0

معرفی ارز دیجیتال کین Kin

معرفی ارز دیجیتال کین kin-coin

ارز دیجیتال کین Kin یک توکن غیرمتمرکز بر بستر سولانا است که برای ادغام آسان در برنامه‌های موبایل و وب طراحی شده است، با یک مدل مشوق داخلی که به توسعه‌دهندگان برای افزایش استفاده پاداش می‌دهد. برنامه‌هایی که با کین Kin ساخته می‌شوند برای ایجاد تجربه‌های کاربری متقاعدکننده مبتنی‌بر ارز دیجیتال، که در آن تعامل بیشتر منجر به مزایای اقتصادی مشترک برای کاربران و توسعه‌دهندگان می‌شود، پول دریافت می‌کنند. در ابتدا در سال 2017 به عنوان یک توکن با استاندارد ERC20 روی بلاکچین اتریوم راه اندازی شد، اما از آن زمان به بلاکچین سولانا مهاجرت کرده است و به برنامه‌های در مقیاس مصرف کننده امکان می‌دهد تا به سرعت و با حداقل هزینه انجام دهند. امروزه، اکوسیستم کین Kin دارای بیش از 60 میلیون کیف پول است و از زمان آغاز به کار خود، بیش از 70 میلیون دلار پاداش بین 60+ برنامه توزیع کرده است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

توکن‌های کین Kin از طریق یک مدل درآمد مبتنی‌بر انگیزه به نام Kin Rewards Engine (KRE) وارد گردش می‌شوند که به توسعه‌دهندگان برای ایجاد تجربیات متقاعدکننده مبتنی‌بر ارزهای دیجیتال که خود را به ارزش Kin می‌رسانند، پاداش می‌دهد. KRE اولین اقتصاد کاربر/توسعه‌دهنده را ایجاد می‌کند، مدلی برای کسب درآمد پایدار و منصفانه ارائه می‌کند که انگیزه پذیرش موارد استفاده جدید و ایجاد ارزش برای یک ارز دیجیتال، و همچنین تشویق تبادل ارزش بین کاربران، برخلاف جمع‌آوری داده‌های کاربر است. و توجهی که هیچ سودی برای خود کاربران ندارد. این مدل درآمدزایی جایگزین، کاربران و توسعه‌دهندگان را حول یک اقتصاد دیجیتال مشترک دوباره همسو می‌کند که در آن سازندگان محتوا و کاربران به‌خاطر ارزشی که برای پلتفرم به ارمغان می‌آورند، پاداش می‌گیرند و نه انحصارات کلان داده.

Kin سریع‌ترین و ساده‌ترین مسیر را برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌کند تا ارزهای دیجیتال را در برنامه‌های وب و تلفن همراه خود با استفاده از ابزارها و فناوری‌های خارج از جعبه سیستم‌عامل همراه با طیف وسیعی از SDKهای plug-and-play ادغام کنند. SDKهای Kin پیچیدگی‌های پیچیده یکپارچه‌سازی ارزهای دیجیتال را حذف می‌کنند، بنابراین تنها چیزی که توسعه‌دهنده باید روی آن تمرکز کند ایجاد تجربه‌های درون‌برنامه‌ای عالی است که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های Kin خود را کسب کنند و خرج کنند. Kin که برای پذیرش اصلی طراحی شده است، موانع پیش روی توسعه‌دهندگان را برطرف می‌کند تا تجربه توسعه سریع، آسان و بصری ارز دیجیتال را ارائه دهد. توزیع و منطق الگوریتمی موتور پاداش Kin توسط بنیاد Kin، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در انتاریو، کانادا، نظارت می‌شود. خویشاوندان توزیع‌نشده در خزانه‌داری درجه یک سازمانی نگهداری می‌شود که از طریق یک سری دوره‌های سرمایه گذاری، دستورالعمل‌های تورم و کنترل‌های امانتداری کنترل می‌شود که انتقال امن و استفاده صحیح از وجوه را تضمین می‌کند. تا پایان دوره توزیع، بیش از 10 تریلیون Kin هرگز در اکوسیستم Kin وجود نخواهد داشت، عرضه بزرگی که به این منظور امکان پذیرفتن انبوه کاربران در سراسر جهان را فراهم می‌کند، در حالی که برخلاف ارقام اعشاری، هنوز در اعداد کامل تراکنش می‌کنند.

شناسنامه توکن کین

نامکین، KIN
اختصارKIN
آدرس سایتkin.org
رتبه425
حجم بازار128 میلیون دلار
وایت پیپرمشاهده
لینکدینkin-ecosystem
استانداردسولانا

کیف پول‌های کین

ارز دیجیتال کین را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت کین

توکن کین در زمان نگارش این مقاله حدود 128 میلیون دلار و در رتبه 425 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید کین

توکن کین را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *