0

معرفی پلتفرم NFPrompt و توکن بومی آن NFP؛ پروژه‌ای برای ساخت NTF با هوش مصنوعی

NFPrompt یک پلتفرم UGC وب ۳ مبتنی‌بر هوش مصنوعی است که برای نسل جدید سازندگان Web3 و طراحانی NFT طراحی شده است. NFP توکن اصلی NFPrompt است و در موارد زیر استفاده می‌شود:

  • استیکینگ: کاربران می‌توانند برای کسب سهمی از هزینه پلتفرم، NFP دلار را به اشتراک بگذارند. کاربران برای کسب رای باید توکن NFP را به اشتراک بگذارند. آنها می‌توانند به هنرهای مورد علاقه خود رای دهند و در مسابقات خلاقانه شرکت کنند تا جوایزی کسب کنند.
  • پرداخت: کاربران برای ایجاد NFTهای تصویر/ویدئو/pfp/موسیقی باید NFP دلار مصرف کنند. برندها یا پروژه‌ها از توکن‌های NFP برای پرداخت هزینه مسابقه استفاده می‌کنند.
  • جوایز تطبیق کمپین: پلتفرم NFP با استفاده از توکن NFP جوایز حامیان مالی را مطابقت می‌دهد تا استخر جوایز بزرگ‌تری برای کاربران ایجاد کند.
  • انجمن: اینفلوئنسرها از توکن NFP برای خرید مجموعه‌های مختلف در سیستم SocialFi استفاده می‌کنند. آنها همچنین می‌توانند از آن برای تبلیغ محتوای خود استفاده کنند.
  • حاکمیت: دارندگان NFP می‌توانند در مدیریت آینده NFPrompt شرکت کنند.

این پروژه از اجزای اصلی زیر تشکیل شده است که با هم کار می کنند:

  • ساخت NFT مبتنی‌بر هوش مصنوعی: NFPrompt 5 ابزار مختلف ایجاد NFT مبتنی‌بر هوش مصنوعی مانند تصاویر، ویدیوها، pfp، موسیقی را فراهم می‌کند تا ایجاد NFT را بدون دردسر و در دسترس همگان قرار دهد.
  • جامعه سازندگان: NFPrompt بستری را برای کاربران فراهم می‌کند تا آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی را کشف کنند و کانالی برای سازندگان و تأثیرگذاران برای ارتباط با طرفداران آن، به اشتراک گذاری محتوای انحصاری و اطلاعات ارزشمند فراهم می‌کند.
  • بازار AI NFT:NFT ایجاد شده در NFPrompt را می‌توان در BNBChain و opBnB معامله کرد.
  • مسابقه ایجاد NFT: مسابقه ایجادNFT به پروژه‌ها کمک می‌کند تا برند خود را گسترش دهند و کاربران را تشویق می‌کند تا از طریق هزینه‌های بازاریابی ارائه‌شده توسط مشتری، ایجاد کنند.

توکن cNFP چیست؟

توکن cNFP از نوع دارایی‌های مصنوعی (Synthetic Token) است که از توکن بومی NFP مشتق شده است. از این توکن برای ارائه اعتبار و پاداش‌ به کاربران استفاده می‌شود و نقش مهمی در سازوکار پلتفرم دارد. به‌طور مثال برای مینت هر NFT به اعتبار cNFP نیاز دارید و ممکن است در آینده کاربرانی که اعتبار بیشتری دارند، مشمول حق حاکمیت شوند.

بنابراین با انجام تسک‌های مختلف مانند استفاده روزانه از پلتفرم (۷ روز متوالی)، مینت انوع NFTها، خرید و فروش در مارکت‌پلیس تا سقف حجم معاملاتی تعیین‌شده، شرکت در کمپین‌های اجتماعی مانند دعوت از دوستان، پیوستن به دیسکورد و توییتر NFPrompt، می‌توانید اعتبار cNFP را افزایش دهید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *