0

معرفی ارز دیجیتال فلر Flare (FLR)

ارز دیجیتال فلر flare

ارز دیجیتال فلر Flare یک پرتکل لایه 1 مبتنی بر EVM است که با ایجاد دسترسی غیرمتمرکز به توسعه دهندگان به داده‌های با یکپارچگی بالا از زنجیره‌های دیگر و اینترنت، بلاکچین را مفیدتر می‌کند. این موارد استفاده جدید و مدل‌های کسب درآمد را قادر می‌سازد، در حالی که به dapp‌ها اجازه می‌دهد از طریق یک استقرار به چندین زنجیره خدمات دهند.

چه چیزی Flare را منحصر به فرد می‌کند؟

Flare دو پروتکل قابلیت همکاری بومی را توسعه داده است که دسترسی غیرمتمرکز زنجیره بلوکی، سری های زمانی و داده‌های Web2 API را تسهیل می‌کند. پروتکل‌ها توسط خود شبکه، با ارائه دهندگان داده غیرمتمرکز و مستقل که انگیزه ارائه داده های دقیق را دارند، ایمن می شوند. این به Flare کمک می کند تا خطرات را برای کاربران و توسعه دهندگان به حداقل برساند.

State Connector به طور ایمن اطلاعات رویداد را از سایر بلاک چین ها و اینترنت به دست می آورد تا در قراردادهای هوشمند در Flare استفاده شود. این داده‌ها را به‌طور ایمن، مقیاس‌پذیر و به شیوه‌ای غیرمتمرکز به دست می‌آورد، با مجموعه‌ای از ارائه‌دهندگان گواهی مستقل که نیاز به توافق بر سر اعتبار یک رویداد قبل از در دسترس قرار گرفتن اطلاعات در اختیار داپ‌ها در شبکه دارند.

Flare Time Series Oracle (FTSO) از ساختار شبکه برای ارائه قیمت‌ها و سری داده‌های بسیار غیرمتمرکز به Dapp‌ها در Flare بدون اتکا به ارائه‌دهندگان داده متمرکز استفاده می‌کند.

Flare با ارائه دسترسی مطمئن به قیمت ارزهای دیجیتال، اطلاعات دقیق تراکنش از زنجیره‌های دیگر و داده‌های رویداد Web2، توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌هایی بسازند که می‌توانند کاربرد بیشتری را برای گروه بزرگ‌تری از کاربران فراهم کنند.

توکن Flare (FLR) برای چیست؟

FLR توکن بومی است که برای پرداخت‌ها، کارمزد تراکنش‌ها برای جلوگیری از حملات اسپم و سهام در گره‌های اعتبارسنجی استفاده می‌شود. FLR همچنین می تواند در یک نوع ERC-20، WFLR پیچیده شود. توکن های WFLR عملکردهای مختلفی را انجام می دهند. برای مثال می توان آنها را به ارائه دهندگان داده FTSO تفویض کرد یا برای مشارکت در حاکمیت استفاده کرد. این دو کاربرد متقابلاً منحصر به فرد نیستند و مانع از استفاده توکن‌ها در سایر برنامه‌های سازگار با EVM و قراردادهای هوشمند در Flare نمی‌شوند.

FLR پیچیده شده (WFLR) را می توان با سپرده گذاری توکن های FLR بومی در یک قرارداد هوشمند و برداشتن WFLR تازه ضرب شده، ضرب کرد.

بنیانگذاران Flare (FLR) چه کسانی هستند؟

Flare توسط Hugo Philion، Sean Rowan و دکتر Nairi Usher، به ترتیب مدیر عامل، CTO و دانشمند ارشد، تأسیس شد. آنها در حین تحصیل در یادگیری ماشینی در دانشگاه کالج لندن، با هم آشنا شدند و به سیستم‌های توزیع شده و کاربردهای بالقوه آنها علاقه داشتند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *