0

معرفی ارز دیجیتال لوم نتورک (Loom Network)

ارز دیجیتال لوم نتورک

لوم نتورک (Loom Network) پلتفرمی است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده و به توسعه دهندگان امکان اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز در مقیاس بزرگ را می‌دهد. این پلتفرم در تاریخ 1 اکتبر 2017 منتشر شد.

هدف از لوم نتورک این است که به توسعه دهندگان اجازه دهد قراردادهای هوشمندی داشته باشند که در صورت لزوم می‌توانند به قدرت محاسباتی بسیار بیشتری دسترسی داشته باشند.

در این سیستم شما توانایی تعامل با API های ساخته شده توسط اشخاص ثالث را دارید که بر روی زنجیره نیستند. Loom تلاش می‌کند تا بستر نهایی باشد که به توسعه دهندگان قرارداد هوشمند اجازه می‌دهد بدون نیاز به تعویض زبان برنامه نویسی به زبان برنامه نویسی دیگر برنامه‌هایی را ایجاد کنند. به این ترتیب، آن‌ها به راحتی می‌توانند برنامه‌های خود را با دنیای خارج ادغام کنند.

لوم نتورک روی پلاسما اجرا می‌شود، که یک راه حل مقیاس پذیر است که امکان انجام معاملات سریعتر را در سراسر شبکه فراهم می‌کند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال لوم نتورک (Loom Network) چه کسانی هستند؟

لوم نتورک توسط متیو کمبل (Matthew Campbell)، جیمز مارتین دافی (James Martin Duffy) و لوک ژانگ (Luke Zhang) در سال 2017 تاسیس شد.

متیو کمبل یکی از بنیانگذاران و مدیر اصلی لوم نتورک است. او همچنین مدیر Hyperwork Inc، مهندس اصلی نرم افزار Digital Ocean و معمار سرور پیام رسانی فوری در تامسون رویترز (Thomson Reuters) بوده است.

جیمز مارتین دافی مدیر مالی شرکت لوم نتورک است و همچنین مدیرعامل شرکت Epictetus Ventures و همچنین بنیانگذار Auragin است. او همچنین به عنوان توسعه دهنده در Cryptocurrency Trading Bot کار کرده و KoreaJobFinder را تأسیس کرده است.

لوک ژانگ نیز یکی از بنیانگذاران لوم نتورک است و پیش از آن توسعه دهنده اصلی در BlockMason، توسعه دهنده در Elemica، توسعه دهنده در Workopolis و متخصص نمونه سازی در Shifthub بوده است.

چه چیزی لوم نتورک (Loom Network) را منحصر به فرد کرده است؟

لوم نتورک یک پلتفرم خدماتی است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌های Ethereum Solidid را از طریق زنجیره‌های جانبی اجرا کنید. این بدان معنی است که برنامه‌ها می‌توانند سازوکارهای اجماعی ویژه‌ای برای نیازهای آن‌ها و مدل تهدید بالقوه داشته باشند.

Loom مقیاس گذاری برنامه‌های غیرمتمرکز را سریعتر و آسان تر در شبکه اتریوم می‌کند و از زنجیره‌های جانبی DPoS برای مقیاس پذیری با DApps از طریق امنیت شبکه اصلی اتریوم استفاده می‌کند.

توکن LOOM به عنوان توکن عضویتی عمل می‌کند که هر یک از اعضا برای دسترسی به همه برنامه‌هایی که در خود لوم نتورک اجرا می‌شوند‌، دریافت می‌کنند. این توکن در تمام DAppChains هایی که در لوم نتورک اجرا می‌شوند، عمل می‌کند و به شما امکان می‌دهد دارایی‌ها و داده‌های دیجیتال را بین اتریوم و Loom DAppChains منتقل کنید.

امنیت لوم نتورک (Loom Network) چگونه است؟

لوم نتورک از طریق پروتکل zkLoom برای بلاکچین‌های کارآمد ایمن می‌شود. شبکه اتریوم یکی از محبوب ترین بلاکچین‌های منبع باز برای قراردادهای هوشمند است و توسط دومین ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می‌شود. از طریق بلاکچین zkLoom دیگر نیازی به اعتماد به اعتبارسنج‌ها ندارید و می‌توانید به تضمین‌های امنیتی ارائه شده توسط اتریوم اعتماد کنید. از طریق استفاده از قدرت نفوذ اتریوم برای امنیت، بلاکچین‌های zkLoom به صورت ایمن و با تعداد کمی اعتبار سنج کار می‌کنند و به این ترتیب، راه اندازی مجدد بلاکچین‌های جدید و کار با آن‌ها با هزینه کمتر بسیار آسان تر است.

چه تعداد توکن LOOM در گردش وجود دارد؟

LOOM، توکن دیجیتالی است که برای پرداخت هزینه خدمات در لوم نتورک استفاده می‌شود و بر اساس استاندارد ERC-20 بر روی اتریوم ساخته شده است.

به خاطر داشته باشید که توکن LOOM استخراج نمی‌شود و در عوض توسط کاربرانی که با DApps در لوم نتورکLoom مشارکت دارند، کسب می‌شود.

حداکثر عرضه توکن‌های LOOM یک میلیارد است.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال لوم نتورک (Loom Network)

قیمت ارز دیجیتال لوم نتورک (Loom Network)

قیمت لوم نتورک در زمان نگارش این مقاله 0.062926 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 13،536،387 دلار است. لوم نتورک طی 24 ساعت گذشته 13.19٪ کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 389 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. میزان عرضه در گردش آن 1،000،000،000 سکه LOOM است و حداکثر منبع در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال لوم نتورک (Loom Network)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن لوم نتورک معامله می‌شود، صرافی آپ بیت Upbit با سهم %۸80.49 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *