0

معرفی کیف پول ارزهای دیجیتال کیپ‌کی KeepKey

کیف پول کیپ‌کی keepkey

در این مقاله به بررسی کیف پول ارزهای دیجیتال کیپ‌کی KeepKey، یکی از بهترین کیف پول‌های سخت‌افزاری ممتاز را برای محافظت از دارایی‌های شما و دور نگه داشتن آن‌ها از سرقت مشاهده خواهیم کرد. کیف پول‌های گرم از زمان پیدایش بیت کوین وجود داشته است. اما، اینترنت یک محیط ناامن است. به همین دلیل است که حوادث متعددی از سرقت رمزنگاری از رایانه‌های متصل به اینترنت وجود دارد. از سوی دیگر، هیچ مورد تایید شده ای مبنی بر سرقت رمزارز از یک کیف پول سرد وجود نداشته است. همچنین کیف پول‌های سخت افزاری دارای افزونه‌های امنیتی هستند تا مطمئن شوند که دارایی‌های شما فقط توسط شما قابل لمس است.

ویژگی‌های کیف پول کیپ‌کی

کیپ‌کی KeepKey بسته‌ای از ویژگی‌های امنیتی را ارائه می‌کند که کمتر احتمال دارد در جای دیگری پیدا شود. برخی از ویژگی‌های این کیف پول را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

امنیت بدون استرس

کلیدهای خصوصی خود را به صورت آفلاین در فضای سرد و به دور از ضعف‌های رایانه و ویروس‌ها نگه دارید، در عین حال از نرم افزار ShapeShift برای تراکنش‌های ایمن استفاده کنید.

پشتیبان‌گیری و بازیابی ساده

در طول نصب دستگاه KeepKey شما یک عبارت seed 12 کلمه‌ای تولید می‌کند. بنابراین، در صورت ضرر و زیان، نگران نباشید. شما همیشه می‌توانید کیف پول خود را بازیابی کنید.

نمایشگر شیک و ساده

KeepKey با یک صفحه نمایش بزرگ ارائه می‌شود که به وضوح هر دارایی ارسال یا دریافت شده را نشان می‌دهد. همچنین هر تراکنش باید از طریق دکمه تایید تایید شود.

مبادلات بدون دردسر

شما می‌توانید به راحتی ارزهای دیجیتال را با استفاده از ادغام ShapeShift، مستقیماً از کیف پول خود مبادله کنید.

ذخیره‌سازی ایمن برای کلیدهای خصوصی علاوه بر این، کیپ‌کی KeepKey دارای موارد زیر است:

  • محافظت از پین در برابر استفاده غیرمجاز
  • حفاظت از عبارت عبور اضافی
  • سرعت تراکنش قابل تنظیم
  • آدرس‌های کیف پول نامحدود در یک دستگاه

رمزارزهای پشتیبانی شده

KeepKey از بیش از 40 ارز دیجیتال پیشرو جهان مانند بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، لایت کوین و البته دوج کوین پشتیبانی می‌کند. همچنین، می‌توانید لیست کامل را در اینجا مشاهده کنید.

اگر دستگاه KeepKey خود را گم کنم چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر کیف پول KeepKey یا هر کیف پول سخت افزاری دیگری را گم کردید، نگران نباشید. همیشه می‌توانید کیف پول KeepKey خود را با استفاده از عبارت seed ایجاد شده در طول راه اندازی بازیابی کنید.

آیا KeepKey ایمن است؟

KeepKey برای کلیدهای خصوصی شما ایمن است زیرا تمام اطلاعات خصوصی شما در ذخیره سازی سرد در KeepKey ایجاد می‌شود. همچنین، داده‌های شما هرگز در سرورها ذخیره نمی‌شود.

آیا استفاده از KeepKey آسان است؟

KeepKey با برنامه ShapeShift یکپارچه کار می‌کند. با نمایشگر بزرگ و دکمه تایید، هرگز برای مشاهده آدرس‌ها یا تایید تراکنش‌ها مشکلی نخواهید داشت.

KeepKeey چگونه کار می‌کند؟

از ادغام ShapeShift برای دسترسی به دستگاه KeepKey خود استفاده کنید. برای ارسال یا دریافت، ابتدا باید تراکنش‌ها را در دستگاه KeepKey خود تأیید کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *