همچون تگ، ممو و موارد مشابه است آن را در قسمت توضیحات هنگام ارسال درخواست ثبت کند. بدیهی است در صورتی که به دلیل عدم ارائه اطلاعات صحیح یا ارائه اطلاعات ناکافی توسط خریدار انتقال با مشکل مواجه شود مسئولیت آن با خریدار است.

2) کمیسیون شبکه (منظور کمیسیون شبکه ارز دیجیتال مورد معامله است) در انتقال ارز با فروشنده است و خریدار باید دقیقا به همان اندازه ای که درخواست داده است در والت خود دریافت کند مگر در مواردی که خریدار از والت خاصی استفاده کند که تعرفه ای اضافه بر آنچه معمول است برای دریافت ارز دیجیتال داشته باشد.

مسئولیت و تعهدات وب سایت اکس اونیکس:

1) وب سایت با تمام امکانات خود از جمله مرکز تماس 15 ساعته (9 صبح لغایت 12 شب)، واحد رسیدگی به شکایات تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات وب سایت و ایجاد صلح و سازش فی ما بین آنها می‌کند.

2) تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد وب سایت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، وب سایت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

3) وب سایت (اکس اونیکس) حق تغییر و یا اصلاح قوانین و مقررات و قراردادها را در هر زمان دارد و در این صورت وب سایت مکلف است تغییرات صورت گرفته را از طریق خبر نامه و یا ایمیل به اطلاع کلیه کاربران برساند.

موارد تخلف خسارات قراردادی:

چنانچه به موجب این قرارداد از جانب کاربر خسارتی به اونیکس وارد آید، کاربر ضامن جبران خسارت می باشد و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران است.

حل اختلاف:

در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با قرارداد و یا در تفسیر مفاد آن، از جمله انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، صلح و سازش مورد را مرتفع نمایند.در صورت لاینحل باقی ماندن، مورد اختلاف در مراجع ذیصلاح قانونی قابل پیگیری می باشد و رای نهایی صادره ایشان برای طرفین لازم الاجرا می باشد. در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین، دو طرف به انجام تعهدات اوليه خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه مي دهند،در غیر این صورت، تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف، تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

تفسير قرارداد:

در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور، هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه‌ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد وب سایت در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد. عدم اعمال هریک از حقوق اکس اونیکس (مصرح در این قرارداد) به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

فسخ قرارداد:

۱) هر یک از طرفین می تواند با ارسال اخطار کتبی از طریق آدرس پستی به طرف مقابل، قرارداد را فسخ نماید و دراین فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.

2) اکس اونیکس می‌تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات کاربر، قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی کاربر به حساب کاربری را مسدود نموده، پنل کاربر را مسدود کرده و یا حساب کاربری کاربر را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق وامتیازات اعطا شده از جانب وب سایت به کاربر متوقف خواهد شد.

اقامتگاه قانونی طرفین:

نشانی و اقامتگاه قانونی وب سایت همان است که در سایت قید گردیده و اقامتگاه کاربر نیز همان محلی است که در فرم پنل کاربر توسط ایشان ثبت گردیده است و هر گونه تغییر در نشانی و اقامتگاه باید به اطلاع طرف دیگر برسد. ارسال هرگونه مکاتبات و اوراق عادی و رسمی به این نشانی‌ها، ابلاغ شده واقعی تلقی می‌شود.

نحوه خرید ارز دیجیتال از صرافی اکس اونیکس چگونه است ؟

برای خرید ارز دیجیتال از صرافی اکس اونیکس فقط کافیست ثبت نام کنید، احراز هویت کنید و به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. قابل ذکر است که احراز هویت در صرافی اکس اونیکس در کمتر از 10 دقیقه انجام می شود.

بهترین سایت و صرافی برای خرید ارز دیجیتال در ایران کدام است ؟

بهترین سایت و صرافی برای خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران، صرافی اکس اونیکس است. صرافی آنلاین اکس اونیکس ضمن ارائه خدمات خرید و فروش رمزارزها، مقالات آموزشی و تحلیلی نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران با استفاده از آموزش ارزهای دیجیتال می‌توانند یک سرمایه‌گذاری پرسود داشته باشند.

آیا خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت از صرافی اکس اونیکس امکان پذیر است ؟

خیر، خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت از صرافی اکس اونیکس و دیگر صرافی های ارز دیجیتال امکان پذیر نیست. اما فرایند احراز هویت اکس اونیکس در چند دقیقه انجام می‌شود و شما می‌توانید نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال خود اقدام کنید.

خرید ارز دیجیتال در ایران چگونه است ؟

برای خرید ارز دیجیتال در ایران، ابتدا باید یک صرافی معتبر ایرانی پیدا کنید. هنگام انتخاب صرافی به این نکته توجه داشته باشید که ارز دیجیتالی که مدنظر دارید را عرضه کند. پس از آن، نسبت به ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال موردنظر اقدام کنید. درنهایت با پرداخت هزینه هر میزان ارز دیجیتالی که مدنظر دارید را خریداری کنید. یکی از صرافی های معتبر ارز دیجیتال ایرانی، صرافی آنلاین اکس اونیکس است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *