0

دانلود آلبوم اکسیر از کهت میان

آلبوم اکسیر از کهت میان

آلبوم اکسیر اثری است از کهت میان که به صورت رسمی در بهار ۱۳۸۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی اکسیر از آثار منتشره توسط گروه کهت میان است. این آلبوم شامل ۸ عدد قطعه موسیقی در سبک راک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم اکسیر

اکسیر نام اثری است که توسط کهن میان منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک راک منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری آوا خورشید منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱یادآوری۰۴:۵۷
۲دهلیز۰۴:۲۶
۳فساد تدریجی۰۵:۴۹
۴بیگانه هراسی۰۹:۴۵
۵کهنه پرست۰۴:۳۱
۶سرطان فکر۰۵:۱۴
۷گره کور۰۴:۴۹
۸ایستگاه آخر۰۵:۲۸
آلبوم اکسیر از کهت میان
آلبوم اکسیر از کهت میان

معرفی گروه کهت میان

کَهت‌مَیان یک گروه موسیقی پراگرسیو متال ایرانی است که در سال ۱۳۸۱ توسط همایون مجدزاده، نوازنده گیتار الکتریک تشکیل شد. با پیوستن اردوان انزابی‌پور، نوازنده گیتار بیس، خالد سندزاده نوازنده درام و علی خدادوست نوازنده کیبورد به صورت رسمی شروع به کار کرد. هدف اولیه گروه موسیقی کهت‌میان، ساختن آهنگ‌هایی همراه با آواز در فضای شرقی بود، اما بعدها گروه به سمت ساخت آهنگ در سبک پراگرسیو و گروو متال تغییر مسیر داد.

کهت‌میان تا به امروز سه آلبوم استودیویی با مجوز وزارت ارشاد عرضه کرده و به اجرای کنسرت در داخل ایران پرداخته است. جدیدترین اثر این گروه، آلبوم رستاخیز (Resurrection) نام دارد که در تیر ماه ۱۴۰۱ منتشر شد. سی‌دی اول این آلبوم، باکلام و سی‌دی دوم آن، بی کلام است. کهت‌میان نام ستاره مرکب‌الفرس در پارسی میانه است.

کهت میان
اعضای گروه کهت میان
آلبوم اکسیر از کهت میان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *