0

دانلود آلبوم رهاتر از خیال از هومن مهدویان و حمید قنبری

آلبوم رهاتر از خیال از هومن مهدویان و حمید قنبری

آلبوم رهاتر از خیال اثری است بی کلام حاصل دونوازی سه تار توسط هومن مهدویان و تتبک توسط حمید قنبری، که به صورت رسمی در بهمن ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی رهاتر از خیال از آثار منتشره توسط حمید قنبری و هومن مهدویان است. این آلبوم شامل ۱۵ قطعه موسیقی است که در سبک کلاسیک ایرانی منتشر شده است. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

آهنگ‌های این آلبوم، یکی در میان، قطعات ضربی با گوشه های آوازی، با حفظ پیوستگیِ احساس و تکنیک در هم آمیخته شده‌اند که این ابتکار کشش عجیبی برای همراهی شنونده با نوازنده ایجاد می‌کند.

گردش ملودی‌ها عمدتاً بر محور شور و دشتی و هم خانواده آن همایون و بیات اصفهان صورت می‌گیرد. مرکب نوازی ها، بخصوص در قطعات ضربی و به یاری پاساژهای سریع و دلنشین انجام گرفته که «هومن مهدویان» به زیبایی و استادی آن را انجام داده است. آلبوم «رهاتر از خیال» روایتگر نغمه‌ای است که از آغاز تا رهایی‌اش همچون زندگی است.

آهنگ های آلبوم رهاتر از خیال

رهاتر از خیال نام اثری است که توسط هومن مهدویان و حمید قنبری منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری راوی آذر کیمیا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱آغاز
۲از آغاز تا پرواز
۳پرواز
۴پرواز تا اوج
۵اوج
۶در گذار خلسه
۷خلسه
۸به امید خیال
۹خیال
۱۰در مسیر جنون
۱۱جنون
۱۲اندیشه گریز
۱۳گریز
۱۴امید رهایی
۱۵رها
آلبوم رهاتر از خیال از هومن مهدویان و حمید قنبری
آلبوم رهاتر از خیال از هومن مهدویان و حمید قنبری
آلبوم رهاتر از خیال از هومن مهدویان و حمید قنبری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *