0

دانلود آلبوم افسانه از جواد بطحایی

آلبوم افسانه از جواد بطحایی

آلبوم افسانه اثری است با آهنگ‌های بی کلام از جواد بطحایی با دکلمه اشعاری از نوذر پرنگ که به صورت رسمی در خرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی افسانه توسط جواد بطحایی منتشر شد. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

جواد بطحایی درباره اثر پیش رو می‌نویسد:

“این آلبوم مجموعه قطعات بی‌کلام شامل مقدمه، چهارمضراب، ضربی و فرم‌های آزادی است که در طول زندگی‌ام در اصفهان و نوا ساخته‌ام. کلیه آهنگ‌های این مجموعه در کتاب “به یاد دوست” به همراه لوح فشرده و نت‌نویسی قطعات توسط نشر خنیاگر انتشار یافته و در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد. در این آلبوم نام هر قطعه در شعری از نوذر پرنگ بیان و سپس قطعه فوق اجرا شده است.”

جواد بطحایی از جمله هنرمندانی است که علاقه مندان موسیقی او را اغلب با نوازندگی سنتور می‌شناسند. به عبارتی او با تک‌نوازی‌هایش شناخته شده است ولی وجه آهنگسازی او کمتر شناخته شده و گذشته از چند قطعه بی کلام (که گاه برای سنتور و گاه برای سنتور و ارکستر تنظیم شده است)، تمایل او به موسیقی با کلام در قالب تصنیف است. بطحایی با شعر فارسی آشنایی بسیاری دارد و از موسیقیدانانی است که با دنیای شعری و تصویری نوذر پرنگ، انس و الفت دارد.

آهنگ های آلبوم افسانه

افسانه نام اثری است که توسط جواد بطحایی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱به یاد دوست
۲افسانه
۳افسون
۴سرافشان
۵رقص پروانه
۶هوای تازه
۷صبح
۸به یاد دوست (اجرای گروهی)
۹چه دقیق برگرفتی دل تنگ ما به بازی
۱۰نیایش
آلبوم افسانه از جواد بطحایی
آلبوم افسانه از جواد بطحایی
جواد بطحایی
آثار جواد بطحایی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *