0

دانلود آلبوم زم هریر از مجید انتظامی

آلبوم زم هریر از مجید انتظامی

آلبوم زم هریر اثری از مجید انتظامی است که در قالب یک مجموعه توسط این آهنگساز مطرح ایرانی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی متن فیلم زم هریر اثری از مجید انتظامی آهنگساز مطرح کشورمان است. این آلبوم، شامل ۱۸ قطعه موسیقی در سبک ساوند ترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

موسیقی متن فیلم زم هریر به کارگردانی علی روئین تن که در خصوص جنگ ایران و عراق است، ساخته ماندگار استاد مجید انتظامی است. زم هریر داستان دختر یکی از کشته‌شدگان نظامی زمان جنگ ایران و عراق است که بعد از سال‌ها به وصیت پدرش به سراغ فرمانده و هم‌رزم وی می‌رود. انتظامی برای ساخت موتیف تکرارشونده‌ این اثر از قطعه‌ی مشهور لب کارون از ساخته‌های نعمت‌الله آغاسی استفاده کرده است.

مجید انتظامی بیشتر از آنکه به واسطه فرزند عزت الله انتظامی بودن مشهور باشد، به واسطه ساخت موسیقی‌های زیبا برای فیلم‌های دفاع مقدس نامدار شد. در هر صورت تنها با نسبت فامیلی نمی‌توان موفق بود و توانایی ایشان در ساخت موسیقی‌های زیبا گذشت که ادامه‌دار و موفقیت آمیز بوده است. زم هریر در کنار موسیقی فیلم اعتراض، فیلم از کرخه تا راین، فیلم بوی پیراهن یوسف، محاکمه و دیگر موسیقی فیلم‌های موفق از آثار مهم این آهنگساز و رهبر ارکستر محسوب می‌شود.

آهنگ های آلبوم زم هریر

زم هریر نام اثری است که توسط مجید انتظامی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۸ عدد قطعه موسیقی است.

#نام آهنگ
۱کارون
۲مزار
۳حرکت
۴رشادت
۵رشادت (ریپریس)
۶چرخش
۷مالیخولیا
۸امید
۹وحی
۱۰وداع آخر
۱۱ذهن آشفته
۱۲فریاد اعتراض
۱۳شعف
۱۴تعالی
۱۵کجا رفته ای؟
۱۶خسته دل (سولو گیتار)
۱۷زم هریر (سولو پیانو)
۱۸لب کارون

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *