0

دانلود آلبوم نوای آشنا از شهاب قاسمی و علی درویش نوری

آلبوم نوای آشنا از شهاب قاسمی و علی درویش نوری

آلبوم نوای آشنا اثری است بی کلام با نوازندگی سازهای کوبه‌ای توسط شهاب قاسمی و عود توسط علی درویش نوری که به صورت رسمی در خرداد ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نوای آشنا اثری از شهاب قاسمی و علی درویش نوری است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک فولکلور را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۸۰,۰۰۰ تومان است.

شهاب قاسمی تهیه کننده و یکی از هنرمندان این آلبوم درباره اثر نوای آشنا نوشته است:

“حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست که آشنا سخن آشنا نگه دارد. مجموعه آلبوم‌های «نوای دوست» پیشکش به شما هنردوستان، هم نوازی با سازهای مختلف با «چند گوشه زنگدار» است. هدف از این نامگذاری این بود که این هم نوازی در محیطی دوستانه، با عشق و خلوص دل نواخته شد و امید است که این نواها بر دل‌های مهربان شما بنشیند و سبب شود که بعد از شنیدن آن در دایره دوستی ما قدم نهاده و نوای آن را به گوش دوستانتان برسانید.”

آهنگ های آلبوم نوای آشنا

نوای آشنا نام اثری است که توسط شهاب قاسمی و علی درویش نوری منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک فولکلور منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱مرغ شب
۲شب انتظار
۳عقرب زلف
۴جومه نارنجی
۵رسوای زمانه
۶نغمه نوروزی
۷زندگی جاوید
۸آتش دل
۹ساری گلین
۱۰لیلا خانوم
آلبوم نوای آشنا از شهاب قاسمی و علی درویش نوری

بیوگرافی شهاب قاسمی و علی درویش نوری

شهاب قاسمی از جمله هنرمندانی است که نوازندگی دف را در محضر هنرمندانی چون کریم صفوتی و آغه غوثی آغاز کرد. او در سال ۱۳۷۳ اولین اجرای خود را با گروه دف‌نوازان در تالار وحدت آغاز و پس از آشنایی با گروه «چاوک» کنسرت‌های مختلفی در تهران و دیگر شهرهای کشور برگزار کرد که از آن جمله می‌توان به برگزاری کنسرت با گروه‌های «سرمستان شور عشق»، «عشاق»، «مشتاق»، «تنبور نوازان سیمرغ»، «محبوب» و «نی داود» اشاره کرد.

علی درویش نوری نیز از جمله هنرمندان فعال در عرصه عود نوازی، تارنوازی و سه تارنوازی است که طی سال‌های اخیر به عنوان نوازنده در آلبوم‌های «بی من مرو»، «آبروی آب»، «خانه دوست کجاست»، «ردیف استاد شهنازی»، «قطعات استاد هوشنگ ظریف» و پروژه دیگر حضور چشمگیری داشته است. این هنرمند همچنین به عنوان نوازنده در کنسرت‌های گروه‌های مختلف در کشورهای اسپانیا، ایتالیا و بلغارستان نیز حضور داشت.

آلبوم نوای آشنا از شهاب قاسمی و علی درویش نوری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *