0

کد مورس امشب و کارت کمبو امروز بازی همستر کامبت + معرفی بازی همستر Hamster Kombat

بازی همستر

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بات تلگرامی است که با گیم پلی جذاب خود توانسته است مخاطبان بسیاری را در ایران و در سطح جهانی جذب کند. این بازی همانند بازی نات کوین Notcoin که یک بات تلگرامی بود و توانست مخاطبان بسیاری را جذب خود کند و بعد از لیست شدن در تمام صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی، با قیمت مناسبی معامله شود، امید است تا بعد از لیست شدن در صرافی‌های معتبر شاهد معامله کوین همستر با قیمتی مناسب باشیم.

بازی همستر دقیقا مانند نات کوین کار میکند البته تفاوت هایی در محیط بازی همستر با نات کوین وجود دارد. یکی از این تفاوت ها کارت های بازی و دیگری مد مورسی است که یکبار در روز شانس آن را دارید تا با پیدا کردن معما، جایزه را بدست آورید.

کد مورس بازی همستر هر شب حدود ۱۰ الی ۱۱ فعال می‌شود و کاربران ۲۴ ساعت فرصت آن را دارند تا کد مورس را حدث زده و جایزه را بدست آورند.

کارت کمبو امروز همستر

کارت‌های همستر یا همان کمبو کارت‌های بازی همستر که در بخش ماین Mine وجود دارد هر روز ظهر آپدیت می‌شود و کاربران با تشخیص صحیح کارت‌ها می‌توانند جایزه ۵ میلیونی همستر را دریافت کنند. برای دریافت جایزه باید از ۴ بخش موجود در قسمت Mine، کارت‌های جایزه را تشخیص داده و با گرفتن آنها و باز کردن هر سه کمبو کارت جایزه را دریافت کنید.

  1. کارت Licence Japan از سربرگ Legal
  2. کارت Prediction Markets از سربرگ Markets
  3. کارت Derivatives از سربرگ Markets

کد مورس بازی همستر

تاریخکد
سه شنبه ۲۲ خرداد HAMSTER
چهارشنبه ۲۳ خرداد SATOSHI
پنج شنبه ۲۴ خرداد GAMEFI
جمعه ۲۵ خردادDEFI
شنبه ۲۶ خردادNFT
یکشنبه ۲۷ خردادTOKEN

همچنین کارت بازی همستر در قسمت ماین Mine که در منوی زیر بازی قابل مشاهده است، فعال می‌شود. در این قسمت هر ۲۴ ساعت یکبار ۳ کارت مخفی ظاهر می‌شود که با خرید یا Upgrade آیتم‌های موجود در بخش Mine می‌توانید کارت‌ها را باز کرده و ۵ میلیون جایزه خود را دریافت کنید.

بازی همستر کامبت همچنان از رقبای خود با اختلاف بسیار زیادی پیش می‌رود و هر روز محبوبیت آن بسیار بیشتر می‌شود اما هیچکس نمی‌داند آینده این بازی چگونه پیش خواهد رفت.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *