0

دانلود آلبوم مشت بهار ۳ از جمشید نیکوزاد و اسدالله حسینی

آلبوم مشت باهار ۳ از جمشید نیکوزاد و اسدالله حسینی

آلبوم مشت باهار ۳ اثری است با آهنگسازی جمشید نیکوزاد و خوانندگی سید اسدالله حسینی که به صورت رسمی در اردیبهشت ۱۴۰۳ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی مشت بهار ۳ از آثار مازندرانی منتشر شده توسط جمشید نیکوزاد با همکاری اسدالله حسینی است. این آلبوم دارای ۱۰ قطعه موسیقی در سبک فولکلور را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم مشت بهار ۳

مشت بهار ۳ نام موسیقی محلی مازندرانی است که توسط جمشید نیکوزاد و اسدالله حسینی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک فولکلور منتشر و عرضه شده است. اشعار این آلبوم توسط وحید دانا، شعبان نادری رجه و مازیار طیبی سیف کتی سروده شده است. سعید زارع، سعدی صادقی و جمشید نیکوزاد نیز نوازندگان آلبوم هستند.

#نام آهنگ
۱سما حال
۲بانو جان
۳نجما
۴برو دل بیقراره
۵امیری و طالبا
۶دلخواه
۷تِه بِلارِه
۸عامی دتر جان
۹کتولی
۱۰مَشتِ بِهار

بیوگرافی جمشید نیکوزاد

جمشید نیکوزاد، در ۲۸ مرداد ۱۳۴۲ از پدری به نام حسن و مادری به نام مریم در روستای میان رود قائم شهر به دنیا آمد. در همین شهر در رشته اقتصاد اجتماعی دیپلم گرفت. در سال ۱۳۶۲ فرگیری نقاره را نزد احمد مجسن پور آغاز کرد. در سال ۱۳۷۰ با تنی چند از دوستانش، گروه موسیقی امیرپازواری را تشکیل دادند که او در نوارهای نرگیس جار و هژبر خوانی این گروه، به عنوان نوازنده نقاره، دست دایره و دف شرکت داشته است.

از سال ۱۳۷۶ با گروه شواش همکاری می‌کند که در این راستا در آثار ماه تتی، دودوک تیکا، گل گلون، طالب و زهره، لالایی (مهر خونش)، رج خونی۲، ممزمون، نماوای منور و درویش، تتی وا و امیر و گوهر، نوازندگی نقاره، دست دایره و دهل را بر عهده داشت. در ضمن او از سال ۱۳۷۶ در همه کنسرت‌های داخلی و خارجی گروه شواش نیز شرکت داشته است.

وی پس از کسب تجربه در طی این سال‌های هنری، در سال ۱۳۸۷ گروه موسیقی ترانه را بنیان نهاد که تاکنون آلبوم‌های ارمون، گل مازرون و بی گمون را منتشر کرده است. او عضو خانه موسیقی و دارای نشان درجه ۳ هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. هم اکنون در دو آموزشگاه مشغول تدریس نقاره است. در مدت فعالیت هنری، دو سفر به آلمان و یک سفر به هلند جهت اجرای موسیقی مازندرانی داشته است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *