0

ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) چیست؟ با ارز شرکت KAKAO آشنا شوید

ارز دیجیتال Klay

کاکائو – ارز دیجیتال کلیتن (KLAY) یک شرکت فعال در حوزه مخابرات در کشور کره جنوبی است. این شرکت در سال 2019 علاقه خود را به بازار ارزهای دیجیتال نشان داد و ارز بومی شرکت خود به نام کلیتن (KLAY) را عرضه کرد و ابتدا در دو صرافی کره‌ای و چینی این ارز را ارائه داد. همچنین این شرکت کره‌ای اعلام کرد کیف پول اختصاصی این ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد. کیف پول اختصاصی این شرکت به نام Klip به‌طور ویژه از Klay، توکن اصلی بلاکچین Klayton این شرکت و توکن‌های مرتبط مبتنی‌بر استاندارد KRC-20 پشتیبانی می‌کند.

این ارز دیجیتال توسط شرکت GroundX طراحی و ساخته شده است. اپلیکیشن های بلاکچین یا BApps اولویت اصلی این ارز دیجیتال به شمار می رود. با استفاده از ویژگی های این ارز دیجیتال در انتقال سریع، مقیاس پذیری بالا و کارمزد پایین در انتقال در شبکه بلاکچین اشاره کرد که باعث شده این ارز رشد بالایی کند و در زمان نگارش این مقاله در جایگاه 22 ارزهای دیجیتال قرار گیرد.

با استفاده از این توکن میتوان هزینه های مرتبط با مخابرات را در کشور کره جنوبی پرداخت کرد، بنابراین این توکن امکان خرج شدن را دارد. همچنین GroundX اعلام کرد که چند بازی مبتنی بر بلاک چین از جمله Klayton Knights، Marvel Clans و ExiInfinity از توکن‌های Klay استفاده می‌کنند.

صفحه تبلیغاتی Klip همچنین حاوی چند لوگو از خدماتی مثل پروژه پیشنهاد غذای Hintchain است که از شرکای اولیه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز این شرکت هستند. Kakao می‌گوید کاربران می‌توانند رمزارزهایی را که به‌عنوان پاداش استفاده از این اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در کیف پول Klip دریافت می‌کنند، نگهداری و مدیریت کنند.

قیمت Klaytn$2.85
حجم کل بازار$7,027,230,000.00
تسلط به بازار0.30%
حجم معاملات روزانه$182,961,000.00
پایین ترین/بالاترینقیمت 24 ساعت اخیر$3.19 / $2.59
پایین ترین/بالاترینقیمت 7 روز اخیر$3.29 / $2.52
رتبه در بازار#22

کیف پول ارز دیجیتال KLAY

برای نگهداری این ارز دیجیتال میتوانید از کیف پول رسمی که شرکت کاکائو برای این ارز ارائه داده است، استفاده کنید. میتوانید به اطلاعات این ارز دیجیتال، کیف پول و اخبار مرتبط با آن را در سایت رسمی KLAY به آدرس klaytn.com مراجعه کنید.

قیمت ارز دیجیتال KLAY

بعد از لیست شدن این ارز دیجیتال در صرافی بایننس، قیمت این ارز رشد قابل توجهی را داشت و اکنون این ارز را در جایگاه 22 ارزهای دیجیتال قرار داده است. حجم بازار 6.92 میلیارد دلار این ارز را مورد توجه سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال قرار داده است. نوسان قیمت KLAY در یکسال گذشته از 0.057 دلار تا 4.38 دلار بوده است که نشان دهنده رشد بالای این ارز دیجیتال است. کل توکن های این ارز 10,545,015,290 میباشد که از این تعداد 2,454,682,813 KLAY ارائه شده است. اطلاعات بیشتر قیمت این ارز را میتوانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

خرید ارز دیجیتال KLAY

برای خرید ارز دیجیتال KLAY میتوانید از صرافی ها و سایت های معتبر اقدام به خرید KLAY کنید. لیست این صرافی ها را در زیر مشاهده میکنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *