0

دانلود آلبوم صدایی نیست از حسین علیشاپور، نوید توسلی و حمید قنبری

آلبوم صدایی نیست از حسین علیشاپور، نوید توسلی و حمید قنبری

آلبوم صدایی نیست اثری است با آهنگسازی نوید توسلی، نوازندگی حمید قنبری و خوانندگی حسین علیشاپور که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی صدایی نیست اثری از حسین علیشاپور، نوید توسلی و حمید قنبری است. این آلبوم، شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

درباره‌ این اثر، به قلم نوید توسلی می‌خوانیم:

صدایی نیست، مجموعه صداهایی است از تجربه‌های گاه ناب و لحظه‌های خاص که نغمه‌پردازی آن در زمانی قریب به ده سال انجام شده‌ است؛ مجموعه‌ای که نه برای پاسداشت و حفظ سنن موسیقی و نه به منظور ایجاد بدعت یا اتفاقی نو، بلکه به اقتضای احساسی درونی خلق شده است و از این‌رو تلاش دارد تا مخاطب خویش را در سلوک تجربه‌ای درونی شریک دارد و امید است، هرچند ناچیز، به انجام این کار نائل آید. بر اساس وفاداری به حس اجرایی و تداوم احساسی یکپارچه، هنگام ضبط اثر از برخی ایرادات فنی پیش‌آمده -مانند ناکوکی‌های ساز- تا آنجا که به زعم ما قابل اغماض بود چشم‌پوشی شد.

آهنگ های آلبوم صدایی نیست

صدایی نیست نام اثری است که توسط حسین علیشاپور، نوید توسلی و حمید قنبری منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱یاد و یار
۲ساز و آواز (شعر: محمدعلی بهمنی)
۳مضراب پرانی
۴ساز و آواز
۵تصنیف «با دگران» (شعر)
۶ساز و آواز
۷تصنیف «تو بمان» (شعر: ه.الف سایه)
۸در گذر
۹تصنیف «صدایی نیست» (ترانه: نوید توسلی)
  • آهنگساز و نوازنده‌ سنتور: نوید توسلی
  • آواز: حسین علیشاپور
  • سازهای کوبه‌ای طرح و اجرا: حمید قنبری
آلبوم صدایی نیست از حسین علیشاپور، نوید توسلی و حمید قنبری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *