0

دانلود آلبوم در سرای تنهایی از حسین بهروزی نیا و بهنام معصومی‌

آلبوم در سرای تنهایی از حسین بهروزی نیا و بهنام معصومی‌

آلبوم در سرای تنهایی اثری است با همکاری مشترک حسین بهروزی نیا و بهنام معصومی که به صورت رسمی در خرداد ۱۳۹۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی در سرای تنهایی اثری از حسین بهروزی نیا و بهنام معصومی‌ است. این آلبوم، شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آلبوم در سرای تنهایی از حسین بهروزی نیا و بهنام معصومی‌

آهنگ های آلبوم در سرای تنهایی

در سرای تنهایی شامل ۱۰ قطعه موسیقی با نوازندگی تمبک، بندیر، دهل و کوزه توسط بهنام معصومی‌ و بربت توسط حسین بهروزی نیا است. این آلبوم در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی ساخته شده است. این اثر توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱سرای تنهایی۰۵:۴۹
۲خلوت۰۳:۳۵
۳پرچین راز۰۳:۰۹
۴آئینه۰۱:۴۰
۵و پیامی در راه۰۴:۰۵
۶ناگفته‌ها۰۴:۰۵
۷نغمه۰۲:۰۴
۸لحظه دگر۰۴:۴۳
۹مثنوی تنهایی۰۶:۱۱
۱۰و اینک نور۰۴:۵۱
آلبوم در سرای تنهایی از حسین بهروزی نیا و بهنام معصومی‌

بیوگرافی حسین بهروزی نیا و بهنام معصومی‌

حسین بهروزی‌نیا متولد ۲۱ خرداد ۱۳۴۱ در شهر تهران، آهنگ‌ساز، ردیف‌دان و نوازنده بربط اهل ایران است.

حسین بهروزی‌نیا از سن ۹ سالگی وارد هنرستان موسیقی ایران شد. زیر نظر رضا وهدانی نواختن تار را آغاز نمود و نزد منصور نریمان نواختن عود را فرا گرفت و ردیف موسیقی ایران را از محمدرضا لطفی آموخت.

شکوفایی استعداد بهروزی‌نیا به سرعت نمایان شد تا جایی که در سن ۱۷ سالگی از او دعوت شد که در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی ایران به کار و تدریس بپردازد. موقعیت‌ها و پیشرفت‌ها به سرعت دنبال هم آمدند و از او درخواست شد که مسئولیت تولید و آموزش آن مرکز را بپذیرد.

او همواره در جهت آموزش بربط و تربیت هنرجویان همت گمارده او سفرهای زیادی در سراسر اروپا، آسیا و شمال آمریکا داشته است و کنسرت‌های زیادی را برگزار نموده همچنین با گروه‌ها و ارکسترهای برجسته ایرانی مانند ارکستر مضرابی ایران، گروه عارف، گروه مولانا همکاری داشته و از سال ۱۹۹۲ به عنوان نوازنده بربت با گروه دستان همکاری مستمر داشته است.

بیوگرافی حسین بهروزی نیا
حسین بهروزی نیا
بیوگرافی بهنام معصومی‌
بهنام معصومی‌

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *