0

معرفی کیف پول ارزهای دیجیتال تریزور Trezor

کیف پول ارزهای دیجیتال تریزور Trezor wallet

اینترنت ثابت کرده است که یکی از بدترین مکان‌ها برای ایمنی و امنیت است. با در نظر گرفتن این موضوع، شما واقعاً نمی‌خواهید کلیدهای خصوصی کیف پول خود را آنلاین نگه دارید. به همین دلیل است که در این مقاله: بررسی Trezor، در مورد یکی از بهترین کیف پول‌های سخت افزاری موجود صحبت خواهیم کرد.

اکثر صاحبان و معامله‌گران ارزهای دیجیتال کیف پول سرد را بهترین مکان برای نگهداری دارایی‌های خود می‌دانند. به دلیل ویژگی‌های امنیتی همراه با کیف‌پول‌های سرد، هک کردن تقریبا غیرممکن است. کیف پول‌های نرم افزاری وظیفه خود را انجام دادند و خدمات باکیفیتی را در اختیار کاربران قرار دادند. با این حال، کیف پول‌های داغ نمی‌توانند پیشرفت‌های هکرها و سرقت را در حال و آینده کنترل کنند. در این صورت کیف پول سرد بهترین پناهگاه برای کلیدهای خصوصی شماست.

Trezor اولین و امن‌ترین کیف پول سخت‌افزاری جهان است. از آنجایی که اطلاعات شما بدون قرار گرفتن در معرض رایانه‌های آسیب دیده ایمن نگهداری می‌شود، می‌توانید تراکنش‌ها و پرداخت‌های ایمن را انجام دهید.

ویژگی‌های کیف پول تریزور Trezor

به هر حال، ویژگی‌های Trezor دلیل تاثیرگذاری است که چرا باید Trezor را در نظر بگیرید. در ادامه برخی از ویژگی های تریزور را بیان می‌کنیم:

مدیریت رمز عبور

Trezor یک کیف پول سرد برای رمزنگاری شما است. با این حال، همچنان می‌توانید از برنامه مدیریت رمز عبور Trezor استفاده کنید زیرا همه رمزهای عبور شما به طور جداگانه رمزگذاری شده و با ابر خصوصی شما همگام‌سازی می‌شوند.

رمزنگاری با امضا GPG

می‌توانید ایمیل‌ها یا اسناد را با استفاده از GPG رمزگذاری کنید، سپس عبارت عبور خود را در Trezor ذخیره کنید تا قفل آن باز شود. می‌توانید از GPG و SSH برای کار با دستگاه‌های امنیتی سخت افزاری مختلف استفاده کنید. کلیدها و عبارت‌های عبور شما به‌جای نگه‌داشتن آن در رایانه‌تان که ممکن است به خطر بیفتد، در دستگاه امنیتی سخت‌افزار شما تولید و ذخیره می‌شوند.

احراز هویت 2-عاملی

Trezor به عنوان رمز امنیتی شما بازی می‌کند زیرا با FIDO/U2F می‌توانید از حساب‌ها و هویت خود محافظت کنید.

نرم افزار متن باز

Trezor نرم افزار منبع باز دارد. هر کسی می‌تواند به نرم افزار Trezor در GitHub نگاه کند. این ویژگی به شما اطمینان می‌دهد که هیچ درب پشتی وجود ندارد، زیرا توسعه دهندگان در سراسر جهان مطمئناً به Trezor نگاه کردند. همچنین، نرم افزارهای منبع باز احتمال بیشتری دارد که به روز رسانی‌ها را سریعتر از نسخه‌های بسته دریافت کنند.

رمزارزهای پشتیبانی شده

Trezor از بیش از 1400 سکه پشتیبانی می‌کند که شامل محبوب‌ترین سکه‌ها مانند بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل است. با این حال، برخی از سکه های محبوب مانند ریپل در Trezor One پشتیبانی نمی‌شوند. اما، آنها در Trezor T پشتیبانی می‌شوند.

اگر دستگاه Trezor خود را گم کنم چه اتفاقی می‌افتد؟

اول از همه، نترسید؛ دارایی‌های شما محفوظ می‌ماند هیچ‌کس نمی‌تواند بدون کد پین به دارایی‌های شما دسترسی داشته باشد، و همیشه می‌توانید کیف پول خود را با استفاده از عبارت seed ایجاد شده در طول فرآیند راه‌اندازی در کیف پول Trezor دیگر بازیابی کنید. همچنین، توجه داشته باشید که می‌توانید آن را در هر کیف پول سازگار دیگری بازیابی کنید.

آیا Trezor برای دارایی‌های من ایمن است؟

بله، Trezor یک اتصال USB محدود دارد که اتصال آن را به رایانه شما ایمن می‌کند. همچنین، تیم Trezor به طور مداوم به روز رسانی سیستم عامل را برای محافظت از دستگاه Trezor در برابر هرگونه تهدید احتمالی منتشر می‌کند.

آیا استفاده از Trezor آسان است؟

بله، با ادغام Trezor در رایانه خود، می‌توانید دارایی‌های خود را کنترل کنید. تنها چیزی که نیاز دارید دستگاه Trezor، کامپیوتر و پین کد خود است.

Trezor چگونه کار می‌کند؟

Trezor را از طریق کابل USB به رایانه خود وصل کنید و پس از باز کردن قفل دستگاه Trezor با پین خود، می‌توانید با استفاده از ادغام Trezor تراکنش‌ها را انجام دهید.

قیمت ترزور چیست؟

Trezor دو مدل دارد، Trezor One با قیمت 48.76 یورو و Trezor T با قیمت 149 یورو.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *