0

دانلود آلبوم تصویری کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان

آلبوم تصویری کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان

آلبوم تصویری کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان اثری است بی کلام حاصل دونوازی کیهان کلهر نوازنده کمانچه و اردال ارزنجان نوازنده بائلاما که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم تصویری کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان اثری از کیهان کلهر و اردال ارزنجان است. این آلبوم شامل سه قطعه تصویری در سبک موسیقی ملل را می‌توانیم تماشا کنیم و گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

قطعات آلبوم تصویری کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان

آلبوم تصویری کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان اثری است که توسط کیهان کلهر و اردال ارزنجان منتشر شده است. این آلبوم شامل ۳ عدد قطعه تصویری است که در سبک موسیقی ملل ساخته شده است. این آلبوم، توسط موسسه آوا خورشید منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱تکنوازی بائلاما (سبک شلپه) – اردال ارزنجان
۲بداهه نوازی کمانچه و بائلاما – کیهان کلهر
۳پشت صحنه و گالری تصاویر – کیهان کلهر
آلبوم تصویری کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان

بیوگرافی کیهان کلهر و اردال ارزنجان

کیهان کَلهُر (متولد ۳ آذر ۱۳۴۲ در شهر تهران) موسیقی‌دان، آهنگ‌ساز و نوازنده کُرد از ایل کلهر اهل ایران است. ساز تخصصی کیهان کلهر کمانچه است و افزون بر آن تنبور، سه‌تار و شاه‌کمان نیز می‌نوازد.

کلهر با هنرمندان نامی ایرانی همانند محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، حسین علیزاده، علی اکبر مرادی، علیرضا افتخاری، ایرج بسطامی، همایون شجریان، مجید خلج و اعضای گروه دستان آهنگسازی و نوازندگی کرده‌است. او در زمینه آهنگسازی برای موسیقی متن فیلم هم فعالیت داشته است. همکاری هنری او با هنرمندان گوناگون از فرهنگ‌های دیگر از جمله اردال ارزنجان از ترکیه، شجاعت حسین خان از هند، یویوما از چین، ژائو ژیپینگ، عالیم قاسمف از جمهوری آذربایجان، بروکلین رایدر از آمریکا، ارکستر فیلارمونیک نیویورک، کوارتت کرونوس، و گروه سازهای بادی هلند، او را به هنرمندی بین‌المللی تبدیل کرده است.

بیوگرافی کیهان کلهر
بیوگرافی اردال ارزنجان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *