0

دانلود آلبوم مازورکاها از فردریک شوپن

آلبوم مازورکاها از فردریک شوپن

آلبوم مازورکاها اثری است با آهنگسازی فردریک شوپن که در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی مازورکاها اثری از فردریک شوپن از مطرح‌ترین موزیسین‌های جهان است. این آلبوم شامل دو سی‌دی و ۵۵ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت هر یک از دو لوح این آلبوم، ۳۵,۰۰۰ تومان است.

قطعات و تصاویر آلبوم مازورکاها

مازورکاها نام اثری است که توسط فردریک شوپن منتشر شده است. این آلبوم که شامل دو سی‌دی و ۵۵ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط شرکت ایران گام منتشر و عرضه شده است.

آلبوم مازورکاها از فردریک شوپن
آلبوم مازورکاها از فردریک شوپن
آلبوم مازورکاها از فردریک شوپن
آلبوم مازورکاها از فردریک شوپن
آلبوم مازورکاها از فردریک شوپن

بیوگرافی فردریک شوپن

فردریک فرانسوا شوپن (متولد ۱ مارس ۱۸۱۰ در لهستان – درگذشته ۱۷ اکتبر ۱۸۴۹ در فرانسه) یکی از تأثیرگذارترین موسیقی‌دانان لهستانی و نوازنده برجسته پیانو در دوره موسیقی رمانتیک بود.

او تعدادی از فرم‌های موسیقی را ابداع نمود اما مهم‌ترین نوآوری‌هایش را درقالب فرم‌هایی مثل سونات پیانو، والس، نوکتورن، اتود، پرلود و پولونِز به نمایش گذاشته است. فردریک شوپن در تمام طول عمر خود از ضعف جسمانی رنج می‌برد تا آنکه در سال ۱۸۴۹ در ۳۹ سالگی بر اثر سل ریوی درگذشت.

شوپن قبل از ۷ سالگی دو پولونز (در سل مینور و در سی بمل ماژور) نوشت که اولی توسط پدر سیبولسکی (سرپرست مدرسه نوازنده ارگ و یکی از معدود ناشران موسیقی در لهستان) منتشر شد. با انعکاس نبوغ خارق‌العاده او در روزنامه‌های ورشو، شوپن کوچک مورد توجه و پذیرش سالن‌های کنسرت اشرافی در پایتخت قرار گرفت.

او از این زمان اجرای کنسرت‌های خیریه خود را آغاز کرد و اولین کنسرت پیانوی خود را در ۸ سالگی اجرا کرد. او نخستین درس‌های حرفه‌ای پیانو را از زیونی (زاده ۱۷۵۶ در بوهم) آموخت.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *