0

دانلود آلبوم نکتورن های شوپن از فردریک شوپن

آلبوم نکتورن های شوپن از فردریک شوپن

آلبوم نکتورن های شوپن اثری است با آهنگسازی فردریک شوپن که در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نکتورن های شوپن اثری از فردریک شوپن از مطرح‌ترین موزیسین‌های جهان است. این آلبوم شامل ۲۱ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۵,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم نکتورن های شوپن

نکتورن های شوپن نام اثری است که توسط فردریک شوپن منتشر شده است. این آلبوم شامل ۲۱ عدد قطعه موسیقی است که در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط شرکت آوای همنواز منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱نکتورن ۱
۲نکتورن ۲
۳نکتورن ۳
۴نکتورن ۴
۵نکتورن ۵
۶نکتورن ۶
۷نکتورن ۷
۸نکتورن ۸
۹نکتورن ۹
۱۰نکتورن ۱۰
۱۱نکتورن ۱۱
۱۲نکتورن ۱۲
۱۳نکتورن ۱۳
۱۴نکتورن ۱۴
۱۵نکتورن ۱۵
۱۶نکتورن ۱۶
۱۷نکتورن ۱۷
۱۸نکتورن ۱۸
۱۹نکتورن ۱۹
۲۰نکتورن ۲۰
۲۱نکتورن ۲۱

نوکتورن چیست؟

نوکتورن (گرفته شده از واژه فرانسوی noturnal به معنی شبانه) قطعه‌ای موسیقی است که بر پایه سنت اروپایی برای نواختن در شب ساخته شده است یا حال و هوای شبانه دارد. نخستین مجموعه نوکتورن‌ها برای پیانو در سال ۱۸۱۳ توسط جان فیلد منتشر شد. نوکتورن توسط فردریک شوپن به کمال رسید.

فرم نوکتورن عامیانه‌تر از قطعات تک موومانی است که اغلب برای پیانو سلو نوشته می‌شد. این فرم در قرن نوزدهم گسترده‌تر شد. اولین کسی که قطعاتی با عنوان نوکتورن نوشت، جان فیلد آهنگساز ایرلندی بود که پدر نوکتورن رمانتیک خوانده می‌شود اما با این حال فردریک شوپن مشهورترین آهنگساز در زمینه تصنیف نوکتورن است که ۲۱ نوکتورن برای پیانو نوشته است. از آهنگسازان پس از شوپن که نوکتورن‌هایی نوشته‌اند می‌توان به گابریل فوره، الکساندر اسکریابین و اریک ساتی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *