0

دانلود آلبوم نظم و نثر از حمید قنبری و سعید نایب محمدی‌

آلبوم نظم و نثر

آلبوم نظم و نثر اثری است بی کلام با نوازندگی عود توسط سعید نایب محمدی و تمبک توسط حمید قنبری، که به صورت رسمی در سال ۱۳۸۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نظم و نثر از آثار منتشره توسط حمید قنبری و سعید نایب محمدی‌ است. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی است که در سبک کلاسیک ایرانی منتشر شده است. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

بداهه نوازی عود توسط هنرمند جوان، سعید نایب محمدی، به همراهی تمبک حمید قنبری در آواز افشاری با مُدگردی‌هایی به همایون و نوا. این اجرا چند قطعه‌ ضربی، ساخته‌ نوازنده را نیز دربرمی‌گیرد. متن دفترچه‌ سی‌دی، نوشته‌ موسیقی شناس برجسته‌ تونسی، محمود قطاط، به شرح تاریخچه‌ مختصر عود، جایگاه آن در موسیقی ایرانی و ویژگی‌های اجرای نایب محمدی می‌پردازد.

بربت (بربط) یا عود (همچنین رود)، سازی ایرانی از رده‌سازهای زهی زخمه‌ای است که در خاورمیانه و کشورهای عربی شمال آفریقا رواج دارد.

آهنگ های آلبوم نظم و نثر

نظم و نثر نام اثری است بی کلام که با نوازندگی عود توسط سعید نایب محمدی و تمبک توسط حمید قنبری منتشر شد. این آلبوم شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱پیش درآمد افشاری۰۹:۰۰
۲درآمد افشاری۰۴:۲۸
۳مثنوی و ضربی عراق۰۹:۳۰
۴نهیب۰۷:۰۸
۵نغمه گردون۰۳:۴۵
۶نهفت۰۷:۴۹
۷پنج ضربی نوا۰۷:۱۶

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *