0

معرفی کیف پول سخت افزاری کی‌استون Keystone

کیف پول سخت افزاری کی استون Keystone wallet

در این مقاله: بررسی Keystone، ما شما را به یکی از امن‌ترین و ایمن‌ترین کیف پول‌های سرد برای دارایی‌های شما پیوند می‌دهیم. علیرغم توسعه مداوم امنیت کیف پول‌های گرم، دلایل بسیاری باعث می‌شود که بهترین مکان برای نگهداری دارایی‌های شما نباشد. با پیشرفت جهان، هکرها نیز پیشرفت می‌کنند. به همین دلیل است که هرگز نمی خواهید کلیدهای خصوصی خود را آنلاین نگه دارید. با این حال، کیف پول‌های سخت‌افزاری که به عنوان کیف‌پول‌های سرد نیز شناخته می‌شوند، توسط کارشناسان امنیتی ایجاد می‌شوند تا کلیدهای خصوصی شما را سالم و سالم نگه دارند.

کی استون در صنعت کیف پول سخت افزاری پیشگام بوده است. همچنین، دارای اولین سیستم عامل Secure Element منبع باز است. علاوه بر این، به شما این امکان را می‌دهد که ببینید چگونه کلیدهای خصوصی از آنتروپی تولید شده فیزیکی (TRNG) مشتق می‌شوند، کاملاً مطمئن باشید.

ویژگی‌های کیف پول سخت افزاری کی‌استون

در طول بررسی کی‌استون، ویژگی‌های فراوانی را که با کی‌استون ارائه می‌شود، پیدا کردیم. ما قصد داریم تمام ویژگی های Keystone را برای شما فهرست کنیم.

ویژگی Air-Gapped

برخلاف بسیاری از کیف پول‌های سخت افزاری دیگر که دارای پورت USB و بلوتوث هستند، کی‌استون در انزوا کامل قرار دارد. کلیدهای خصوصی شما به صورت سرد ذخیره می‌شوند و برای انجام تراکنش‌ها، باید کد QR نمایش داده شده در صفحه Keystone را اسکن کنید.

ضد آب

کی‌استون در برابر آب مقاوم است و به استانداردهای IP68 می‌رسد، به این معنی که در برابر غوطه‌ور شدن حداکثر تا عمق 1.5 متری زیر آب تا 30 دقیقه مقاوم است.

مقاوم در برابر ضربه

علاوه بر این، دستگاه کامل با بدنه و باتری کار گذاشته شده در کیس می‌تواند تا 20 ژول در برابر ضربه مقاومت کند که برابر با نیروی یک جرم 5 کیلوگرمی است که از 400 میلی‌متر بالای سطح ضربه خورده رها می‌شود.

سیستم عامل منبع باز

داشتن دستگاهی با سیستم عامل منبع باز واقعا مفید است. بسیاری از کارشناسان امنیتی به Keystone کمک کردند. همچنین، Contributors به ​​رفع هرگونه اشکال شناسایی شده سریعتر از سایر کیف پول‌های سرد کمک می‌کند.

اثر انگشت

برخی از افراد ممکن است دوست نداشته باشند پین خود را در عموم تایپ کنند. Keystone دارای اثر انگشت برای باز کردن قفل و تایید تراکنش‌ها است.

اگر دستگاه Keystone خود را گم کنم چه اتفاقی می‌افتد؟

مانند هر کیف پول سخت افزاری دیگری، Keystone یک عبارت بازیابی ایجاد می‌کند تا در صورت گم شدن کیف پول شما را بازیابی کند. همچنین، می‌توانید کیف پول خود را در کی استون دیگری یا در هر دستگاهی که پروتکل های BIP 32، 39 و 44 را رعایت می‌کند، بازیابی کنید.

آیا کی استون ایمن است؟

کی استون یک کیف پول سخت افزاری با ویژگی Air-Gapped است، به این معنی که هرگز به دنیای خارج متصل نیست. علاوه بر این، Keystone مقاوم در برابر آتش و ضد آب است. علاوه بر این، در صورت هرگونه حمله فیزیکی، Keystone آن را شناسایی کرده و به طور کامل خود را پاک می‌کند تا کلیدهای خصوصی شما را ایمن نگه دارد.

آیا استفاده از Keystone آسان است؟

ما Keystone را ساده و آسان برای استفاده می‌دانیم. با اسکن کدهای QR می‌توانید تراکنش‌های خود را با امنیت و سادگی امضا کنید.

کی استون چگونه کار می‌کند؟

برای دریافت تراکنش‌ها، می‌توانید آدرس عمومی خود را با اسکن کد QR نمایش داده شده در صفحه Keystone دریافت کنید. و برای Singing out تراکنش‌ها، باید آدرس گیرنده را با استفاده از دوربین Keystone اسکن کنید.

قیمت‌گذاری Keystone Pro چیست؟

شما می‌توانید Keystone Pro را با قیمت 169 دلار دریافت کنید که به نظر ما قیمت بسیار مناسبی دارد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *