0

دانلود آلبوم خاطر شاد از جواد بطحایی و پژمان حدادی

آلبوم خاطر شاد از جواد بطحایی و پژمان حدادی

آلبوم خاطر شاد اثری است بی کلام حاصل نوازندگی سنتور توسط جواد بطحایی، تنبک توسط پژمان حدادی و دایره توسط مسعود حبیبی که به صورت رسمی در خرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی خاطر شاد اثری از جواد بطحایی و پژمان حدادی است. این آلبوم شامل ۲ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

ین مجموعه شامل دو آهنگ بی‌کلام بلند از دونوازی سنتور و تنبک و سنتور و دایره در دستگاه‌های شور و شوشتری است. جواد بطحایی درباره این اثر می‌نویسد:

“بداهه‌نوازی یکی از ویژگی‌های مهم موسیقی شرق و به‌خصوص ایران است. خلق ملودی، ریتم، جمله‌بندی، ایجاد نوانس‌ها، حالت‌ها، سکوت‌ها، محیط ارائه، احساس درونی، شنونده، زمان و مکان، تکنیک، قابلیت‌های اجرایی، پیشینه‌های موسیقیایی، احساس و اندیشه، عواملی هستند که به اجرایی ناآگاه می‌انجامند تا در زمان خود را بجویند و بیابند و بیان کنند. عوامل فوق همراه با صمیمیت و احترام و تکنیک سرشار و احساس لطیف دو دوست هنرمندم آقای پژمان حدادی و آقای مسعود حبیبی در خلق بداهه‌نوازی فوق نقشی پررنگ و موثر دربرداشت.”

آهنگ های آلبوم خاطر شاد

خاطر شاد نام اثری است که توسط جواد بطحایی و پژمان حدادی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی و هنری نوای شبدیز منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱شور (سنتور و تنبک)۱۹:۴۶
۲شوشتری (سنتور و دایره)۲۴:۵۰
  • سنتور: جواد بطحایی
  • تنبک: پژمان حدادی
  • دایره: مسعود حبیبی
آلبوم خاطر شاد از جواد بطحایی و پژمان حدادی
آلبوم خاطر شاد از جواد بطحایی و پژمان حدادی
آلبوم خاطر شاد از جواد بطحایی و پژمان حدادی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *