0

معرفی ارز دیجیتال فلو Flow

ارز دیجیتال فلو Flow

فلو Flow یک بلاکچین سریع، غیرمتمرکز و سازگار با توسعه است که به عنوان پایه‌ای برای نسل جدیدی از بازی‌ها، برنامه‌ها و دارایی‌های دیجیتالی طراحی شده است. فلو Flow تنها بلاکچین یک لایه است که در اصل توسط تیمی ایجاد شده که به طور مداوم تجارب عالی در مورد بلاکچین را ارائه داده است.

بلاکچین فلو که با الگوریتم اجماع اثبات سهام PoS که یکی از الگوریتم‌های اجماع است، کار می‌کند، فلو ساخته شرکت دپر لبز (Dapper Labs) است. در اواخر سال 2017 که بازی کریپتوکیتیز (CryptoKitties) باعث کندی شبکه اتریوم شد، دپر لبز به فکر افتاد تا بلاکچین فلو را به‌عنوان یک جایگزین توسعه دهد. اکنون این شرکت قصد دارد بلاکچین فلو را به بستری برگزیده برای تجربه‌های آینده توکن‌های غیرمثلی (NFT) تبدیل کند.

توکن فلو

توکن FLOW واحد پول شبکه فلو Flow و سنگ بنای اقتصاد دیجیتال جدید، فراگیر و بدون حاشیه است. اگر Flow زیرساخت دیجیتالی است، FLOW توکنی است که نقدینگی شبکه را تأمین می‌کند. توکن FLOW ارز مورد نیاز برای عملکرد شبکه و کلیه برنامه‌های موجود در آن است. توکن FLOW به عنوان یک روش پرداخت و همچنین یک دارایی ذخیره بلند مدت برای کل اقتصاد این اکوسیستم طراحی شده است. اعتبار توسط توسعه دهندگان و کاربران برای شرکت در شبکه FLOW و کسب پاداش استفاده می شود. همچنین برای هزینه‌ها و مشارکت در حاکمیت پروتکل‌های آینده استفاده می‌شود.

اکوسیستم فلو

فلو Flow بلاکچینی است که برای پذیرش جریان اصلی از ابتدا طراحی شده است و تنها شبکه‌ای است که باعث بهبود قابلیت استفاده در لایه پروتکل می‌شود. توسعه دهندگان برتر و برخی از بزرگترین مارکت‌های جهان در حال حاضر بر روی Flow کار می‌کنند و تجربیات کاملا جدیدی را با محتوای سطح بالا امکان پذیر می‌کنند.

Flow یک اکوسیستم غنی متشکل از مارکت‌های برتر تفریحی، استودیوهای توسعه و استارت آپ‌های مورد حمایت سرمایه‌گذاری دارد. شرکای اکوسیستم Flow شامل مارکت‌های IP جهانی مانند Warner Music ، Ubisoft ، NBA و UFC هستند. توسعه دهندگان برجسته بازی، از جمله Animoca Brands ،Sumo Digital و nWay. رهبران رمزنگاری، مانند Circle و Binance؛ و همچنین چندین پروژه قابل توجه در میان نسل بعدی استارت آپ‌های با رشد بالا ، از جمله Opensea از جمله حامیان این پروژه هستند.

فلو چگونه کار می‌کند؟

فلو برای دستیابی به سرعت و توان عملیاتی به چهار نوع نود تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از:

  • نودهای اجماع (Consensus Nodes) که تضمین‌کننده عدم‌تمرکز هستند.
  • نودهای کالکتور (Collector Nodes) که باعث افزایش کارایی می‌شوند.
  • نودهای تأیید‌کننده (Verifier Nodes) که صحت تراکنش‌ها را تضمین می‌کنند.
  • نودهای اجرایی (Execution Nodes) که سرعت و مقیاس‌پذیری را ممکن می‌کنند.

کیف پول‌های فلو

توکن فلو را می‌توانید در بهترین کیف پول‌های رمزنگاری نگهداری کنید که در اینجا لیستی از آنها تهیه شده است.

قیمت توکن فلو

فلو در زنجیره خود 1,344,157,523 توکن دارد که از این تعداد تنها 42,429,369.00 FLOW معادل 3 درصد از کل توکن ها ارائه شده است. حجم بازار فلو در حدود 560 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 102 بازار ارزهای دیجیتال قرار داده است. قیمت فلو در یکسال گذشته در محدوده 1.5 تا 46.16 دلار نوسان داشته است. اطلاعات کامل را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن فلو

توکن فلو را می‌توانید از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال خریداری کنید. لیست این صرافی‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *