0

معرفی میم کوین و بات تلگرامی نات کوین Notcoin (NOT)

میم کوین نات کوین notcoin

نات کوین Notcoin (NOT) یک میم کوین است که به طور رسمی توسط پیام رسان تلگرام در شبکه تون کوین Toncoin عرضه و پشتیبانی می‌شود که می‌توان تنها با کلیک یا لمس‌کردن صفحه گوشی در ربات تلگرامی notcoin_bot@ نات کوین دریافت کرد.

مرحله ماینینگ نات کوین توسط کاربران این بازی به پایان رسیده است، طبق اخبار اعلامی همزمان با هاوینگ بیت کوین، نات کوین در صرافی‌ها لیست می‌شود. برای پیش خرید نات کوین می‌توانید در صرافی کیف پول من ثبت نام کنید.

طراحی بات نات کوین به این صورت است که تنها با کلیک و لمس صفحه می‌توانید میم کوین نات را بدست آورید. در حال حاضر امکان انتقال میم کوین‌های بدست آمده به کیف پول و هیچ صرافی‌ای وجود ندارد و هیچ خبری مبنی‌بر آن درج نشده است، اما در آینده احتمال انتقال و خرید و فروش این میم کوین وجود دارد.

نحوه شروع بازی نات

پس از شروع بازی و دریافت کوین‌های نات، امکان ساخت تیم (Squad)، دعوت از دوستان (Frens) و انجام تسک‌های مشخصی در این بازی جهت دریافت نات کوین‌های بیشتر وجود دارد. محتوای این تسک‌ها عمدتاً در جهت تبلیغ و معرفی پروژه‌های مبتنی‌بر بلاکچین تون است. علاوه‌بر این، با توجه به امتیازهایی که هر کاربر کسب می‌کند، سطحی برای او تعیین می‌شود که از برنز شروع شده و در ادامه به نقره‌ای، طلایی، پلاتینیوم و الماس می‌رسد و با همین امتیازهاست که با سایر بازیکنان رقابت می‌کند.

برخی از نکات قابل توجه این بازی به شرح زیر است:

 • نات کوین یک وایت پیپر ۹ صفحه‌ای دارد که در آن هیچ چیز نوشته نشده و کاملاً سفید است.
 • اولین پیامی که در ربات نات کوین نمایش داده می‌شود این است: «این ربات چه کاری انجام می‌دهد؟ احتمالاً هیچ چیز».
 • پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام با کانال خود پنجمین تیم بزرگ یا اسکواد این بازی را در اختیار دارد.
 • نام و لوگوی نات کوین دقیقاً برعکس تون کوین است (TON-NOT).
 • بسیاری از بازیکنان نات کوین با چند حساب تلگرام در این ربات فعال هستند.
 • با استفاده از توکن‌های نات کوین می‌توانید برخی از امکانات تلگرام مانند تلگرام پریمیوم را تهیه کنید.

انواع بوستر در نات کوین

 • فول انرژی (Full Energy): در نات کوین یکی از بوسترهای رایگان نات کوین است. هر روز ۳ فول انرژی دریافت می‌کنید و با فعال‌کردن آن بار دیگر ظرفیت ماین نات کوین Notcoin کامل می‌شود.
 • توربو (Turbo): بوستر دیگر ربات نات کوین است. با فعال کردن توربو از ظرفیت ماین شما کم نمی‌شود و به ازای هر کلیک روی آیکون امتیاز بسیار بیشتری دریافت می‌کنید. این مقدار ۱۰ برابر دریافتی شما در ازای هر کلیک است. بوستر توربو هر روز شارژ می‌شود.
 • با بوستر مولتی تپ (Multitap): ظرفیت نات کوین دریافتی با هر کلیک روی آیکون را بیشتر می‌کند.
 • ریشارژینگ اسپید (Recharging Speed): باعث می‌شود که ظرفیت استخراج نات کوین شما بیشتر شود.
 • انرژی لیمیت (Energy Limit): مجموع ظرفیت استخراج را بیشتر می‌کند. مثلاً‌ اگر در حالت عادی ۱۰۰۰ نات کوین ظرفیت داشته باشید با خرید این بوستر، ظرفیتتان بیشتر می‌شود.
 • تپ بات (Tap bot): رباتی است که جای شما امتیاز جمع می‌کند! برای دریافت تپ بات باید حداقل لیگ سیلور باشید.

طبق آخرین آمارها هم اکنون بیش از ۵ میلیون بازیکن در نات کوین حساب دارند و تعداد کاربران فعال روزانه آن نیز از یک میلیون نفر بیشتر است. این مسئله استقبال خیره‌کننده کاربران، تنها در روزهای ابتدایی شروع به کار این پروژه را نشان می‌دهد.

انواع لیگ در نات کوین

در جدول زیر می‌توانید لیگ‌های مختلف در نات کوین Notcoin را مشاهده کنید:

لیگحداقل امتیاز لازم
برنز (Bronze)۰ تا ۵۰۰۰
سیلور (Silver)۵۰۰۱
گلد (Gold)۲۰۰ هزار
پلاتینیوم (Platinium)۲ میلیون
دایموند (Diamond)۲۰ میلیون

آیا نات کوین قابل معامله است؟

خیر، در حال حاضر میم کوین نات تنها جنبه سرگرمی دارد و امکان انتقال به کیف پول و خرید و فروش آن وجود ندارد و هیچ خبری از تیم نات کوین مبنی‌بر معامله این میم کوین بیرون نیامده است.

آیا امکان دعوت دوستان در بات نات کوین وجود دارد؟

بله، می‌توانید با لینک اختصاصی مربوط به خود، دوستانتان را به نات کوین دعوت کنید و از نات کوین استخراج شده توسط آنها سهم داشته باشید.

نات کوین به زودی لیست می‌شود

کانال بازی تلگرامی نات کوین (Notcoin) ساعاتی قبل عرضه توکن این بازی را تأیید کرد. در اطلاعیه نات کوین، اقتصاد این توکن در آینده و سازوکار توزیع آن بین کاربران نیز تا حدودی توضیح داده شده است. کانال اطلاع‌رسانی رسمی نات کوین در تلگرام، صبح امروز به‌صورت ضمنی عرضه توکن این بازی در آینده را تأیید کرد.

در متن اطلاعیه نات کوین آمده است:

توکن NOT طی هفته‌های آینده مینت (عرضه روی بلاکچین) می‌شود. خبری از پیش‌فروش نیست. حالا قیمت نات کوین بعد از لیست‌شدن در صرافی‌ها را حدس بزنید. [برای توزیع توکن بین کاربران] موجودی هر کاربر در الویت است. البته لیگی که در آن حضور دارید، دوستانی که دعوت کرده‌اید و فعالیت‌تان در بازی هم اهمیت دارد.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *