0

دانلود آلبوم بوی دیروز ۲ از فریبرز لاچینی

آلبوم بوی دیروز ۲ از فریبرز لاچینی

آلبوم بوی دیروز ۲ اثری است که توسط فریبرز لاچینی آهنگساز مطرح کشورمان به صورت رسمی در پاییز ۱۳۷۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی بوی دیروز ۲ اثری از فریبرز لاچینی است. این آلبوم، شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی بی کلام در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۵,۰۰۰ تومان است.

پیش از این آلبوم بوی دیروز ۱ از او منتشر شده بود.

آهنگ های آلبوم بوی دیروز ۲

این آلبوم شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی است که با تنظیمی از ترانه‌های به‎یادماندنی دیروز برای پیانو توسط فریبرز لاچینی عرضه شده است. این آلبوم توسط شرکت ایران گام منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱مرا ببوس۰۶:۴۰
۲رشید خان۰۳:۴۵
۳منو گنجشکهای خونه۰۴:۲۷
۴ساری گلین۰۴:۰۹
۵باج عشق۰۵:۱۲
۶دل اسیره۰۴:۲۸
۷گل افشان۰۴:۵۸
۸حسود۰۴:۰۹
۹زاغیکنر۰۴:۰۵
۱۰گریه کن۰۵:۴۷
۱۱عاشق شدم من۰۵:۱۷
۱۲تو بیو۰۴:۴۸
۱۳هم نفس۰۴:۲۸
۱۴مرداب۰۳:۵۵
۱۵مستم مستم۰۴:۴۱
آلبوم بوی دیروز ۲ از فریبرز لاچینی
آلبوم بوی دیروز ۲ از فریبرز لاچینی

بیوگرافی فریبز لاچینی

فریبرز لاچینی در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۲۸ در تهران متولد شد. فریبرز لاچینی نامی آشنا برای اهل هنر، موسیقی و فیلم ایران است. سبک بی همتای وی پاک و بی ریا و مملو از احساس است. وی تحصیلات موسیقی خود را از سن ده سالگی در هنرستان عالی موسیقی آغاز کرد. پس از چندی هنگامیکه هنوز کودکی بیش نبود با تصنیف مجموعه‌ای به نام “فصل‌ها و رنگ‌ها” و …، استعداد خود را در آهنگسازی به نمایش گذارد و بدین ترتیب آینده خود را به عنوان یک آهنگساز انتخاب نمود. پس از اتمام دوره مقدماتی موسیقی به همراه کوله باری از تجربیات علمی و حرفه‌ای که محصول سال‌ها همکاری وی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بود، جهت ادامه تحصیل و تکمیل معلومات راهی اروپا شد.

بیوگرافی فریبرز لاچینی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *