0

معرفی پروتکل اینورس فایننس Inverse Finance و توکن بومی آن INV

اینورس فایننس inverse-finance-inv

پروتکل اینورس فایننس Inverse Finance یک پروتکل دیفای DeFi با مجموع مثبت است که مبتنی‌بر استیبل کوین متقابل زنجیره‌ای کاملاً وثیقه شده DOLA و توکن حاکمیت INV است. INV جوایز اشتراک درآمد DOLA را به سهامداران در بازار پول اتریوم اینورس، Anchor برمی‌گرداند.

خرید در بازار برای همه کار ساده‌ای نیست. نظر سرمایه گذاران ریسک گریز ممکن است نسبت به اتریوم ETH یا بیت کوین BTC صعودی باشند اما تمایلی به ریسک سرمایه خود در بازارهای پرنوسان ندارند. اینورس فایننس Inverse.finance پروتکلی است که با پیروی از یک استراتژی میانگین هزینه و با استفاده از بازدهی استیبل کوین، سرمایه گذاری غیرفعال بدون ضرر را در هر توکنی ارائه می‌دهد. در پروتکل اینورس فایننس کاربران استیبل کوین دای DAI را واریز می‌کنند و توکن خزانه را با نسبت 1:1 دریافت می‌کنند. خزانه سپس دای را در یک پروتکل بهینه‌ساز بازده مانند Yearn سرمایه‌گذاری می‌کند. سود به طور مداوم به ETH مبادله می‌شود و تا زمانی که سپرده گذاران رمز خزانه را در اختیار دارند، توزیع می‌شود. استیبل کوین دای در هر زمان قابل برداشت است.

شناسنامه اینورس فایننس

ناماینورس فایننس، Inverse Finance
اختصارINV
آدرس سایتinverse.finance
رتبه641
توییترInverseFinance
تلگرامInverseFinance
استانداردERC20
قراردادمشاهده
حجم بازار37 میلیون دلار

کیف پول‌های اینورس فایننس

اینورس فایننس براساس استاندارد ERC20 شبکه اتریوم ساخته شده است. بنابراین تمام کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند قابلیت پشتیبانی از اینورس فایننس را نیز دارند.

قیمت اینورس فایننس

ارز دیجیتال اینورس فایننس در زنجیره خود 100,000 توکن دارد. حجم بازار اینورس فایننس در زمان نگارش این مقاله حدود ۳۷ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۶۴۱ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید اینورس فایننس

ارز دیجیتال اینورس فایننس را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *